Avatar użytkownika

Nocne Radio

4
patronów
89 
miesięcznie
26 886 
łącznie
4
patronów
89 zł 26 886 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Liczba, która w Japonii uznawana jest za pechową. Legenda głosi, że co trzynasty patron, który zasponsoruje NR tym progiem, może przyzwać demona (chociaż nie możemy tego zagwarantować), który zniszczy nasze radio. Zgarniesz za ten próg naszą wdzięczność oraz pisemne podziękowanie w sekcji wsparcia na naszej stronie.
19 zł miesięcznie
Dzięwiętnaście - liczba pierwsza, liczba atomowa potasu, nieprzypadkowo również jest to nazwa Fortuny, jednego z większych obiektów pasa asteroid. Wsparcie taką kwotą da ci nie tylko podziękowanie w sekcji wsparcia, lecz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która pozwoli ci nie tylko na plotkowanie, ale również na kształtowanie przyszłości naszego radia, choćby przez proponowanie tematów do poruszenia w merytorycznych audycjach w przyszłości.
42 zł miesięcznie
Według sławnego cytatu, jest to odpowiedź na wielkie pytanie o Wszechświat, życie i całą resztę. Dla nas stałe wsparcie w tej wysokości pozwala nam zaplanować z wyprzedzeniem pewne konkretne rzeczy i realnie zainwestować w rozwój radia, aktywne wyszukiwanie gości oraz budowanie reklamy i wizerunku. Oczywiście otrzymujesz wówczas dostęp do wewnętrznej grupy dla sponsorów.
107 zł miesięcznie
Jest to pierwsza liczba Eisensteina (też nie znałem tego nazwiska), a liczba ta wyrażona w złotówkach jest już potężnym motorem, który pozwoli radiu solidnie rozwinąć skrzydła. Podziękowania, dostęp do zamkniętej grupy oraz priorytetowy wpływ na tematykę audycji (który możesz zrozumieć jako to, że jeśli zażyczysz sobie audycję o stułbiach, to się o nich nauczymy i zrobimy co w naszej mocy, by fachowo o nich opowiedzieć).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nocne Radio w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nocne Radio - największa społeczność wśród małych rozgłośni internetowych. Od tematycznych audycji, zwykle o 21:00 każdego dnia, po niekończące się rozmowy z słuchaczami, nierzadko kończące się grubo po wschodzie słońca. Zapraszamy - http://nocneradio.pl!

O nas

Tysiące godzin audycji w archiwum. Przeróżna tematyka, od kuchni, przez filmy i horrory, na fizyce relatywistycznej kończąc. Nocne Radio śmiało kroczy tam, gdzie żadne radio internetowe jeszcze nie dotarło. Niecny łobuz polskiego podcastingu nie boi się trudnych tematów i ochoczo stara się je poskromić.


Prawie każdego dnia o 21:00 jeden z nas podłącza się na żywo i rozmawia z Wami na różne tematy. Radio jest jedynie medium, nośnikiem naszych słów i myśli, dlatego też każdy z nas jest wyrazistą i niepowtarzalną osobowością. A niemal każda audycja jest w pełni interaktywna, a Ty, drogi słuchaczu, możesz wbić się na nią przez Skype i zaspokoić swoją rozbudzoną ciekawość. 


Pojawiają się również u nas goście - autorzy, naukowcy, pasjonaci przedstawianych dziedzin. Zazwyczaj każdy na wyciągnięcie Skype, lub przynajmniej poprzez czat w trakcie audycji lub komentarze po niej. 

Grzechem byłoby nie wspomnieć o społeczności, która wytworzyła się wokół NR. Istnieją platformy mu towarzyszące, które pozwalają na wielogodzinne, często sięgające poranków dyskusje - nie tylko z prowadzącymi, ale przede wszystkim między słuchaczami.

Jeśli uważacie, że robimy dobrą robotę i chcecie rzucać w nas workami monet regularnie - oto rozwiązanie dla Was. W ramach podziękowań, osoby które dołączą do naszej gromadki sponsorów będą mogły się dostać w parę tajnych miejsc, dzięki którym będziecie mieli wpływ na poruszane przez nas tematyczne audycje, jak również od czasu do czasu będziemy się odwdzięczać za sponsorowanie radia na zasadach podobnych jak do tej pory.

A na co mnie to? A po co to komu potrzebne?  

Przede wszystkim - wygoda. Jako nasz słuchacz i odbiorca nie musisz się przejmować i pamiętać o wpłatach, Patronite się o to zatroszczy. Dla nas będzie to jeszcze bardziej wygodne - wiedząc, jakiego wsparcia możemy się w najbliższym czasie spodziewać, będziemy w stanie racjonalnie zaplanować promocję i rozwój radia. Ponadto grupa dla sponsorów, o której wspominamy na progach, będzie miała jeszcze jedną istotną cechę - to właśnie tam będziemy ogłaszać wszelkiego rodzaju akcje, w których będziemy chcieli się odwdzięczać dodatkowo za Wasze wsparcie, jak losowania książek czy gadżetów. Tam też pojawiać się będą nagrania, które z różnych powodów nie ujrzały światła dziennego w oficjalnym archiwum Nocnego Radia.

Jak się zarejestrować w strefie Premium?

Po zostaniu Patronem z kwotą 19 zł lub wyższą, wejdź na https://patronite.pl/post/4030/strefa-premium-na-stronie-radia - znajdziesz tam odnośnik do formularza rejestracyjnego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nocne Radio już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Hebdzynski
Kamil Hebdzynski
19 zł
Katarzyna Wojciechowska
Katarzyna Wojciechowska
42 zł
Tomisiu Southern California
Tomisiu Southern California
9 zł
Tomisiu Southern California
Tomisiu Southern California
42 zł
Anonimowy patron
19 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.