W Patronite od 31.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1010

Liczba Patronów: 1065

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
320 miesięcznie
2 975 łącznie
Inspirujemy! Motywujemy do działania, zarażamy pasją, dzielimy się doświadczeniem, przekazujemy wiedzę i zaszczepiamy poczucie własnej wartości. Wszystko po to, aby młodzi odkryli ogromny potencjał, który w nich drzemie i stali się ludźmi żyjącymi pełnią życia.

O Autorze

Mamy wielkie marzenie, które rozpala nasze serca i wyobraźnię! To stworzenie Spotykalni, miejsca w Poznaniu, w którym młodzi ludzie odkryją swój potencjał oraz rozwiną swoje pasje i talenty. Chcemy pomóc młodym połączyć ich potencjał z przyszłym życiem zawodowym, aby robili naprawdę to co potrafią najlepiej i co dam im satysfakcję.  Wiemy jak bardzo ważne jest odkrycie swojej życiowej drogi już w młodym wieku. To pozwala na wyznaczanie sobie celów i dążenie do nich. 

Zapraszamy do współpracy najlepszych z najlepszych! Zobacz co Marcin Jakimowicz mówi o tym dlaczego został dziennikarzem:

Niestety wielu młodych ludzi wkraczając w dorosłość nie ma pojęcia czym chce się zajmować, jakie ma talenty, a pasja ogranicza się do nieustannego przeglądania mediów społecznościowych. Chcemy to zmienić i dać młodym szansę na samorealizację i po prostu szczęśliwe i satysfakcjonujące życie. 


Fundacja Odzyskani powstała w kwietniu 2019 r. z potrzeby dzielenia się tym co sami otrzymaliśmy i odkryliśmy. Jesteśmy osobami, które wiedzą co to znaczy utracić nadzieję i zrezygnować z marzeń. Wiemy jak smakuje lęk przed porażką, podcinanie skrzydeł czy brak poczucia własnej wartości. Wiemy jak to jest czuć się gorszym i niepotrzebnym. Każdy z nas przeszedł długą drogę aby przyznać, że jest wyjątkowy i ważny. Każdy z nas przeszedł długą drogą, aby móc stwierdzić, że marzenia się spełniają.


W naszej pracy nie skupiamy się tylko na aspekcie czysto praktycznym. Chcemy z młodymi budować relacje, rozmawiać, być razem i pozwalać im realizować swoje pomysły i współtworzyć wszystko to co robimy. Wierzymy, że zawiązywanie i pielęgnowanie relacji międzyludzkich jest jednym z talentów, który powinniśmy nieustannie rozwijać.

Prowadzimy warsztaty:

 • ogólnorozwojowe - pozwalające młodym odkryć swój potencjał, osobowość, charakter i predyspozycje;
 • specjalistyczne z zakresu dziennikarstwa, sztuki, muzyki, finansów, a nawet chemii i fizyki;

A także:

 • inspirujące spotkania z ludźmi z pasją;
 • spotkanie indywidualne z mentorem.

Wiemy, że to co robimy ma sens! Zobacz i przeczytaj o efektach naszej pracy:

Relacja z naszych warsztatów dziennikarskich: http://odzyskani.pl/opowiedz-mi-o-warsztatach/

Wciąż jesteśmy w drodze i odkrywamy nasz potencjał i talenty – uczymy się bycia odważnym i upartym w dążeniu do celu. I tym doświadczeniem dzielimy się z młodymi. Chcemy, aby jak najszybciej dostrzegli to co my odkryliśmy późno – swój potencjał, talenty, piękno i dobro, które w nich jest. Jesteśmy różni, ale łączy nas chęć dzielenia się tym co otrzymaliśmy z innymi, aby młodzi mieli szansę stać się lepszymi od nas.

Wierzymy, że nasz sufit może stać się ich podłogą. 

Chcesz poznać nas lepiej? Napisz: kontakt@odzyskani.pl lub wejdź na naszą stronę: http://odzyskani.pl/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafał Cempel
Rafał Cempel
Próg: 20 zł
Maciej Mróz
Maciej Mróz
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Monika Wachowiak
Monika Wachowiak
Próg: 30 zł
Mariusz Olech
Mariusz Olech
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł