1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

38 zł miesięcznie

Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.
38 jest po prostu pięknie krągłe i zapraszające, taka obietnica czegoś dobrego, nie sądzisz? No ja bardzo lubię te liczbę więc i Ciebie, wspierającą/ego mnie tą kwotą lubię z miejsca!

To co dajesz zawsze do Ciebie wraca! Wspierając mnie tą magiczną kwotą otrzymujesz moją wdzięczność i intencję pomyślności, którymi zasilam każde nagranie jogi nidry i medytacji oraz, UWAGA UWAGA - zbijam z Tobą co miesiąc piątkę w social mediach - dziękując Ci osobiście na Instagramie i w poście na Facebook (tylko nie zapomnij podać chociaż imienia ;)). Zapraszam Cię też do grupy Joga Nidra na FB, gdzie wszelkie nagrania i wydarzenia, które wokół jogi nidry organizuję pojawiają się jako pierwsze.

69 zł miesięcznie

Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.
69 to liczba pełna emocji. Cyfry, które uzupełniają się jak yin i yang, tworzą na dzień dobry przepływ energii i mocy.

To co dajesz zawsze do Ciebie wraca! Wspierając mnie tą magiczną kwotą otrzymujesz moją wdzięczność i intencję pomyślności, którymi zasilam każde nagranie jogi nidry i medytacji oraz, UWAGA UWAGA - zbijam z Tobą co miesiąc piątkę w social mediach - dziękując Ci osobiście na Instagramie i w poście na Facebook (tylko nie zapomnij podać chociaż imienia ;)). Zapraszam Cię też do grupy Joga Nidra na FB, gdzie wszelkie nagrania i wydarzenia, które wokół jogi nidry organizuję pojawiają się jako pierwsze. LAST BUT NOT LEAST - co miesiąc zapraszam Cię na sesję jogi nidry online lub udostępniam Ci jej nagranie.

avatar

Nowy użytkownik

Kasia Klimczewska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.