Park Maszyn

W Patronite od 16.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 893

Liczba Patronów: 1776

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
400 miesięcznie
1 600 łącznie
Cześć, tu Patryk i Darek z kanału "Park Maszyn" (nie mylić z audycją Kanału Sportowego!) Analizujemy dla Was rozgrywki PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi, oraz Speedway Grand Prix! Instagram i Twitter: @parkmaszyn

O Autorze

Kochani, dla tych, którym nie uśmiecha się czytać nasze wypociny, załączamy specjalne wideo, w którym tłumaczymy się z tego, dlaczego postanowiliśmy założyć konto na Patronite.pl!

Ale jeśli wśród Was znajdą się miłośnicy słowa stukanego, to wiedzcie, że choć obaj jesteśmy pasjonatami sportu żużlowego od najmłodszych lat, to jeszcze rok temu puknęlibyśmy się w bańkę, gdyby ktoś nam powiedział, że za dwanaście miesięcy będziemy się tu do Was pindrzyć!

Wychowaliśmy się (zupełnie czystym przypadkiem) w Gdańsku (Patryk) i Zielonej Górze (Darek), spotkaliśmy w tym drugim, w teatrze (równie incydentalnie), a dziś mówimy do Was odpowiednio z Hagi i Nowego Jorku, no bo po co bliżej siebie. ;)

Co do samego Speedway'a, to od marca 2021 roku nagrywamy dla Was autorskie audycje, w których analizujemy (za pomocą sobie tylko znanych metod) poczynania klubów z dwóch najwyższych lig żużlowych w Polsce, a także turnieje z cyklu Wypasania Kóz Wysokogórskich (żart, sprawdzamy, czy jeszcze to czytacie), oczywiście mowa Speedway Grand Prix! ;)

Na naszym kanale na YouTubie każdy mecz czy turniej to osobny odcinek, trwający od 1, do (w porywach) 30 minut. Oprócz tego dla tych z Was, którzy preferują formę audio, a nie jak jeden kierowca ZDIMPK w Bydgoszczy, który nadrabia nasze filmiki w pracy (choć, jak sam przyznaje, tylko na światłach stopu), ukazujemy się również w formie podcastu, na takich apkach, jak Spotify, Podcast Addict, Pocket Casts, itp.

Bez względu na fundusze uzyskane tutaj, nasze materiały są i zawsze będą dostępne na YouTube za darmo dla każdego, kto tak jak my lubi znikać innym z pola widzenia co roku, w praktycznie każdy weekend od kwietnia do października. ;)

Nasze audycje staramy się utrzymywać w pogodnym tonie, bez spiny, z dużym dystansem do wszystkiego, a wszystko to serwujemy ze szczyptą dość specyficznego (tu przynajemy się bez bicia) humoru. Nierzadko bowiem lubimy w trakcie naszych odcinków dać sobie prztyczka w nos, do tego nie gardzimy aluzją, parabolą, czy nawet okazjonalnym wierszykiem!

Ale tak już zupełnie na serio, to zależy nam przede wszystkim na tym, aby nie tracić czasu, zarówno Waszego, jak i (nie będziemy się tu oszukiwać) swojego. Dlatego by to osiągnąć, nasze wywody podparte są dogłębnym research'em, analizą, oraz faktami, w tym także autentycznymi!

Jeśli więc wierzycie w naszą misję tworzenia pozytywnie zakręconej społeczności wokół żużla, nie gardzicie rzeczową analizą i chcielibyście, byśmy mogli robić swoje jeszcze bardziej rzeczowo i profesjonalnie, zachęcamy Was do wsparcia naszego kanału!

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że dla nas żużel to przede wszystkim piękna przygoda, więc jeśli dla Was też, to zapraszamy do siebie, bez względu na to, czy możecie wesprzeć nas finansowo, czy też nie. U nas każdy jest mile widziany!

Tych natomiast, którzy jednak mogą i chcą nam pomóc w lekkim remoncie tego (co prawda dopiero) rocznego (ale już jednak nieco doświadczonego) Parku Maszyn, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi progami finansowymi, które wyczuliśmy mamy nadzieję lepiej, niż nasi skoczkowie ostatnio swoje podczas niedawnej Olimpiady w Pekinie! Żarcik, żarcik, Polska Gola!!! ;)

Dzięki wielkie za uwagę i do zobaczenia i usłyszenia w Parku Maszyn, #tymParkuMaszyn!

Patryk Marcinkowski
Darek Burkowski


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Jędzura
Paweł Jędzura
Próg: 100 zł
Lukasz Nowicki
Lukasz Nowicki
Próg: 100 zł
Adam Szmajdzinski
Adam Szmajdzinski
Próg: 100 zł
B
B
Próg: 100 zł