Irena Kosowska

W Patronite od 01.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 565

Liczba Patronów: 557

Zostań Patronem
Kup na prezent
34 patronów
1 020 miesięcznie
14 000 łącznie
Profil utworzony za namową widzów (za co bardzo dziękuję).
Od lat związana z nurkowaniem, propagowaniem bezpieczeństwa oraz szerzeniem wiedzy nurkowej.
Główną formą przekazu były spotkania bezpośrednie i szkolenia, ale pandemia wymusiła przejście na spotkania online. Zatem - zapraszam na Webinary!

O Autorze

Spotkania z ciekawymi ludźmi

Witajcie!

Mam na imię Irena, jestem instruktorem nurkowania oraz Instruktorem szeroko rozumianej pierwszej pomocy dla nurków w Divers Alert Network. Od wielu lat związana z propagowaniem wiedzy nurkowej oraz tej związanej pośrednio i bezpośrednio z bezpieczeństwem nurkowania.

Szkolenie OXY

Prowadzę kursy nurkowania i aktywnie organizuję wyjazdy, od 2021 roku jestem związana ze Centrum Nurkowym Tryton w Gdańsku i Kaszubską Bazą Nurkową Tryton w Chmielnie.

Moim celem przez ostatnie lata było spotykanie się z Wami - nurkami, potencjalnymi nurkami oraz osobami zainteresowanymi tematyką wodną, środowiskową, podróżniczą w kontekście nurkowania.

Udało się zrealizować ponad 100 spotkań bezpośrednich, a po uderzeniu pandemii i przeniesieniu się do świata wirtualnego - kilkadziesiąt spotkań webinarowych. W takiej formie kontynuujemy spotkania już kolejny rok.

Większość z nich dostępnych jest w formie "otwartej" na YouTube:  https://youtube.com/@nurkowanie-webinaria

Dziękuję Wam za namówienie do założenia tego profilu - mam nadzieję, że pozwoli on rozszerzyć działalność i docierać do jeszcze większego grona odbiorców, a co za tym idzie poprawiać bezpieczeństwo nurkowania i rozpowszechniać ten nasz wspaniały sport.

Czy i jak potoczą się dalej "losy" webinariów, zależy również od WAS - zajrzyjcie proszę do zakładki CELE tu, na Patronite :)

Do zobaczenia w wirtualnym świecie oraz pod wodą!

Irena Kosowska


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika