Olsikowa

W Patronite od 21.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 701

Liczba Patronów: 459

Zostań Patronem
Kup na prezent
37 patronów
635 miesięcznie
7 325 łącznie
Cześć, jestem Olsikowa :) Działam w internecie od 2012 roku: Rysuję, eksperymentuję ze sztuką, wygłupiam się, dzielę się przemyśleniami. Tworzę, bo mam misję.

O Autorze

Hej! Jestem Olsikowa.

Prowadzę kanał na YouTube „olsikowa” od 2012 roku (z przerwą 2020-2022, w 2022 roku znów zaczęłam publikować filmy), obecnie tworzę również na Instagramie i TikToku.

Moja internetowa twórczość skupia się wokół rysowania i malowania dla zabawy, ale zawsze staram się nadać temu drugie dno. Nudę i rutynę wypraszam za drzwi. Grzecznie. No, może raz je szturchnę ciut mocniej, jak będą się opierać przed wyjściem.

Jestem w internecie po to, żeby zarażać pozytywną energią i pasją do tworzenia. Chcę, żebyśmy mogli eksperymentować ze sztuką bez stresu i presji, że ma być idealnie. Nie jestem specem od rysowania i nie chcę nim być. Chcę się bawić sztuką, bo sztuka… kiedy słyszę to słowo, od razu wyobrażam sobie uderzenie świeżego powietrza w moje ciało. To nieposkromiona wolność. To taniec pokory i dominacji. Prawdziwa magia. Chcę bezustannie pokazywać to ludziom. To jest moja wizja i moja misja.

Przy tym mam jeszcze jeden cel: aby tworzyć szczęśliwe miejsce w sieci, gdzie można być sobą, żartować, dzielić się przemyśleniami i życiowymi mądrościami. Gdzie jest szacunek, dobroć i wyrozumiałość. Jara mnie psychologia i dążenie do samorozwoju, więc cieszy mnie, gdy możemy o tym dyskutować. Chcę, byśmy czuli się tak bezpiecznie, aby móc o tym rozmawiać.

Brzmi trochę jak lukrowany cukierek, wiem 🙈. Mam 30 lat i życie zdążyło porządnie nakopać mi w poślady, ale nie umiem pozbyć się tych różowych okularów. Im więcej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonana, że to dobrze.

Wierzę, że w internecie można stworzyć bezpieczną, przyjazną przestrzeń. Że można znaleźć pokrewne dusze i wzrastać razem z nimi, mieć ich wsparcie i wzajemnie nastawiać się pozytywnie. Kiedy stoją za nami murem ci, którzy myślą podobnie, można nauczyć się olewać hejterów i tych, którzy nie rozumieją proponowanej przeze mnie koncepcji.

 

Dzięki pomocy Patronów mogę tworzyć filmy na YouTube! Dziękuję!

To właśnie Wasza pomoc sprawia, że mogę cały swój czas poświęcić na tworzenie. Zmieniły się moje priorytety i widać to w moich materiałach, ale przez to nie docieram już do tak dużego grona odbiorców jak kiedyś i nie jestem w stanie utrzymać się z reklam. Choć algorytmy YouTuba przestały klepać mnie po pleckach, to moje serce rozpływa się z radości, bo widzę, że doceniacie zmianę w moim podejściu. Ogromnie Wam za to dziękuję i na różne sposoby staram się pokazać swoją wdzięczność, byście wiedzieli, że doceniam Wasze wsparcie.

Dziękuję!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sandra Walczak
Sandra Walczak
Próg: 50 zł
Raiu
Raiu
Próg: 10 zł
inlaru
inlaru
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Maria Mizler
Maria Mizler
Próg: 10 zł
Martyna Duszyńska
Martyna Duszyńska
Próg: 10 zł