No Entry Urbex

W Patronite od 31.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2399

Liczba Patronów: 2947

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
360 łącznie
No Entry Urbex to fotorelacje z opuszczonych miejsc, a także kwestie historyczne obiektów oraz filmy o tych miejscach!

O Autorze

Cześć!

Z tej strony ekipa No Entry Urbex.

 

Zajmujemy się zwiedzaniem opuszczonych miejsc i nie tylko!

Podróżujemy po całym kraju, a także za granicę w celu odwiedzania opuszczonych miejsc. Udostępniamy nasze fotorelacje, a także opisujemy historię takich obiektów. Ponadto odwiedzamy także historyczne miejsca, które udało się uratować przed dewastacją i zapomnieniem!

Jakiś czas temu postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania o nagrywanie filmów. Wybieramy ciekawe obiekty z równie ciekawą historią. Staramy się pokazać obiekt z ciekawej strony, opowiadamy także historię danego miejsca. Prowadzimy także badania paranormalne, starając się znaleźć dowody na istnienie tego "drugiego" świata. 

Wszystko to zabiera dużo czasu. Wszelkie realizację finansujemy z wlasnej, prywatnej kieszeni. Jeśli podoba Ci się nasza praca i doceniasz to, co robimy dla widza, jakiekolwiek wsparcie będzie bardzo mile widziane 😄

Filmy nagrywamy także w obiektach czynnych, uratowanych przed dewastacją, żeby pokazać, że nie wszystkie dwory czy pałace są skazane na zagładę. 

Dziękujemy!

 

Nasze fotorelacje, a także filmy możesz zobaczyć na naszych mediach społecznościowych 💪

Poniżej, prezentujemy niektóre nasze produkcje filmowe 👇

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paulina Piłat
Paulina Piłat
Próg: 50 zł
Klaudia Klaudia
Klaudia Klaudia
Próg: 50 zł
Gabriela Wojciechowska
Gabriela Wojciechowska
Próg: 20 zł