Ostra FINKA

W Patronite od 05.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 838

Liczba Patronów: 944

Zostań Patronem
10 patronów
290 miesięcznie
3 775 łącznie
Witam Cię na Ostrej FINCE, miejscu w sieci o podróżowaniu i mieszkaniu na Kole Podbiegunowym. Bardzo się cieszę, że jesteś tu i dołączysz do moich przygód w Rovaniemi - stolicy Laponii i mieście świętego Mikołaja.

O Autorze

Cześć! Heippa! 

Nazywam się Asia Kocon (znana również pod nazwą OSTRA FINKA), mieszkam w Rovaniemi - stolicy Laponii i mieście świętego Mikołaja. W Internecie dzielę się z Wami moimi obserwacjami, przygodami, wskazówkami a propos życia w Finlandii, jak i podróżowania do niej 🇫🇮  

Miejsce w sieci, którę tworzę jest dla wszystkich osób zainteresowanych Finlandią, zarówno mieszkańców, jak i osób, dla których Północ jest bliska sercu. 

Czasami wpadam na szalone pomysły, jak na przykład ten -> samotna wyprawa autostopowa z południa Finladnii na Nordkapp - na Przylądek Północny. 

A innym razem opowiadam o fińskich tradycjach i zwyczajach:

A niektórzy z Was mogą też kojarzyć mnie z telewizyjnygo programu "Jestem z Polski" TVN Style, gdzie pokazuję uroki mieszkania w Laponii. 

Najbardziej zależy mi na autentyczności - wynika to z moich własnych doświadczeń, bo na początku sama miałam wyobrażenia na temat Finlandii jak z broszurki reklamowej. A ja wierzę w prawdziwe doświadczanie podróży, zgodne z lokalnymi zwyczajami. Moją misją jest propagowanie kultury i natury Finlandii wśród Polek i Polaków i mam nadzieję, że Ciebie też tym zainteresuję :)

 

Więcej o mojej Finlandii znajdziecie tutaj:

blog http://www.ostrafinka.com 

Instagram https://www.instagram.com/ostrafinka/ 

Facebook http://facebook.com/ostrafinka/ 

YouTube http://youtube.com/ostrafinka 

Pinterest https://www.pinterest.com/ostrafinka/ 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ula Miłek
Ula Miłek
30 zł miesięcznie
Naj Gojka
Naj Gojka
30 zł miesięcznie
Anna Kwitowska
Anna Kwitowska
100 zł miesięcznie
Anna Zajdel-Kłyczek
Anna Zajdel-Kłyczek
30 zł jednorazowo
Dorota Tomczak
Dorota Tomczak
30 zł miesięcznie
Katarzyna Wach
Katarzyna Wach
50 zł miesięcznie