Ofkorsak.pl

W Patronite od 13.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
2 046 łącznie
Jestem autorką bloga ofkorsak.pl. Prowadzę także akcję #projektwada. Na swoich kanałach pokazuję treści związane z wadami szczęki, aparatami ortodontycznymi , a także szeroko pojętą akceptacją swojego nieidealnego wyglądu. Odpowiadam na pytanie co zmienia się w głowie, kiedy zmienia się twarz? :)

O Autorze

Cześć! Nazywam się Edyta Korsak i całkiem znośnie przeżyłam operację dwuszczękową. Poczytaj o tym na moim blogu. Nie przechwalając się zanadto, jestem też aparatowym wyjadaczem. O wadach szczęki wiem więcej, niż niejeden dentysta. 

Nie zdiagnozuję Cię. Jednak pokażę Ci jak dbać o zęby, by nie poszły sobie precz. Rozmowa ze mną ukoiła już nerwy niejednej osoby ;) Dowiesz się gdzie szukać pomocy, jeśli masz wadę zgryzu lub wadę szkieletową. Powiem Ci w jaki sposób przygotować się do operacji szczęki i jak przetrwać okres pooperacyjny by nikogo nie zabić.

Jeśli lubisz oglądać fotki “przed/po”, a przy tym poszerzać horyzonty o nową wiedzę, wbijaj na mój Instagram. Codziennie zapodaję także nowe InstaStory! 

Dzielę się tym, co widziałam, czułam i przeżyłam jako pacjent. Skłamałabym mówiąc, że są to prawdy absolutne i objawione. Nie, to tylko moje prywatne doświadczenia. Jednak od lekarza ich nie usłyszysz.  Jeśli chcesz dołączyć do grona świadomych pacjentów to dobrze trafiłeś!

Dołącz do mojej grupy Zębomaniaków!

Chcesz być częścią #projektwada? Wyślij zgłoszenie na mail ofkorsak@gmail.com ?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Ołdakowski
Damian Ołdakowski
Próg: 150 zł
Damian Ołdakowski
Damian Ołdakowski
Próg: 101 zł
Aleksandra Skrabel
Aleksandra Skrabel
Próg: 5 zł
Renata Morska
Renata Morska
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Damian Ołdakowski
Damian Ołdakowski
Próg: 100 zł