Avatar użytkownika

Kucharz Maciej

37
patronów
840 
miesięcznie
9 860 
łącznie
37
patronów
840 zł 9 860 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję Ci dobry człowieku. 5 zł to ponad dwa kilogramy ziemniaków dzięki którym mogę cały dzień być najedzony i skupić się na wymyślaniu nowych fascynujących przepisów i filmików. To na prawdę wiele, jeśli choć pół społeczeństwa przekaże 5 zł to po 4 latach będę jednym z najbogatszych ludzi w Polsce, co pozwoli mi na założenie pełnoprawnej wytwórni filmowej i stacji telewizyjnej. Liczę na Was i z góry dziękuje
10 zł miesięcznie
Gratulacje jesteś brukselkowym patronem!
10 zł to ponad 4 kilogramów ziemniaków i dwa jabłka. Tu wchodzimy już w poważne kwoty. Tu dziękuje Wam jeszcze bardziej!!!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
100 dostępnych miejsc
Gratulacje jesteś Selerem!
Tylu ziemniaków już nie zjem, dlatego podzielę się nimi razem z Wami. Stworzymy forum na którym będziemy rozmawiać o fascynujących przepisach czy pomysłach, zostaniecie współtwórcami merytorycznymi filmów.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
9967 dostępnych miejsc
Gratuluje jesteś Ziemniakiem!
A to najwspanialsza bulwa na Świecie. Za tę wpłatę otrzymujesz eBook - OpowieDańka. Książkę zawierającą kilkadziesiąt moich przepisów oraz kilkanaście moich opowiadań. Oraz przyczyniasz się do pracy nad pełnoprawnym wydaniem książki, a dzieki byciu patronem dostaniesz spory rabat 30% na papierowe wydanie i mój skromny autograf.
Bardzo Ci dziękuje.
P.S. eBook wysyłam od 14 kwietnia ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kucharz Maciej w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jest to profil dzięki któremu będę mógł tworzyć cykl krótkich programów kulinarno-komediowych. Zrealizuje pomysły na które sam nie mógłbym sobie pozwolić, ale z Waszą współpracą merytoryczną i finansową zasiejemy ziarno z którego wyrośnie kłos, a potem zmielimy go żarnem żartu i upieczemy tort.

Jestem kucharzem i komikiem od 16 lat.

Udało mi się być członkiem i założycielem formacji które wielokrotnie wygrywały na wszelkich festiwalach komediowych i kabaretowych.

Grand Prix PAKA 2014, Grand Prix LWHiS 2021, 1 miejsce Mulatka 2021 i wiele wiele inych.

Otrzymałem również nagrodę za najlepszy tekst satyryczny w 2020 roku.

 

Kucharzem jestem od początków dorosłości. Pracowałem w pięciogwiazdkowych hotelach, wielu restauracjach i uczyłem się u najlepszych Szefów Kuchni.

 

Teraz przyGotuje coś co łączy dwie moje pasje.

Chce stworzyć profesjonalnie nagrany cykl filmów kulinarno-rozrywkowych. Zapraszać gości, przygotowywać razem z Wami szkolenia, a może i przekazać Wam coś co umiem. Nie ograniczając się nawet do swojej wyobraźni. Zrobię wszystko aby stworzyć coś wyjątkowego i to wszystko będziecie mogli oceniać i krytykować, a mam nadzieję że częściej chwalić, na bieżąco w specjalnie przygotowanych dla Was formach.

Przykładowy filmik, który dzięki Wam jeszcze lepszy :

 

Z góry dziękuję i smacznego!!!

 

Cele Autora

Wydanie papierowej wersji książki kulinarnej
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 160 zł brakuje
10%
Dzięki temu będę mógł wydać pierwszy nakład książki. Opłacić grafików, fotografów, korektorów i wielu ludzi którzy mają umiejętności mi obce;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kucharz Maciej już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Daniel Dzwonkowski
Daniel Dzwonkowski
25 zł
Marek Marczewski
Marek Marczewski
10 zł
Marek Popek
Marek Popek
25 zł
Bartosz Bodzon
Bartosz Bodzon
25 zł
Artur Trypuz
Artur Trypuz
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.