okonski.art

W Patronite od 20.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 819

liczba Patronów: 1033

4 patronów
148 zł miesięcznie
356 zł łącznie

PUBLIKUJĘ REGULARNIE - jestem dla Was

1 000 zł

35%

osiągnięto

644 zł

brakuje

Medytacje prowadzone. Czytanie na ekranie. Słuchowisko dźwiękowe baśni ludowych. Wykłady na żywo i nowe inspirujące filmy.
Do dzieła! Ta kwota pozwala na spokojnie skupić się na tworzeniu dla Was wartościowych treści, inspirować, rozszerzać gałęzi przekazu.

Dzięki! :)

WYDAJE KSIĄŻKĘ! Premiera filmowa + proces z widownią

2 000 zł

17%

osiągnięto

1 644 zł

brakuje

Dzięki temu wsparciu jestem w stanie wydać samodzielnie książkę oraz zorganizować jej promocję.
Równolegle powstaje film krótkometrażowy, który poprzez interakcję z widownią będzie okazją do grupowego procesu pod tytułem roboczym: "brak miłości". Rodzę tę pozycje od dwóch lat. To aktualnie najważniejszy temat w moim życiu, zbiór wszystkich notatek, wierszy i pragnień mojej duszy jest destylowany w tej prozie. To pierwszy krok w stronę dojrzałego pisarstwa. Dziękuję Ci za wsparcie.

NOTKA
Niedługo dojdzie link do wydarzenia wokół idei tej pracy,
W zależności od Twojego wsparcia możesz liczyć na specjalne zaproszenie do procesu oraz miejsce w pierwszym rzędzie za free!

WYMIANA SPRZĘTU - lepsza jakość

4 000 zł

8%

osiągnięto

3 644 zł

brakuje

Odłożyłem 6 tysięcy i ok. 2 tysięcy brakuje mi aby odświeżyć sprzęt filmowy. Ciężki laptop i starą kamerę, potrzebuje zamienić na mały zestaw aparatu bezlusterkowego, dobry obiektyw i lekki laptop. Do tego drobny, jednoręczny statyw by zmieścić całość w zgrabnym plecaku i ruszyć w dziką podróż filmowego dokumentowania tradycji duchowej Aborygenów. Wiza do Australii już jest. :D

PODRÓŻ / VLOG / NOWY SPRZĘT

SZLAKAMI ABORYGENÓW - australijska podróż filmowa

8 000 zł

4%

osiągnięto

7 644 zł

brakuje

Nawiązuję kontakt z lokalną społecznością. Czeka mnie wyprawa do miejsca kultu, świętą górę - Uluru. Ta suma sprawi, że nie będę musiał martwić się o bilety, a pozwoli w pełni skupić się na scenariuszu podróży. Studiuję Psychologię Zorientowaną na Proces, dla której najważniejszym obszarem badania jest przestrzeń śnienia. Dla artysty, terapeuty i człowieka na ścieżce serca to coś więcej niż niesamowita przygoda. Australia mnie woła. Woła mnie sen, w którym lecę nad górą i staję się jednym z przestrzenią "Aborigines, od ab origine, czyli „z tymi, którzy byli tu od początku”. Pomóż mi dzielić się wiedzą tej tajemniczej kultury duchowej.

MEDYTACJA W SZKOŁACH - zakładam fundacje!

16 000 zł

2%

osiągnięto

15 644 zł

brakuje

Oczywiste jest, że dzieci nauczone technik medytacyjnych będą spokojniejsze, bardziej zrelaksowane i skoncentrowane, że będzie żyło im się lżej. Warto jednak dodać, że regularna wspólna medytacja podnosi poziom samoakceptacji u uczniów. Wpływa bezpośrednio na świadomość własnych emocji, ograniczeń i potencjałów. Uczniowie przestają ze sobą rywalizować, są otwarci, bardziej empatyczni. Udowodniono, że w czasie medytacji uwalniają się w organizmie składniki chemiczne, które obniżają ciśnienie krwi i napięcie mięśniowe, a tym samym wyrównują rytm pracy serca i zwiększają pojemność płuc. Przynosi ona zatem wymierne efekty zarówno w sferze psychologicznej i społecznej, jak i fizjologicznej.

Wyobraź sobie szkołę, miasto, cały kraj! W którym drży proces młodego pokolenia, ludzi patrzącymi prosto w oczy z otwartymi sercami. Wrze zmiana o charakterze globalnym. Jak ja o tym marzę!!!!! Mam ciarki...

FESTIWAL ŚWIADOMOŚCI I SZTUKI

32 000 zł

1%

osiągnięto

31 644 zł

brakuje

Wykorzystuje artystyczne znajomości i tworzę festiwal świadomości w Górach jakiego jeszcze nie było. Subtelna muzyka, której jakość pieści. Film, Teatr, Terapia, Warsztaty, Taniec wokół ognia i budowanie więzi niezniszczalnej jak kropla wody! Czacha paruje. Serce błyska. Zaczarujmy!

HOLISTYCZNY OŚRODEK WSPARCIA - sprzedaje mieszkanie!

64 000 zł

0%

osiągnięto

63 644 zł

brakuje

TAK!!!!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni