Avatar użytkownika

Pan Jagoda

197
patronów
197
patronów

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
17 dostępnych miejsc
Bardzo dziękuję Ci za wsparcie.

Środki te przeznaczę na zakup kolejnych książek i kursów, abym na darmowych szkoleniach mógł Ci przekazać jak najwięcej praktycznej wiedzy z zakresu techniki biegania, zdrowego oddychania i wszystkiego co tyczy się optymalizowania naszych zachowań mających na celu być bardziej wydajnym.

Dziękuję !!

Podrywaj i (nie)oddychaj :)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
21 dostępnych miejsc
Grupa dla moich podopiecznych stała się dla mnie miejscem wyjątkowym. Nigdzie nie dostałem tyle wsparcia, motywacji, feedbacku, a i konstruktywnej krytyki.

Uwielbiam dzielić się wiedzą i wierzę, że godzina 19.00 już na zawsze pozostanie czasem dla Was!!

Każdy Patron z tego i kolejnych progów otrzyma dostęp do tej grupy .

Wierzę, że wiedza przeze mnie przekazywana za free (mimo iż w moim odczuciu bardzo wartościowa) sprawi, że komfort Twojego życia / biegania / snu poprawi się :)

Dziękuję, że jesteś i dziękuję, że postanowiłeś mnie wspierać :)
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
7 dostępnych miejsc
Tylko złotówka dziennie za lepsze zdrowie!
Tylko złotówka za jeden trening :)


Bo zasługujesz na zdrowe bieganie :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
7 dostępnych miejsc
Wsparcie na tym poziomie to już poważna sprawa!!

Z wszystkimi patronami wspierającymi mnie takimi środkami raz w miesiącu spotkam się na sesji Q&A, aby odpowiedzieć na wszystkie pytanie dotyczące Waszych problemów dotyczących oddychania, techniki biegania, snu i biegowej suplementacji, treningów, oraz wszystkiego tego o co chcielibyście mnie zapytać w "cztery oczy"

Otrzymujesz także dostęp do wszystkich nagród z poniższych progów.

Cóż mogę napisać :) Dziękuję <3
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Otrzymasz wszystkie benefity z poprzednich progów, a także raz w miesiącu przeanalizuję Twoją technikę biegania, wraz z sugestiami co powinieneś zrobić, aby biegać jeszcze lepiej.
Analiza łączy się z spotkaniem online, więc warto się do tego dobrze przygotować, aby wyciągnąć jak najwięcej dla siebie z każdego spotkania :)

:) dziękuję !!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
MECENAS!!

W trakcie ostatnich "pandemicznych"miesięcy dostałem od Was tyle wsparcia w postacie zakupów "wirtualnej kawy",

z jasną deklaracją, że nie robicie w celu zdobycie jakiś nagród, ale po prostu chcąc mnie wesprzeć.

Pisaliście, że w taki sposób chcieliście się po prostu odwdzięczyć za to co daję Wam pisząc bloga, czy nagrywając filmy, edukując... jednocześnie motywując mnie do dalszej pracy.

W tym progu nie będę niczego obiecywał, jest on stworzony dla tych, osób, które po prostu chcą mnie tak hojnie wspierać!

Otrzymasz oczywiście dostęp do wszystkich nagród z powyższych progów, ale poza tym mogę Ci po prostu podziękować z całego serca i być Ci niezmiernie wdzięczny za wsparcie :)

Dziękuję!!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
1 dostępne miejsce
Jeśli chciałbyś, aby Twoja reklama pojawiła się na moim blogu, mojej koszulce napisz do mnie: jagusiak.maciej@gmail.com

Nawiążmy ciekawą współpracę, a której każda ze stron wyjdzie z sukcesem :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pan Jagoda w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć jestem Maciej, choć w zasadzie wszyscy w świecie biegowym i oddechowym kojarzą mnie jako Pan Jagoda. Prowadzę bloga o takiej samej nazwie, a na fanpage codziennie edukuje jak biegać technicznie, aby biegać a dala od kontuzji. A w kwestii oddechu tłumaczę, że mniej znaczy więcej.

Cześć, jestem Maciej Jagusiak, ale przyjaciele często nazywają mnie Panem Jagoda. Moja przygoda z bieganiem zaczęła się w trzydziestym roku życia, i mogę śmiało powiedzieć, że było to przełomowe doświadczenie w moim życiu. Pierwszy rok biegania nie był łatwy - kontuzje i trudności sprawiły, że zdawało się, że nie ma ratunku.

Ale wszystko zmieniło się, gdy odkryłem technikę biegania opartą na renomowanym Pose Method. Dzięki temu podejściu pozbyłem się problemów z kontuzjami, a mój bieg stał się bardziej efektywny i pozwalał wreszcie biegać bez przerw na urazy.

To nie był tylko mój sukces osobisty. Od tamtego czasu zdobyłem dwa tytuły Mistrza Polski Masters na 3000 metrów, wygrałem dziesiątki zawodów ulicznych, prowadziłem 50 obozów, na których uczyłem innych biegaczy szlifowania techniki biegania, oraz przeprowadziłem ponad 100 warsztatów w różnych zakątkach Polski i za granicą.

Obecnie skupiam się na szkoleniu trenerów, abyście mieli wykwalifikowane wsparcie w swoim mieście. Dzięki temu nie musicie już podróżować setek kilometrów, aby doskonalić swoje umiejętności biegania pod moim okiem.

Ponadto, napisałem dwie książki, które pomagają biegaczom zrozumieć tajniki techniki biegowej, nagrałem wiele kursów, które krok po kroku pokazują, jak bezpiecznie biegać, a od początku pandemii stworzyłem Grupę Patronów. To miejsce, w którym edukuję biegaczy, trenerów i fizjoterapeutów, dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniem poprzez codzienne treningi, na których oczywiście ćwiczymy, ale podczas których każdego dnia dzielę się efektami mojej pracy z zakresu eliminowania przyczyn kontuzji.

https://www.facebook.com/groups/884336272090498

Zapraszam także do śledzenie mnie na Fb.

https://www.facebook.com/panjagoda/

oraz czytania mojego edukacyjnego bloga, którego prowadzę już od 5 lat :)

Z góry dziękuję za wsparcie mojej edukacyjnej działalności!!

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pan Jagoda już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Ryba
Piotr Ryba
20 zł
Daniel Peszko
Daniel Peszko
20 zł
Tomek Moment
Tomek Moment
20 zł
Magdalena Szubert-Walenczak
Magdalena Szubert-Walenczak
10 zł
Krystian Bachowski
Krystian Bachowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.