Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Portal rozrywkowy związany z grami. Redakcja zajmująca się bieżacymi wydarzeniami, dział filmów ciekawych youtuberów oraz strona z memami dla nerdów i geeków.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze


Pomysł był szalony. Zebrać grupkę miłośników gier (i nie tylko!) i pozwolić im dzielić się swoją pasją na wielu frontach. Jak to zrobić, tak by wszyscy byli zadowoleni? Oprzeć całą współpracę na bezgranicznym zaufaniu i nawiązywaniu nowych przyjaźni...


 

Oto nasza pierwsza muzyczna relacja z Pyrkon 2015:


W połowie 2014 roku pojawił się pomysł na portal, który pozwoli youtuber'om dzielić się swoimi odbiorcami. Kilkanaście telefonów później zaczęło się projektowanie strony, które pomimo ogromnego zapału przeciągnęło się aż do 3 czerwca 2015 roku. Wtedy to światło dzienne ujrzała pierwsza wersja portalu. Była jak nowo narodzone niemowle. Niewiele umiała i była paskudna, ale najpiękniejsza, bo nasza.


Z youtuber'ami współpracowaliśmy na zasadzie prostej reklamy barterowej. Twórcy umieszczali w opisach swoich filmów link do strony, w zamian ich materiały na nią trafiały. Dzięki temu widzowie, którzy trafili na stronę od jednego twórcy, mogli zapoznać się z materiałami pozostałych.


 

Jedna z pierwszych wideo-recenzji na oficjalnym kanale redakcji:


Całość działała na prymitywnym szablonie WordPress za 20$. Był on kompletnie nieprzystosowany do zawartości związanej z YouTube'm, ponieważ był prostym szablonem do Blogów


Na tym etapie portal dalej obsługiwała tylko jedna osoba. Dodanie jednego filmu związane było z około 5 minutowym procesem, którego nijak nie dało się usprawnić. Codzienne dodawanie filmów zajmowało więc jednej osobie około godziny. O wiele gorzej było, jeśli zdarzyło się na przykład tygodniowe opóźnienie.


Nadszedł wrzesień 2015. Portal, który przez wielu spisywany był na porażkę, bo "duplikował opcję subskrypcji na YouTube" zaliczył 190 000 odsłon w jeden miesiąc. Wtedy postanowiliśmy, że stronie przyda się konkretny lifting...


 

Muzyczna relacja z Festiwalu Komiksów i Gier:


Poszerzyliśmy nasze pole działania. Adres www.OneUp.TV stał się tylko stroną główną, z której łatwo trafić można do interesującej nas treści.


 Redakcja powstała jako coś naturalnego. Skoro prowadzimy network związany z grami, to wypowiadanie się na temat bieżących wydarzeń z branży było oczywistym sposobem na trafienie do nowych odbiorców. 


W tym momencie redakcja składa się z 14 osób w wieku od 16 do 23 lat. Są to redaktorzy, korektorzy, graficy i montażyści.


Dzięki systematyczności pracy, cotygodniowym, układanym indywidualnie grafikom codziennie publikujemy co najmniej 3 newsy z branży growej. Dodatkowo na stronie pojawiają się również recenzje gier, felietony i od święta również poradniki. Zespół redakcji zajmuje się również od niedawna Kanałem YouTube, na którym publikują oni swoje materiały.


 

Przykładowy materiał o ciekawostkach z gier:

 


 Tutaj przenieśliśmy pierwotną zawartość portalu - materiały wideo współpracujących z nami youtuberów. W skład ekipy wchodzi 24 twórców, którzy prowadzą łącznie 30 kanałów YouTube. Wspieramy tam zarówno mniejszych autorów (posiadających mniej niż 200 widzów) jak i tych większych (powyżej 100 000 widzów).


Wszystkie materiały są wygodnie podzielone na 10 kategorii, które ułatwiają znalezienie interesujących nas treści.


 

Spis kategorii:

- Gry - czyli materiały niebędące Let's play'ami np. recenzje, vlogi, poradniki, montaże.

- Humor - materiały humorystyczne, kabarety internetowe, zabawne sklejki.

- Informacyjne - filmy organizacyjne, przekazujące informacje widzom.

- Interesujące - ogólna kategoria do której trafiają materiały, które zaciekawią prawie każdego.

- Let's Play - nagrania rozgrywki, klasyczne "zagrajmy w...".

- Muzyka - materiały audio-wiedo... ale bardziej audio!

- Publicystyka - głównie vlogi na tematy bieżące, zawierające komentarze do jakiegoś wydarzenia.

- Recenzje i relacje - jak sama nazwa wskazuje.

- Teorie i ciekawostki - z gier, z anime, z bajek i filmów... ze świata!

- Vlogi i alogi - temat rzeka!


Strona jest codziennie, ręcznie aktualizowana o nową zawartość. Dzięki temu codziennie trafia na nią kilka - kilkanaście nowych filmów!


 Oto nasze najmłodsze dzieło! Portal z memami/zabawnymi obrazkami dla nerdów i geeków! Długo szukaliśmy czegoś podobnego, jednak znajdywaliśmy głównie Fanpage na Facebook. Każdy może założyć tu własne konto i udostępniać śmieszące go grafiki. Ta część networku jeszcze raczkuje, jednak wkładamy w nią masę serca, a przede wszystkim... uśmiechu!


 

Oto kilka przykładów:
 


Network cały czas utrzymuje się wyłącznie dzięki wkładowi własnemu. Całość istnieje tylko i wyłącznie dzięki pasji, dlatego każda pomoc jest dla nas na wagę złota. Jeśli chociaż część naszych publikacji Was zainteresuje i doprowadzi do uśmiechu - to spełniliśmy swoje zadanie.


Wszelkie dotacje zostaną przeznaczone na utrzymanie całego portalu:

1. Przedłużanie domen,

2. Zwiększanie transferu,

3. Zwiększanie miejsca na serwerze,

4. Produkcję materiałów YouTube,

5. Wejściówki na Eventy, na które nie otrzymamy akredytacji prasowej,

6. Sprzęt do nagrywania obrazu i dźwięku,

7. Nagrody na konkursy i giveaway'e,

8. Wprowadzanie nowych funkcjonalności na stronach,

9. Reklamę serwisu,

10. Materiały do recenzji.


Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

2 zł / miesiąc
patroni: 0
CASUAL

Hej! Właśnie stałeś się naszym Patronem! Dziękujemy za Twoją cegiełkę! Dzięki Tobie mamy zapał, by dalej tworzyć niezależne materiały!
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
PRO-CASUAL

Dzięki! Ten „piątak” to twój bilet wstępu do naszej Tajnej Grupy Patronów, na której wcześniej dowiecie się o nadchodzących newsach i planach na nadchodzące materiały. Będziemy tam również wdawać się z Wami w dyskusję na tematy gamingowe.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
PASJONAT

Poza elementami z poniższych progów dostaniesz osobiste konto na Wordpress redakcji. Będziesz mógł się zalogować na OneUp.TV i komentować materiały właśnie z niego! Dodatkowo dostaniesz dostęp do shoutboxa, który tylko czeka na Twoje pomysły, które my postaramy się wcielić w życie!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
GEEK

Poza benefitami z niższych progów jako nasz NGPO (Naczelny Geek-Patron Oneup) trafisz do zakładki „Patroni” na naszych domenach. Zależnie od twojej decyzji będzie to Twój avatar, imię, nazwisko, ksywka lub np. nick ze Steam!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
SUPPORT

Wszystko z niższych progów + w trakcie trwania Twojego Patronatu zostaniesz zaproszony na dowolną z cotygodniowych konferencji Skype, na których układamy grafik i omawiamy bieżące sprawy. Będziesz mógł zapoznać się z całą ekipą i po prostu pogadać.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
GAMER

W ramach tego progu otrzymasz wszystko z niższych progów. Dodatkowo zaprosimy cię na wspólne granie (w wybraną przez Ciebie grę, którą obie strony posiadają). Wedle Twojej decyzji materiał z rozgrywki może być transmitowany na żywo na Twitch lub zostać zuploadowany na nasz kanał YouTube.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
BOOSTER

Dzięki! Ostra motywacja to podstawa! Otrzymasz wszystko z niższych progów, a dzięki twojemu kopniakowi przez czas trwania patronatu będzie pojawiać się dodatkowy news co tydzień, na wybrany przez Ciebie temat! Zostaniesz też w nim wskazany jako pomysłodawca. Otrzymasz również rangę moderatora na GaMEM.OneUp.TV, dzięki której będziesz mógł decydować, które z obrazków pojawią się na stronie głównej.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
TANK

Sprawy robią się poważne! Najwidoczniej bardzo lubisz naszą twórczość! Poza wszystkim, co oferują niższe progi otrzymasz od nas „mały prezent-niespodziankę”, który wyślemy ci pocztą!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
GOLD NOVA

Wow! Ufundowałeś nam wybraną przez Ciebie grę, z której stworzymy recenzję wideo, oraz klasyczną - tekstową, które będziesz mógł z nami współtworzyć! Otrzymasz również benefity ze wszystkich niższych progów.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
CHALLENGER

Poza wszystkim, co otrzymasz z niższych progów - raz do roku zaprosimy cię na specjalne spotkanie patronów w jednym z pubów dla graczy. (lokalizacja będzie ustalana). Zrobimy tam mały turniej i napijemy się soczku ;)
Zostań patronem
600 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
THE GLOBAL ELITE

Konkretna stawka to konkretny profit! Na tym progu otrzymasz wszystko z poniższych + zostaniesz zaproszony na weekend grania w „Jaskini Gracza” naszego Redaktora Naczelnego. Będziesz tam mógł zagrać w dowolne gry z kolekcji prawie 1000 tytułów na kilkanaście różnych platform! Wedle Twojej decyzji może powstać materiał wideo z wizyty, który trafi na kanał YouTube redakcji. Wyżywienie i nocleg w cenie!
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
SPONSOR

Na tym progu otrzymasz banery reklamujące twoją firmę, twórczość, które wyświetlane będą na wszystkich domenach/subdomenach OneUp.TV Network oraz przed materiałami wideo na kanale YouTube. Szczegóły ustalane indywidualnie.
Zostań patronem