Niemilitarysci

W Patronite od 08.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 613

Liczba Patronów: 645

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
680 miesięcznie
12 580 łącznie
Niemilitaryści to kanał o wszystkim co jest związane z wojskowością. Tworzymy społeczność pasjonatów sprzętu wojskowego, gier o tematyce militarnej, modelarzy i miłośników historii. Jeżeli podzielasz nasze zamiłowanie do militariów - welcome aboard!

O Autorze


Miejmy z głowy formalności - na imię mam Jędrek, w sieci jestem bardziej znany jako Drops. 

Od dziecka w moim życiu obecne były militaria za sprawą mojego taty, który miał bogatą biblioteczkę książek o tematyce wojskowej, w szczególności marynistycznej. Legenda rodzinna mówi, że nauczyłem się czytać na "Burzy nad Pacyfikiem" Zbigniewa Flisowskiego. Będąc brzdącem budowałem czołgi i okręty z lego, będąc większym brzdącem kleiłem modele plastikowe i papierowe. Później, w wieku "durnym i chmurnym" zarzuciłem militaria na rzecz bardziej cielesnych pasji. Jednak, z wiekiem stając się mądrzejszym, powróciłem około 2015 roku do mojej pasji z lat dziecięcych. W dzisiejszych czasach, za pomocą internetu, tak wiele wspaniałych materiałów, historii i literatury związanej z militariami jest na wyciągnięcie ręki! Tak wiele możliwości uzyskania wiedzy kiedyś niedostępnej pojawiło się w naszym życiu.

Niemilitaryści to projekt który wykorzystuje te możliwości. Moją misją i zadaniem jest szczegółowe, interesujące i rzetelne zgromadzenie i przedstawienie informacji o militariach. Okręty, czołgi i samoloty to moja wielka pasja i mogę grzebać w księgach o nich godzinami, doczytując o umiejscowieniu tej i tamtej śrubki. Moim talentem jest zdolność przekucia tych "przyziemnych" szczegółów w coś, co może zainteresować każdego miłośnika wojskowości. Profil moich materiałów jest również inny niż zwyczajowe filmy na youtube - tworzę długie odcinki, często przekraczające 40 minut. Takie jak np. ten:
 Moje materiały są doskonałym towarzyszem relaksujących momentów w trakcie dnia. Chcę się dzielić moją pasją i zarażać nią innych, chcę tworzyć dla moich widzów materiały których nie ma nigdzie indziej w sieci. Chcę tworzyć co raz doskonalsze odcinki i co raz ciekawsze serie. Chcę ulepszać mój warsztat i dodawać nowe tematy. Chcę by mój kanał był najlepszym kanałem poświęconym militariom na polskim youtube.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mandoleran
Mandoleran
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Artur Mamys
Artur Mamys
Próg: 10 zł
Piotr Fil
Piotr Fil
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Marek Sobolewski
Marek Sobolewski
Próg: 30 zł