Olsikowa

W Patronite od 21.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 531

Liczba Patronów: 348

Zostań Patronem
Kup na prezent
49 patronów
810 miesięcznie
4 510 łącznie
Cześć, jestem Olsikowa :) Działam w internecie od 2012 roku: Rysuję, eksperymentuję ze sztuką, wygłupiam się, dzielę się przemyśleniami. Ostatnio moje życie przewróciło się do góry nogami i twierdzę, że to idealny czas na nowy początek.

O Autorze

Hej! Jestem Olsikowa.

W latach 2012-2020 prowadziłam kanał na YouTube „olsikowa”, obecnie tworzę na Instagramie i TikToku. Moja internetowa twórczość skupia się wokół rysowania i malowania dla zabawy, ale zawsze staram się nadać temu drugie dno. Nudę i rutynę wypraszam za drzwi. Grzecznie. No, może raz je szturchnę ciut mocniej, jak będą się opierać przed wyjściem.

Jestem w internecie po to, żeby zarażać pozytywną energią i pasją do tworzenia. Chcę, żebyśmy mogli eksperymentować ze sztuką bez stresu i presji, że ma być idealnie. Nie jestem specem od rysowania i nie chcę nim być. Chcę się bawić sztuką, bo sztuka… kiedy słyszę to słowo, od razu wyobrażam sobie uderzenie świeżego powietrza w moje ciało. To nieposkromiona wolność. To taniec pokory i dominacji. Prawdziwa magia. Chcę bezustannie pokazywać to ludziom. To jest moja wizja i moja misja.

Przy tym mam jeszcze jeden cel: aby tworzyć szczęśliwe miejsce w sieci, gdzie można być sobą, żartować, dzielić się przemyśleniami i życiowymi mądrościami. Gdzie jest szacunek, dobroć i wyrozumiałość. Jara mnie psychologia i dążenie do samorozwoju, więc cieszy mnie, gdy możemy o tym dyskutować. Chcę, byśmy czuli się tak bezpiecznie, aby móc o tym rozmawiać.

Brzmi trochę jak lukrowany cukierek, wiem 🙈. Mam 30 lat i życie zdążyło porządnie nakopać mi w poślady, ale nie umiem pozbyć się tych różowych okularów. Im więcej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonana, że to dobrze.

Wierzę, że w internecie można stworzyć bezpieczną, przyjazną przestrzeń. Że można znaleźć pokrewne dusze i wzrastać razem z nimi, mieć ich wsparcie i wzajemnie nastawiać się pozytywnie. Kiedy stoją za nami murem ci, którzy myślą podobnie, można nauczyć się olewać hejterów i tych, którzy nie rozumieją proponowanej przeze mnie koncepcji.

 

Ostatnio rozpaliła się we mnie wiara, że mój powrót na YouTube jest możliwy, że ten rozdział jednak nie jest zamknięty.

Ale nie będzie to łatwe. Nie mam już mojego sprzętu, którym nagrywałam. Nie mam komputera, na którym montowałam filmy. Nie mam programu do montażu. Życiowe zawirowania i przykre zdarzenia pozostawiły mnie bez oszczędności. Zaczynam od nowa, poza kwestią posiadania kanału - bo do niego wciąż mam dostęp. Potrzebuję kompanów do burzy mózgów, potrzebuję mądrych rad i wsparcia. Dużo się zmieniło w moim życiu i te zmiany muszą wybrzmieć, kiedy wrócę na YT… ale nie do końca wiem, jak to ugryźć. Potrzebuję pomocy.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łania Creates
Łania Creates
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Małgosia Orłowska
Małgosia Orłowska
Próg: 10 zł
Shina Universe
Shina Universe
Próg: 10 zł
Kuba Solarski
Kuba Solarski
Próg: 10 zł