Ochtabiński

W Patronite od 09.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 425

Liczba Patronów: 626

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
1 215 miesięcznie
Fotograf oraz twórca wideo o tematyce górskiej i fotograficznej.

O Autorze

Zawsze jak mam coś o sobie napisać, zaczynam od tego, że jestem fotografem, później dopiero operatorem kamery, wspinaczem i w jakimś stopniu podróżnikiem. Ale wspólny mianownik to zawsze fotografia i film. Więc w sposób naturalny uwieczniam to co robię oraz świat, który jest tak ogromny i piękny, że chcę wyrwać z niego co się da a później to pokazać! 

Moje przykładowe filmy:

 

Teraz czas na nowe filmy! :) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marek Rudnicki
Marek Rudnicki
Próg: 100 zł
Anna Czarnota
Anna Czarnota
Próg: 25 zł
Wojciech Cierniak
Wojciech Cierniak
Próg: 50 zł
Ola Miarka
Ola Miarka
Próg: 25 zł
Mateusz Kutera
Mateusz Kutera
Próg: 50 zł
Bartosz Kamiński
Bartosz Kamiński
Próg: 50 zł