Avatar użytkownika

Niemilitarysci

23
patronów
735 
miesięcznie
24 605 
łącznie
23
patronów
735 zł 24 605 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zostajesz Marynarzem i z pogardą patrzysz na szczury lądowe pierzchające przed chwałą Twojej owłosionej piersi.

BONUS: Choćby za to zostajesz wyróżniony na specjalnej grafice na koniec każdego materiału.
10 zł miesięcznie
Decydujesz się na karierę Starszego Marynarza. Kiedy za bulajem sztorm, Ty zasiadasz do materiałów analizujących każdy nit w Bismarcku.

BONUS: Do przywilejów Marynarza zostaje dodana możliwość głosowania nad wyborem kolejnego tematu z przygotowanej listy.
20 zł miesięcznie
Wszystkie nieprzystojne szanty o Bosmanach masz w małym palcu. Twój wąs jest bujny, a klatka piersiowa przypomina perski dywan.

BONUS: Oprócz przywilejów Marynarza i Starszego Marynarza, otrzymasz drogą mailową przygotowany starannie konspekt z moich materiałów w formacie PDF.
30 zł miesięcznie
Kiedy wchodzisz na pokład, załoga staje na baczność. Kapitan to Twoja prawdziwa natura.

BONUS: Oprócz przywilejów z niższych progów, otrzymujesz również odpowiednią odznakę patrona na YouTube, oraz priorytet w odpowiadaniu na wszelkie pytania odnośnie materiałów jakie mógłbyś mieć.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
17 dostępnych miejsc
Twoja twarz jest ogorzała słońcem niczym deski na pokładzie eskortowca w służbie konwoju. Zostałeś Komandorem i nic co słone i mokre nie jest Ci obce.

BONUS: Oprócz przywilejów z poprzednich progów, otrzymujesz również prawdziwy morski kubek z logiem Niemilitarystów - kakao jeszcze nigdy nie smakowało tak pysznie. UWAGA: Kubek otrzymuje się tylko raz, nie co miesiąc! Jednakże, sylwetka okrętu na kubku z czasem ulegnie zmianie - wtedy otrzymasz kolejny kubek, z nową sylwetką.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
1 dostępne miejsce
Legenda głosi że urodziłeś się na pomoście pancernika, ale jeszcze nikt nie nabrał tyle odwagi by to sprawdzić. Jako Kontradmirał od morskiego życia chcesz wszystko: kubek na kakao, głos na nowy temat, odznakę patrona - wszystko. Ale to i tak za mało.

BONUS: Oprócz poprzednich bonusów otrzymujesz również prawo zgłoszenia jednego tematu, raz na trzy miesiące, który zostanie dodany do listy tematów do głosowania. Temat musi się jednak zgadzać z "linią programową" kanału (żadnych żaglowców!) - po więcej detali proszę się zgłosić do Admiralicji (czyli Niemilitarystów).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Niemilitarysci w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niemilitaryści to kanał o wszystkim co jest związane z wojskowością. Tworzymy społeczność pasjonatów sprzętu wojskowego, gier o tematyce militarnej, modelarzy i miłośników historii. Jeżeli podzielasz nasze zamiłowanie do militariów - welcome aboard!


Miejmy z głowy formalności - na imię mam Jędrek, w sieci jestem bardziej znany jako Drops. 

Od dziecka w moim życiu obecne były militaria za sprawą mojego taty, który miał bogatą biblioteczkę książek o tematyce wojskowej, w szczególności marynistycznej. Legenda rodzinna mówi, że nauczyłem się czytać na "Burzy nad Pacyfikiem" Zbigniewa Flisowskiego. Będąc brzdącem budowałem czołgi i okręty z lego, będąc większym brzdącem kleiłem modele plastikowe i papierowe. Później, w wieku "durnym i chmurnym" zarzuciłem militaria na rzecz bardziej cielesnych pasji. Jednak, z wiekiem stając się mądrzejszym, powróciłem około 2015 roku do mojej pasji z lat dziecięcych. W dzisiejszych czasach, za pomocą internetu, tak wiele wspaniałych materiałów, historii i literatury związanej z militariami jest na wyciągnięcie ręki! Tak wiele możliwości uzyskania wiedzy kiedyś niedostępnej pojawiło się w naszym życiu.

Niemilitaryści to projekt który wykorzystuje te możliwości. Moją misją i zadaniem jest szczegółowe, interesujące i rzetelne zgromadzenie i przedstawienie informacji o militariach. Okręty, czołgi i samoloty to moja wielka pasja i mogę grzebać w księgach o nich godzinami, doczytując o umiejscowieniu tej i tamtej śrubki. Moim talentem jest zdolność przekucia tych "przyziemnych" szczegółów w coś, co może zainteresować każdego miłośnika wojskowości. Profil moich materiałów jest również inny niż zwyczajowe filmy na youtube - tworzę długie odcinki, często przekraczające 40 minut. Takie jak np. ten:
 Moje materiały są doskonałym towarzyszem relaksujących momentów w trakcie dnia. Chcę się dzielić moją pasją i zarażać nią innych, chcę tworzyć dla moich widzów materiały których nie ma nigdzie indziej w sieci. Chcę tworzyć co raz doskonalsze odcinki i co raz ciekawsze serie. Chcę ulepszać mój warsztat i dodawać nowe tematy. Chcę by mój kanał był najlepszym kanałem poświęconym militariom na polskim youtube.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Niemilitarysci już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Przemek Powierza
Przemek Powierza
10 zł
dariusz sterczewski
dariusz sterczewski
30 zł
Hubert Kiełbus
Hubert Kiełbus
20 zł
Artur Maroń
Artur Maroń
5 zł
P U R Ξ
P U R Ξ
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.