Język japoński - NipponGo! (nie tylko od podstaw)

W Patronite od 28.12.2020

Tematyka profilu to język japoński. Poprzez wiele różnych form chcę uczyć języka japońskiego oraz dzielić się swoją wiedzą na jego temat. Jest to kanał przeznaczy głównie dla osób, które pierwsze kroki z japońskim mają już za sobą. Ale oczywiście w planach mam materiały dla początkujących.

O Autorze

Witam wszystkich! こんにちは Konnichiwa! Jeśli szukasz wartościowych materiałów, które przyspieszą Twoją naukę japońskiego, oraz szukasz dobrego źródła wiedzy i sposobów na naukę jesteś w odpowiednim miejscu! Mam na imię Łukasz i jestem japonistą. Przygodę z językiem japońskim zacząłem jeszcze w czasach liceum ( 2010r. ). Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że pasja ta przerodzi się kiedyś w pracę. Większość czasu byłem samoukiem, dzięki czemu wiem doskonale z czym borykają się osoby, które również uczą się same. 
Chce dostarczać oryginalne, autorskie materiały do nauki by wspierać rozwój uczących się tego języka. 
Planuje również tworzyć różnego rodzaju kursy, a kiedyś może nawet napisać książkę. Wasze wsparcie pomoże mi zrealizować te cele, na czym zyskacie i Wy :) START Z NAGRODAMI JUŻ OD 1 STYCZNIA 2021 ROKU!!!


GDZIE MOŻNA MNIE ZNALEŹĆ ?


MÓJ KANAŁ TO NIE TYLKO JĘZYK
ALE RÓWNIEŻ:

CIEKAWOSTKI

 

I PRZYDATNE RZECZY DLA PODRÓŻUJĄCYCH
DO KRAJU KWITNĄCEJ WIŚNIRyzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)