Pan Jagoda

W Patronite od 04.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 133

Liczba Patronów: 129

Zostań Patronem
Kup na prezent
176 patronów
Cześć jestem Maciej, choć w zasadzie wszyscy w świecie biegowym i oddechowym kojarzą mnie jako Pan Jagoda. Prowadzę bloga o takiej samej nazwie, a na fanpage codziennie edukuje jak biegać technicznie, aby biegać a dala od kontuzji. A w kwestii oddechu tłumaczę, że mniej znaczy więcej.

O Autorze

Pan Jagoda czyli de facto Maciej Jagusiak. Biegasz, bloger, nauczyciel, trener biegania i oddychania, wielki motywator, dla którego pasja to drugie imię. 

Z osoby, uznanej za ZUS za niezdolna do pracy, został dwukrotnie Mistrzem Polski na 3000 metrów, po raz pierwszy zakładając buty biegowe na nogi dopiero po 30tce. 

Uczy jak techniki biegania, aby biegać zdrowo, a także pokazuje, że samo oddychanie to za mało. Trzeba wiedzieć jak oddychać.

Pracuje z amatorami jak i najlepszymi sportowcami w naszym kraju. 

Codziennie na swojej grupie edukuje w zakresie oddechu i techniki biegania. 

Więc jeśli chcesz nauczyć się poprawnie oddychać, i zapomnieć o kontuzjach koniecznie musisz wejść na tą grupę. Każdego dnia o 19.00 robię edukacyjne live dotyczące zdrowego biegania i oddychania, dla osób które wspierają mnie min 20zł :)

https://www.facebook.com/groups/884336272090498

Zapraszam także do śledzenie mnie na Fb.

https://www.facebook.com/panjagoda/

oraz czytania mojego edukacyjnego bloga, którego prowadzę już od 5 lat :)

Z góry dziękuję za wsparcie mojej edukacyjnej działalności!!

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Czekalski
Tomasz Czekalski
Próg: 30 zł
Aleksandra Skowron
Aleksandra Skowron
Próg: 20 zł
Piotr Roslon
Piotr Roslon
Próg: 20 zł
kajka206 kajka206
kajka206 kajka206
Próg: 20 zł
Dariusz Skwara
Dariusz Skwara
Próg: 30 zł
Anna Urban
Anna Urban
Próg: 20 zł