Polsko Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego

W Patronite od 21.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3139

Liczba Patronów: 2598

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
5 łącznie

Pierwszym celem jest zapewnienie minimum do Funkcjonowania PAFERE

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 995 zł

brakuje

W ten cel wchodzą: opłaty za użytkowanie lokalu (czynsz+media) w Warszawie + opłaty za internet, domenę, wykorzystanie kilku programów typu Word, zoom itp, Opłaty te umożliwiają PAFERE poniższe działania:

1. Funkcjonowanie biura
2. Funkcjonowanie studia filmowego,
3. Magazynowanie i wysyłkę książek PAFERE,
4. Organizowanie cykliczne spotkań członków PAFERE,
5. Wynagrodzenie dla osób technicznych związanych z PAFERE.Drugim celem jest zapewnienie funkcjonowania Studia filmowego PAFERE

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 495 zł

brakuje

W związku z szybko rozwijająca się społecznością mediów video (np. YouTube), PAFERE chce wzmocnić swój przekaz i dostępność dla szerszej liczby osób. Dlatego chcemy stworzyć profesjonalne, mobilne studio nagrań PAFERE.

Chcemy dysponować, studiem które pozwoli w elastyczny i profesjonalny sposób nagrywać filmy wysokiej jakości. Nowoczesny sprzęt umożliwi nam swobodne (również na żywo) nagrywanie filmów z widzami w całej Polsce.

Do tej pory PAFERE wynajmowało studio nagrań od zaprzyjaźnionych stacji i kanałów telewizyjnych, co w dużej mierze ograniczało i zwiększało koszty funkcjonowania naszej fundacji w mediach społecznościowych.
Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie i pomoc w zrealizowaniu powyższego celu :)

Część tej kwoty będzie przeznaczona na wynagrodzenie osób zajmujących się dalszą obróbką materiału filmowego: edycją, grafiką, efektami filmowymi i opisem.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł