1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

🧡 Wielkie dzięki! Jesteś ważnym wsparciem dla moich twórczych działań– Twoje 30 zł to dla mnie namacalne potwierdzenie, że robię coś, co jest ważne nie tylko dla mnie!
💎 Oprócz opcji podziękowania, dostępnych w niższym progu wsparcia, zaproszę Cię na transmisję na żywo na moim kanale Youtube, na której będziemy mogli porozmawiać na tematy, które nas interesują: to znaczy nie tylko mnie, ale też Ciebie oraz inne osoby, które wybiorą ten próg wsparcia lub wyższy. Poproszę Cię o wysłanie propozycji pytań i tematów, a na transmisji zrobimy prawdziwą burzę mózgów i wymianę doświadczeń. Planuję robić taką transmisję raz w miesiącu. Daty będziemy ustalać razem z grupą zainteresowanych osób. Będzie też dostępne nagranie. Dostęp będzie ograniczony - tylko dla osób, które wybrały dany próg wsparcia lub wyższy.

avatar

Nowy użytkownik

Anastazja z Mariupola

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.