Avatar użytkownika

No Entry Urbex

3
patronów
180 
miesięcznie
800 
łącznie
3
patronów
180 zł 800 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo nam miło, że doceniasz naszą pracę, a każda złotówka jest dla nas ogromnym wsparciem 😀
20 zł miesięcznie
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wsparcia, a zarazem czujemy się dumni, że nasza praca jest tak mocno doceniona 🤩 Z każdym filmem i fotorelacją pracujemy co raz mocniej, żeby to co robimy, podobało się jeszcze bardziej 💪
30 zł miesięcznie
Istne szaleństwo! 🤩 Subskrybując ten próg, będziesz miał/miała okazję porozmawiać z nami osobiście na czacie, chętnie wysłuchując uwag co do naszej pracy, a także wskazówek, co możemy poprawić w naszym działaniu 🤩 Dziękujemy 🔥
50 zł miesięcznie
Totalny szał 🤩 Mamy wrażenie, że to co robimy, jest strzałem w dziesiątkę i idealnie trafiło w Twoje gusta 😁 Przy tym progu, prócz możliwości porozmawiania z nami osobiście na czacie, chętnie podzielony się także fotorelacjami z naszych wypadów, które nie są publikowane, a także chętnie weźmiemy pod uwagę sugestie co do naszych kolejnych fotograficznych czy filmowych miejsc, które mamy zrealizować 😁 Nie wykluczamy także możliwości wzięcia udziału w naszych nagraniach 🔥

Dla każdego patrona, który zdecyduje się na ten próg, w prezencie otrzyma od nas nasz autorski kubek z logo No Entry Urbex!

Dziękujemy 😁
100 zł miesięcznie
Dla nas to nieoceniona pomoc! Bardzo się cieszymy, że aż tak bardzo doceniasz naszą pracę! W tym progu otrzymasz wszystkie przywileje, które dotyczą niższych progów, a w prezencie od nas otrzymasz naszą autorską koszulkę z logo No Entry Urbex!

Koszulki dostępne w rozmiarach S, M, oraz L.

Nasza wdzięczność jest przeogromna!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora No Entry Urbex w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

No Entry Urbex - ekscytujące filmy historyczne i fotorelacje z opuszczonych i czynnych miejsc z duszą!

Cześć!

Z tej strony ekipa No Entry Urbex.

 

Zajmujemy się zwiedzaniem opuszczonych oraz czynnych miejsc historycznych.

Podróżujemy po całym kraju, a także za granicę w celu odwiedzania i dokumentowania tych obiektów. Oprócz fotorelacji, prowadzimy także swój mocno rozwijający się kanał na YouTube.

Na naszym kanale możecie poznać te miejsca od środka, a także posłuchać bogatych historii związanych z tymi miejscami. Prócz tego, czeka na Was mocna dawka badań paranormalnych i legend, bo gdzież by indziej, jak nie w starych pałacach sprawdzać takie rzeczy? :)

 

 

Cały projekt realizowany jest z własnej kieszeni lub dzięki Wam - drogim widzom, którzy dorzucacie swoją cegiełkę do naszego rozwoju, żebyśmy mogli przedstawiać Wam jeszcze lepsze treści filmowe i zdjęciowe.

Filmy nagrywamy także w obiektach czynnych, uratowanych przed dewastacją, żeby pokazać, że nie wszystkie dwory czy pałace są skazane na zagładę. 

 

Dziękujemy!

 

Nasze fotorelacje, a także filmy możesz zobaczyć na naszych mediach społecznościowych 💪

Poniżej, prezentujemy niektóre nasze produkcje filmowe 👇

 

 

 

 

Cele Autora

Rozwój i zwiększenie intensywności nagrań
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 820 zł brakuje
18%
Wyjazdy, robienie profesjonalnych zdjęć, sprzęt filmowy, a także ten do badań paranormalnych niesie za sobą ogromne koszty, które pokrywamy z własnej kieszeni.

Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę, a dzięki wsparciu od Ciebie, cały czas będziemy mogli się rozwijać i doposażyć się w jeszcze lepszy sprzęt 🤩

Większy budżet, to także większą regularność filmów i fotorelacji 💪

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora No Entry Urbex już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Białowąs
Anna Białowąs
50 zł
Emilia  Rogozinska
Emilia Rogozinska
100 zł
Justyna Oa
Justyna Oa
30 zł
Marzena Waszkiewicz
Marzena Waszkiewicz
50 zł
Paulina Piłat
Paulina Piłat
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.