Avatar użytkownika

Irena Kosowska

32
patronów
32
patronów

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bazowa kwota wsparcia, za którą otrzymujesz stały nielimitowany dostęp do webinarów publikowanych na https://www.facebook.com/nurkowaniewebinaria
oraz dostęp do zamkniętej grupy Patronów, na której umieszczane będą webinary niedostępne w innej formie. Na Grupie będą też konkursy z nagrodami od Prelegentów :)
20 zł miesięcznie
korzyści z progu powyżej
+ drobny upominek w postaci nurkowego gadżetu raz w danym roku kalendarzowym - pod warunkiem pozostawania aktywnym patronem przez minimum 12 miesięcy.
30 zł miesięcznie
korzyści z progów powyżej
+ raz w roku (w zależności od liczby patronów) możliwość bezpośredniej telekonferencji i zaproponowania "zamówienia" tematu webinaru (oczywiście w ramach zadeklarowanej tematyki: nurkowanie/bezpieczeństwo nurkowania) - pod warunkiem pozostawania aktywnym patronem przez minimum 12 miesięcy.
50 zł miesięcznie
korzyści z progu powyżej
+ raz w roku indywidualny warsztat pierwszej pomocy tlenowej dla Patrona - pod warunkiem pozostawania aktywnym patronem przez minimum 12 miesięcy.
100 zł miesięcznie
korzyści z progów powyżej
+ raz w roku pełen indywidualny kurs "Pierwszej Pomocy, AED i Pierwszej pomocy tlenowej dla Nurków" dla Patrona - pod warunkiem pozostawania aktywnym patronem przez minimum 12 miesięcy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Irena Kosowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Profil utworzony za namową widzów (za co bardzo dziękuję).
Od lat związana jestem z nurkowaniem, propagowaniem bezpieczeństwa oraz szerzeniem wiedzy nurkowej.
Zapraszam na Webinary!

Spotkania z ciekawymi ludźmi

Witajcie!

Mam na imię Irena, jestem instruktorem nurkowania oraz Instruktorem szeroko rozumianej pierwszej pomocy dla nurków w Divers Alert Network. Od wielu lat związana z propagowaniem wiedzy nurkowej oraz tej związanej pośrednio i bezpośrednio z bezpieczeństwem nurkowania.

Szkolenie OXY

Prowadzę kursy nurkowania i aktywnie organizuję wyjazdy, od 2021 roku jestem związana ze Centrum Nurkowym Tryton w Gdańsku i Kaszubską Bazą Nurkową Tryton w Chmielnie.

Moim celem przez ostatnie lata było spotykanie się z Wami - nurkami, potencjalnymi nurkami oraz osobami zainteresowanymi tematyką wodną, środowiskową, podróżniczą w kontekście nurkowania.

Udało się zrealizować ponad 100 spotkań bezpośrednich, a po uderzeniu pandemii i przeniesieniu się do świata wirtualnego - kilkadziesiąt spotkań webinarowych. W takiej formie kontynuujemy spotkania już kolejny rok.

Większość z nich dostępnych jest w formie "otwartej" na YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UClNCa1JRdqEkEauXbO83pBg/?sub_confirmation=1

Dziękuję Wam za namówienie do założenia tego profilu - mam nadzieję, że pozwoli on rozszerzyć działalność i docierać do jeszcze większego grona odbiorców, a co za tym idzie poprawiać bezpieczeństwo nurkowania i rozpowszechniać ten nasz wspaniały sport.

Czy i jak potoczą się dalej "losy" webinariów, zależy również od WAS - zajrzyjcie proszę do zakładki CELE tu, na Patronite :)

Do zobaczenia w wirtualnym świecie oraz pod wodą!

Irena Kosowska

Cele Autora

3 webinary w miesiącu
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 270 zł brakuje
82%
Po osiągnięciu wsparcia subskrypcyjnego na poziomie 1500 zł miesięcznie, webinaria będą realizowane 3x w miesiącu.
4 webinary w miesiącu
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 1 270 zł brakuje
49%
Po osiągnięciu wsparcia subskrypcyjnego na poziomie 2500 zł miesięcznie, webinaria będą realizowane 4x w miesiącu
2 webinary w miesiącu
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Po osiągnięciu wsparcia subskrypcyjnego na poziomie 500 zł miesięcznie, webinaria będą realizowane 2x w miesiącu

Ta kwota to przede wszystkim koszty internetu (żeby już nie jechać na "resztkach od sąsiada", cyklicznego opłacenia software oraz między innymi - upominków dla Was :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Irena Kosowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

ilona jl
ilona jl
100 zł
Izabela Marciniak
Izabela Marciniak
100 zł
Kacper Goc
Kacper Goc
100 zł
Maciej Karmazyn
Maciej Karmazyn
20 zł
Damian Joniec
Damian Joniec
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.