Okiem Tradycjonalisty

W Patronite od 18.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 277

Liczba Patronów: 203

Zostań Patronem
Kup na prezent
109 patronów
2 240 miesięcznie

Rozszerzamy nasz kanał

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Po osiągnięciu tego celu będziemy nagrywać katolickie podsumowania tygodnia. Dodatkowo będziemy też na bieżąco komentować wydarzenia z życia Kościoła oraz polityki. Stworzymy kanał, na którym katolik tradycji znajdzie wszystko, czego poszukuje, a nawet więcej.

Zaczynamy kręcić reportaże z ważnych miejsc dla polskiego Kościoła

1 800 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zaczynamy jeździć po Polsce! Będziemy kręcić reportaże z sanktuariów, ważnych miejsc dla historii Polski oraz polskiego katolicyzmu. Zawrzemy w nich ich dzieje, będziemy przeprowadzać wywiady z miejscowymi kapłanami i nie tylko. Pokażemy Wam najważniejsze polskie kościoły, klasztory i zapoznamy Was z ich historią. Stworzymy pierwszy internetowy przewodnik po nieznanych i zapomnianych miejscach, w których odbywały się synody, ważne wydarzenia historyczne oraz płynęła krew polskich męczenników. Zainwestujemy w lepszy sprzęt, żeby nasze materiały były jak najwyższej jakości. Zadbamy też o ich wartość merytoryczną.

Ruszamy z kompleksowym portalem dla tradycyjnych katolików

3 000 zł

miesięcznie

74%

osiągnięto

760 zł

brakuje

Zakładamy portal internetowy, na którym znajdzie się wszystko, co przydatne dla tradycyjnego katolika. Będziemy publikować tam bieżące informacje ze świata w duchu odpowiadającym katolickim wartościom, zamieścimy panel z tekstami liturgicznymi i modlitwami brewiarzowymi na każdy dzień roku, a także panel z tradycyjnymi modlitwami do użytku prywatnego. Znajdzie się tam również współczesna publicystyka narodowo-katolicka oraz dłuższe materiały tekstowe w formacie możliwym pobrania.

Tworzymy obszerny reportaż o Ziemi Świętej i zaczynamy jeździć po świecie!

4 500 zł

miesięcznie

49%

osiągnięto

2 260 zł

brakuje

Jeżeli kiedykolwiek uda nam się osiągnąć ten cel, zainwestujemy w sprzęt najwyższej jakości. Naszym marzeniem jest nagranie obszernego reportażu o Ziemi Świętej, Pokażemy w nim najważniejsze miejsca z ziemskiego życia naszego Pana Jezusa Chrystusa, jego Najświętszej Matki i Apostołów. Opowiemy o najświętszych miejscach naszej wiary. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać. Będziemy cyklicznie kręcić analogiczne materiały z innych ważnych dla katolicyzmu ośrodków na świecie. Odwiedzimy słynne miejsca objawień i najważniejsze Kościoły chrześcijańskie. Pokażemy też miejsca, w których działali najwięksi święci w historii Kościoła. Stworzymy pierwszy w Polsce przewodnik po najważniejszych dla miejscach dla katolicyzmu!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Dettlaff
Mariusz Dettlaff
Próg: 50 zł
Paweł  Malinowski
Paweł Malinowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Blabla Info
Blabla Info
Próg: 5 zł
Maćko Maciejunio
Maćko Maciejunio
Próg: 5 zł