Ostra FINKA

W Patronite od 05.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2141

Liczba Patronów: 2191

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
7 515 łącznie
Witam Cię na Ostrej FINCE, miejscu w sieci o podróżowaniu i mieszkaniu na Kole Podbiegunowym. Bardzo się cieszę, że jesteś tu i dołączysz do moich przygód w Rovaniemi - stolicy Laponii i mieście świętego Mikołaja.

O Autorze

Cześć! Heippa! 

Nazywam się Asia Kocon (znana również pod nazwą OSTRA FINKA), mieszkam w Rovaniemi - stolicy Laponii i mieście świętego Mikołaja. W Internecie dzielę się z Wami moimi obserwacjami, przygodami, wskazówkami a propos życia w Finlandii, jak i podróżowania do niej 🇫🇮  

Miejsce w sieci, którę tworzę jest dla wszystkich osób zainteresowanych Finlandią, zarówno mieszkańców, jak i osób, dla których Północ jest bliska sercu. 

Czasami wpadam na szalone pomysły, jak na przykład ten -> samotna wyprawa autostopowa z południa Finladnii na Nordkapp - na Przylądek Północny. 

A innym razem opowiadam o fińskich tradycjach i zwyczajach:

A niektórzy z Was mogą też kojarzyć mnie z telewizyjnygo programu "Jestem z Polski" TVN Style, gdzie pokazuję uroki mieszkania w Laponii. 

Najbardziej zależy mi na autentyczności - wynika to z moich własnych doświadczeń, bo na początku sama miałam wyobrażenia na temat Finlandii jak z broszurki reklamowej. A ja wierzę w prawdziwe doświadczanie podróży, zgodne z lokalnymi zwyczajami. Moją misją jest propagowanie kultury i natury Finlandii wśród Polek i Polaków i mam nadzieję, że Ciebie też tym zainteresuję :)

 

Więcej o mojej Finlandii znajdziecie tutaj:

blog http://www.ostrafinka.com 

Instagram https://www.instagram.com/ostrafinka/ 

Facebook http://facebook.com/ostrafinka/ 

YouTube http://youtube.com/ostrafinka 

Pinterest https://www.pinterest.com/ostrafinka/ 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Zajdel-Kłyczek
Anna Zajdel-Kłyczek
Próg: 10 zł
Agnieszka Pieprzyca
Agnieszka Pieprzyca
Próg: 30 zł
Naj Gojka
Naj Gojka
Próg: 30 zł
Hubert Pestka
Hubert Pestka
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł