Avatar użytkownika

Papierwdole

42
patronów
1 086 
miesięcznie
104 338 
łącznie
42
patronów
1 086 zł 104 338 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Wybierz 7 zł
1 dostępne miejsce
Próg - korekta wszystkich progów: od lutego 2022 wszystkie patronki i patroni dostają zaproszenie do zamkniętej grupy papierwdole - biblioteka ludzka. Tam kontakt z pocztem autorskim i technicznym, konsultacje wyborów i wydarzeń, forum, oferty osobne, niepublikowane teksty. Budowanie, proszę społeczności, społeczności.
Reszta - jak dla progu 9.
9 zł miesięcznie
To wejście w 2022: raz na 3 miesiące dostawa pod nos Papieru W Dole - pisma szerokiego marginesu społecznego, które zamienia się w regularny trzymiesięcznik. W paczce zawsze jakieś bonusy. Oprócz tego dostęp do archiwum i możliwość zamawiania książek bez płacenia za pocztę.
15 zł miesięcznie
Piętnastka to dubel oferty za ósemkę: możecie zrzucać się w dwie osoby; możesz, prócz otrzymania swojej, sam sprezentować komuś zaskoczonemu pocztówkę od nas, którą wyślemy na wskazany przez Ciebie adres, mogą to być także także miłe pozdrowienia dla różnych fantastycznych instytucji typu ministerstwo edukacji, kultury, czy rolnictwa, z dopasowaną do serdecznych pozdrowień pocztówką na temat, np. wierszem z umierającą od nacięć topolą, która wciąż dumnie szumi.
33 zł miesięcznie
Wybierz 33 zł
77 dostępnych miejsc
za trzydziestkętrójkę otrzymasz od nas przesyłkę z jedną wydaną w danym miesiącu premierą (jeżeli w miesiącu będą 2 premiery, dotrą naraz jako barter dwumiesięczny itd.) w tym każdym numerem czasopisma, dociążoną o kilka druków ulotnych (pocztówek, zakładek, plakatów, gadżetów , z których część na pewno Cię zaskoczy). ponieważ wydaliśmy już 6 książek, a trzy czekają w blokach, dla nowych odbiorców jesteśmy ustawieni na 9 miesięcy gwarantowanych przesyłek. oczywiście, kto kupił już u nasz książki ścieżką tradycyjną, ten nie będzie zarzucany publikacjami z przeszłości.
36 zł miesięcznie
Wybierz 36 zł
98 dostępnych miejsc
Miał to być próg 36, 70 z opisem: W kwocie odwzorowującej lekki stan podgorączkowy oferujemy patronce i patronowi, która każdym miesiącu książkę, która ją, jego, wyziębi bądź ogrzeje, bo nie wiadomo komu zimniej - ale patronite nie czyta przecinków; przez chwilę stał jako próg 3670.

Opis dla niepoetów: próg identyczny z 33, postawiony po wypełnieniu limitu w 33; dowolna książka papieruwdole w każdym miesiącu subskrypcji.
44 zł miesięcznie
Wybierz 44 zł
100 dostępnych miejsc
Próg ogólny z osobistym udziałem Konrada Góry: w każdym miesiącu dowolna książka z zasobu wydawnictwa, jak w 33 i 36, plus także w każdym miesiącu niepublikowany wiersz (bądź fragment poematu) dostarczony w wybrany przez patronkę, patrona, sposób; mailem bądź dorzucony do przesyłki jako wydruk albo (!) rękopis, z zaproszeniem do wymiany uwag.
54 zł miesięcznie
Wybierz 54 zł
60 dostępnych miejsc
Dwie książki z pełnego zasobu wydawnictwa na jeden adres.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
60 dostępnych miejsc
Sześćdziesiątka to dubel oferty trzydziestotrzyzłotowej, z wszystkimi jej szczegółami, ale skierowana do osób działających we dwójkę albo pragnących sprawić prezent mieszkającemu gdzie indziej bliskiemu: rozsyłka wszystkich rzeczy z oferty 33 na dwa adresy.
77 zł miesięcznie
Wybierz 77 zł
59 dostępnych miejsc
wejście na punka: 4 książki miesięcznie z zasobu, każda z gadżetem.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Szaleństwo za szaleństwo, popiół do popiołu, piwo i wódka: 6 książek z zasobu w każdym miesiącu subskrypcji plus cztery z katalogu bukinistecznego, wybór Patronka, ki.
120 zł miesięcznie
Wybierz 120 zł
30 dostępnych miejsc
siedem książek miesięcznie z zasobu wydawnictwa; do tego pierwsze pięć za darmo z funkcjonującego przy papierwdole pawlacza z pozycjami zdobycznymi (poezja, proza, czasopisma) - katalog do wglądu, wybór oczywiście patrona, patronki.
140 zł miesięcznie
Wybierz 140 zł
20 dostępnych miejsc
osiem książek miesięcznie plus sześć z pawlacza papieruwdole, zawierającego książki i czasopisma zdobyczne (katalog do wglądu, wybór dokonywany przez patrona).
169 zł miesięcznie
Wybierz 169 zł
24 dostępne miejsca
To oferta zawiązanego przy papierwdole kolektywu redakcyjnego Zespuł Zepsół: za trzymiesięczną subskrypcję zredagujemy Ci tom wierszy, za czteromiesięczną - zbiór opowiadań, za pięciomiesięczną - powieść.
Pamiętaj, że to nie oferta wydawnictwa (nie oznacza wejścia na ścieżkę wydawniczą). W każdym miesiącu subskrypcji dorzucamy trzy wybrane przez Ciebie pozycje na podany adres.
220 zł miesięcznie
Wybierz 220 zł
12 dostępnych miejsc
To opcja niemal zarządzania wydarzeniami papierwdole - w tej kwocie masz zagwarantowane wszystkie publikacje wydawnictwa, w tym opcje przedpremierowe, wszystkie numery czasopisma od stycznia 2022 w dwóch egzemplarzach, z opcją wysyłek prezentowych na wskazane adresy; comiesięczną emisję plakatu z wybranym przez Ciebie tekstem z zasobu wydawnictwa; gwarantowane zaproszenie na nie mniej, niż jeden festiwal plenerowy organizowany bądź współorganizowany przez papierwdole; oraz gwarancję nie mniej, niż jednego na kwartał spotkania autorskiego we wskazanej przez Ciebie miejscowości, z autorami wybranymi jednak przez nas (raczej bez zagranicznych; w wypadku spotkań Konrada Góry w opcji z wyjściem do lasu bądź bez - wybór po stronie patronatu); w wypadku małych miejscowości, bez instytucji kultury i sensownych lokali, proponujemy spotkania domowe. Sprawy techniczne (nocleg, dojazdy) po naszej stronie. Jest to opcja głównie dla mało formalnych grup (biblioteki wolnościowe, kolektywy), do rozpatrzenia także jako wewnętrzna zrzutka kilku czy kilkunastu osób.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Papierwdole w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tymczasowy profil założony dla utrzymania i rozwoju wydawnictwa papierwdole i należącego doń Papier W Dole - czasopisma szerokiego marginesu społecznego. Traktujemy konto jako sposób szerszej i szybszej dystrybucji publikacji wydawnictwa: książek poetyckich, pisma, artbooków i druków ulotnych.

Tymczasowy profil założony dla utrzymania i rozwoju wydawnictwa papierwdole i należącego doń Papier W Dole - czasopisma szerokiego marginesu społecznego.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Papierwdole w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Festiwal Surowy
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 6 914 zł brakuje
13%
W lipcu, w miejscu jeszcze długo nieujawnianym, organizujemy Festiwal Surowy; bez prądu, bez muzyki, spanie i czytanie w wigwamach. Jedzenie do wieczora tylko surowe (potem ognisko). 3 dni czytania i rozmawiania z pamięci. Kwota to kwestie techniczne i ok.10 - 12 honorariów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Papierwdole już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dominika Lk
Dominika Lk
9 zł
agata puwalska
agata puwalska
33 zł
Rafał Derda
Rafał Derda
15 zł
Jerzy Luty
Jerzy Luty
33 zł
Anonimowy patron
33 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.