Avatar użytkownika

Olsikowa

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Cześć, jestem Olsikowa :) Działam w internecie od 2012 roku: Rysuję, eksperymentuję ze sztuką, wygłupiam się, dzielę się przemyśleniami.
Tworzę, bo mam misję.

Hej! Jestem Olsikowa.

Prowadzę kanał na YouTube „olsikowa” od 2012 roku (z przerwą 2020-2022, w 2022 roku znów zaczęłam publikować filmy), obecnie tworzę również na Instagramie i TikToku.

Moja internetowa twórczość skupia się wokół rysowania i malowania dla zabawy, ale zawsze staram się nadać temu drugie dno. Nudę i rutynę wypraszam za drzwi. Grzecznie. No, może raz je szturchnę ciut mocniej, jak będą się opierać przed wyjściem.

Jestem w internecie po to, żeby zarażać pozytywną energią i pasją do tworzenia. Chcę, żebyśmy mogli eksperymentować ze sztuką bez stresu i presji, że ma być idealnie. Nie jestem specem od rysowania i nie chcę nim być. Chcę się bawić sztuką, bo sztuka… kiedy słyszę to słowo, od razu wyobrażam sobie uderzenie świeżego powietrza w moje ciało. To nieposkromiona wolność. To taniec pokory i dominacji. Prawdziwa magia. Chcę bezustannie pokazywać to ludziom. To jest moja wizja i moja misja.

Przy tym mam jeszcze jeden cel: aby tworzyć szczęśliwe miejsce w sieci, gdzie można być sobą, żartować, dzielić się przemyśleniami i życiowymi mądrościami. Gdzie jest szacunek, dobroć i wyrozumiałość. Jara mnie psychologia i dążenie do samorozwoju, więc cieszy mnie, gdy możemy o tym dyskutować. Chcę, byśmy czuli się tak bezpiecznie, aby móc o tym rozmawiać.

Brzmi trochę jak lukrowany cukierek, wiem 🙈. Mam 30 lat i życie zdążyło porządnie nakopać mi w poślady, ale nie umiem pozbyć się tych różowych okularów. Im więcej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonana, że to dobrze.

Wierzę, że w internecie można stworzyć bezpieczną, przyjazną przestrzeń. Że można znaleźć pokrewne dusze i wzrastać razem z nimi, mieć ich wsparcie i wzajemnie nastawiać się pozytywnie. Kiedy stoją za nami murem ci, którzy myślą podobnie, można nauczyć się olewać hejterów i tych, którzy nie rozumieją proponowanej przeze mnie koncepcji.

 

Dzięki pomocy Patronów mogę tworzyć filmy na YouTube! Dziękuję!

To właśnie Wasza pomoc sprawia, że mogę cały swój czas poświęcić na tworzenie. Zmieniły się moje priorytety i widać to w moich materiałach, ale przez to nie docieram już do tak dużego grona odbiorców jak kiedyś i nie jestem w stanie utrzymać się z reklam. Choć algorytmy YouTuba przestały klepać mnie po pleckach, to moje serce rozpływa się z radości, bo widzę, że doceniacie zmianę w moim podejściu. Ogromnie Wam za to dziękuję i na różne sposoby staram się pokazać swoją wdzięczność, byście wiedzieli, że doceniam Wasze wsparcie.

Dziękuję!