Avatar użytkownika

Opornik

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dzięki Tobie nasza społeczność się powiększa! To dla mnie ogromna motywacja i fundusz na realizację bardziej złożonych pomysłów. Dzięki temu wsparciu mogę działać dalej i rozwijać ten projekt 💪
Obrazek progu
35 zł miesięcznie
Dzięki Tobie nasza społeczność się powiększa! To dla mnie ogromna motywacja i fundusz na realizację bardziej złożonych pomysłów. Dzięki temu wsparciu mogę działać dalej i rozwijać ten projekt 💪
Obrazek progu
99 zł miesięcznie
Dzięki Tobie nasza społeczność się powiększa! To dla mnie ogromna motywacja i fundusz na realizację bardziej złożonych pomysłów. Dzięki temu wsparciu mogę działać dalej i rozwijać ten projekt 💪

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Opornik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Siema, tu Grzegorz! Mój kanał obrał właśnie zupełnie nowy kierunek. Postanowiłem spełnić marzenie i wyremontować 200-metrowy dom. Jest tylko mały haczyk... robię to bez doświadczenia w budowlance, po godzinach pracy i studiów, a na start mam jedyne 10 000 zł. Czy to w ogóle może się udać? 🔥

Jak już wspomniałem, nazywam się Grzegorz. Jakiś czas temu ruszyłem z tym kanałem, ale życie szybko zweryfikowało moje plany i obrał on swój własny, zupełnie nieoczekiwany kierunek. Oficjalnie ruszam z czymś, co można nazwać szaleństwem albo... spełnianiem największego marzenia. Porywam się na generalny remont 200-metrowego domu!

To nie będzie zwykłe malowanie ścian. Mówimy tu o projekcie "od A do Z", który od dawna siedział mi w głowie. Ale żeby nie było zbyt kolorowo, cała ta przygoda ma kilka "drobnych" wyzwań.

Powiedzmy sobie szczerze – z budowlanką miałem do tej pory niewiele wspólnego, co nie znaczy, że kompletnie nic o niej nie wiem : ). Będę uczył się wszystkiego od zera, bo moje podstawy zostawiają wiele do życzenia. Do tego nie rzucam niczego, żeby zająć się remontem. Na co dzień normalnie pracuję i studiuję, więc cała akcja będzie się działa "po godzinach", wieczorami i w niektóre weekendy.

Aaa, i najlepsze na koniec haha... na start mam odłożone 10 000 zł. Wiem, przy 200 metrach kwadratowych brzmi to jak żart. Plan jest prosty muszę na bieżąco zarabiać i maksymalnie racjonalizować wydatki - w skrócie  kombinować, jak zrobić to mądrze i oszczędnie.

Spodziewam się, że to będzie prawdziwa szkoła życia. Będzie pot, mnóstwo nauki i pewnie sporo epickich wpadek. Ale obiecuję jedno – nie obędzie się bez dawki humoru i totalnej szczerości, może kogoś to zainspiruje ?

Jesteście ciekawi, jak mi pójdzie? Czy uda się doprowadzić ten projekt do końca, nie bankrutując i nie tracąc przy tym głowy?

Zapraszam Was do obserwowania tej szalonej drogi na moim kanale YT Opornik GM Będę tam dokumentował wszystko – sukcesy, porażki w wykonaniu amatora.

Trzymajcie kciuki! ❤️

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Opornik już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.