Ochtabiński

W Patronite od 09.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 466

Liczba Patronów: 595

Zostań Patronem
Kup na prezent
31 patronów
1 285 miesięcznie
Fotograf oraz twórca wideo o tematyce górskiej i fotograficznej.

O Autorze

Zawsze jak mam coś o sobie napisać, zaczynam od tego, że jestem fotografem, później dopiero operatorem kamery, wspinaczem i w jakimś stopniu podróżnikiem. Ale wspólny mianownik to zawsze fotografia i film. Więc w sposób naturalny uwieczniam to co robię. A w życiu upodobałem sobie bardzo mocno góry w szczególności Tatry i w nich głównie tworze. 

Ten profil na Patronite stworzyłem z myślą właśnie o górskich filmach, głównie tych z Tatr, które możesz obejrzeć poniżej. 

Robię te filmy z czystej radości tworzenia, która uszczęśliwia też moich widzów, o czym często dają mi znać, jeżeli jesteś jednym z nich i chciałbyś oglądać więcej moich górskich filmów lub zwyczajnie chcesz jakoś mi pomóc to możesz to zrobić właśnie za pośrednictwem tej strony.

Moje aktualne cele zawsze są w zakładce "Cele", sprawdź w czym możesz mi pomóc :) 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

Teraz czas na nowe filmy! :) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michal Mozgala
Michal Mozgala
Próg: 10 zł
Tomasz Opulski
Tomasz Opulski
Próg: 10 zł
Marek Rudnicki
Marek Rudnicki
Próg: 100 zł
Karolina Kilian
Karolina Kilian
Próg: 25 zł
Ola Miarka
Ola Miarka
Próg: 25 zł