1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

300 zł miesięcznie

Szaleństwo! Chciałabym, żebyś wiedział, że Twoja ogromna pomoc jest dla mnie nieoceniona. Środki te z pewnością pomogą mi w realizacji celów, które sobie wyznaczyłam oraz w ciągłym udoskonalaniu jakości moich filmów. Zapraszam Cię serdecznie do facebookowej grupy dla Patronów - jeżeli oczywiście masz ochotę. Będziemy tam dyskutować i głosować na tematy nadchodzących odcinków. Dodatkowo, otrzymasz ode mnie specjalny kubek z logo kanału :)
Twoje imię (lub też pseudonim) pojawi się również na "Liście Osób Wspierających" na końcu każdego mojego odcinka, a także zostanie ono wyczytane na głos, jako "Patroni Specjalni". Dwa razy do roku przysługiwał ci będzie również wybór sprawy, która zostanie przeze mnie opowiedziana na kanale.

avatar

Nowy użytkownik

Shinami

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.