Avatar użytkownika

Otwarty Przewodnik Krajoznawczy

1
patron
33 
miesięcznie
1 050 
łącznie
1
patron
33 zł 1 050 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Super, dzięki! Wystarczy na przejazd przez cała Warszawę, a to 30 km! Wyślemy Ci podziękowanie mailem i wpiszemy na listę darczyńców na www.krajoznawcy.info.pl.
10 zł miesięcznie
Fajnie, że jesteś z nami! Prawie tyle zapłaciłam za zwiedzanie muzeum ikon w Bardejowie, a będzie z tego dobry artykuł. Wraz z podziękowaniem wyślemy Ci przegląd naszych najciekawszych publikacji.
20 zł miesięcznie
Ukłony! To więcej niż opłata za wstęp do Wenecji wprowadzona w tym roku przez władze miasta. Wraz z podziękowaniem wyślemy Ci imienny dyplom do wydrukowania.
33 zł miesięcznie
Wybierz 33 zł
9 dostępnych miejsc
Jestem pod wrażeniem! Tyle kosztuje wjazd kolejką na Stóg Izerski, a to już ogromne wsparcie w poszukiwaniu ciekawych tematów. Raz w miesiącu dostaniesz od nas prawdziwą kartkę z podróży.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
7 dostępnych miejsc
Jesteś Wielki! To prawie dość, by zwiedzić stadion Realu Madryt i zobaczyć trampki Maradony. Oprócz powyższych podziękowań jeden artykuł w miesiącu zadedykujemy specjalnie Tobie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Otwarty Przewodnik Krajoznawczy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Otwarty Przewodnik Krajoznawczy piszą zarówno podróżujący dziennikarze, jak i krajoznawcy amatorzy. Ich artykuły składają się na katalogi ciekawych miejsc w kraju, w Europie i na świecie. Portal został wpisany do rejestru dzienników i czasopism. Dostęp do treści jest otwarty i bezpłatny.

Nazywam się Anna Ochremiak...

Anna OchremiakWymyśliłam, założyłam i prowadzę Otwarty Przewodnik Krajoznawczy,  serwis dla wędrowców, turystów i krajoznawców. Znajdziecie go pod adresem www.krajoznawcy.info.pl. Zapraszam!

Tworzenie Przewodnika to moja pasja, rozrywka, ale też praca, którą traktuję bardzo poważnie. Piszę i publikuję własne teksty, fotografuję, ale przede wszystkim redaguję nadsyłane przez Autorów materiały. Dbam, aby Przewodnik stale się rozwijał, rozrastał, rozszerzał i cieszył tak naszych Autorów, jak Użytkowników.
A w międzyczasie – staram się zarobić na życie :)

Dlaczego Otwarty Przewodnik Krajoznawczy jest otwarty? Bo może go pisać każdy, także Ty. Bo tworzyć go można bez końca.  Przez prawie 12 lat ponad 140 autorów zamieściło prawie 5,5 tys. ciekawych artykułów,  2800 komentarzy i ponad 38 tys. zdjęć i filmów.  A co raz to pojawiają się nowe... Odwiedziło nas już 3,5 mln internautów! Nas, bo tworzymy już całkiem sporą społeczność...

Otwarty Przewodnik Krajoznawczy ma już więc już poważne sukcesy, ale jest całkiem sporo do zrobienia: tyle jeszcze miejsc do odwiedzenia, tyle do opisania, tyle do pokazania... Marzy mi się, by Otwarty Przewodnik Krajoznawczy zyskał odnowioną szatę graficzną i by pozbył się wszystkich usterek technicznych, gaf, niedociągnięć i literówek, jakie nagromadziły się przez lata. By każdy nadsyłany materiał znajdował się na wizji natychmiast, ładny, zgrabny i wolny od błędów. By materiały opowiadające o naszym kraju przetłumaczyć na angielski. I by stworzyć aplikację, która ułatwi korzystanie z wszystkich przewodnikowych treści "w drodze".

Marzy mi się, by za kolejne 10 lat w Przewodniku było nie 5 a 50 tysięcy opowieści. Mam nadzieję, że razem opiszemy cały świat!

Czy to się uda? Wiele zależy od Waszego wsparcia!

Mamy już prawie tuzin lat!

  • Pierwsze artykuły opublikowaliśmy 28.10.2009 r.

Doceniają nas

  • Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników Globtroter wyróżniło nas nagrodą za najciekawsze publikacje turystyczne w 2019 r. Wcześniej to samo stowarzyszenie uznało nasz serwis za "Inicjatywę roku 2010"
  • Tytuł "Miejsca odkrywania talentów" nadało nam Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Cele Autora

Spokojnie, na wprost, przed siebie...
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 967 zł brakuje
3%
Taka kwota pozwoli na bieżące utrzymanie portalu Otwarty Przewodnik Krajoznawczy: opłaty za serwer, domenę, antywirusy i inne takie. Pozwoli nawet na niespieszne reagowanie na zmieniającą się rzeczywistość w sieci...
Więcej, lepiej, ciekawiej...
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 967 zł brakuje
1%
Ta kwota zobowiąże redakcję do publikowania nowości niemal codziennie... No, może tylko w dni powszednie :) Nie będzie materiałów czekających w kolejce zbyt długo (to ukłon w stronę Autorów), a Czytelnicy (to ukłon w stronę Użytkowników) co dzień dostaną nowy odcinek Przewodnika.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Otwarty Przewodnik Krajoznawczy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
33 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.