Olimpijskie Koło Informatyczne

W Patronite od 04.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2122

Liczba Patronów: 2445

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
54 miesięcznie
1 078 łącznie
Uczymy młodzież programowania, algorytmiki, sztucznej inteligencji - technologii jutra. Każde dziecko - bez względu na majętność, miejsce zamieszkania, status społeczny może się rozwijać. Nasi podopieczni to laureaci Olimpiad Informatycznych. To oni wymyślą nowe aplikacje, znajdą lek, zmienią świat.

O Autorze

Olimpijskie Koło Informatyczne uczy programowania, algorytmiki, sztucznej inteligencji - technologii jutra. Cały wysiłek poświęcamy by kształcić informatycznie młodzież.

Wychowujemy młodzież na odkrywców, twórców, tych którzy zmieniają świat na lepsze.
Pokazujemy uczniom przyszłość, sens zdobywania wiedzy, radość z tego co robią.

Nasi podopieczni to laureaci Olimpiad Informatycznych, którzy już dziś osiągają międzynarodowe sukcesy:
https://www.gov.pl/web/edukacja/sukces-mlodych-informatykow

To wychowankowie OKI w przyszłości wymyślą nowe aplikacje, znajdą lek, sprawią by polskie firmy były najlepsze na świecie.

Wesprzyj działania Olimpijskiego Koła Informatycznego dowolną, stałą miesięczną kwotą.

Każda Twoja złotówka sprawi, że kolejne dziecko będzie mogło napisać swój pierwszy program, wygrać informatyczny konkurs, sprawi, że Polska stanie się krzemową doliną.

Dlaczego potrzebujemy środków?
* Prowadzenie zajęć (internet / stacjonarne)
* Materiały dydaktyczne
* Obozy dla młodych osób
* ...

Wszystkie osoby które działają w ramach Olimpijskiego Koła Informatycznego robią to społecznie, nie pobierając ani złotówki - a zupełnie odwrotnie - wspierając Fundację dodatkowo własnymi środkami.

Za każde wsparcie bardzo dziękuję,
Daniel Olkowski
Twórca i prowadzący Olimpijskie Koło Informatyczne

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 4 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Olimpijskie Koło Informatyczne
Olimpijskie Koło Informatyczne
Próg: 100 zł