Avatar użytkownika

Kasia Klimczewska

1
patron
9 
miesięcznie
2 958 
łącznie
1
patron
9 zł 2 958 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Wybierz 9 zł
98 dostępnych miejsc
Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.

Szczególnie, że 9 to moja cyfra, z nią wystartowałam w podróż więc niech ona będzie startem w patronajtowym wspieraniu!
To co dajesz zawsze do Ciebie wraca!
Twoja energia przesłana przez to 9 zł wróci w każdym moim nagraniu wraz z moją wdzięcznością - a ona najmocniej zasila to co robię!
17 zł miesięcznie
Wybierz 17 zł
170 dostępnych miejsc
Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.
17:17 to magiczna pora, którą niemal codziennie widzę na moim zegarze, która pojawia się na moich paragonach i w przestrzeni wokół jako bardzo wspierający znak od Wszechświata.
Czuję, że 17 bardzo wesprze nas oboje, bo to co dajemy zawsze do Nas wraca!
Twoja energia przesłana przez to 17 zł wróci w każdym moim nagraniu jogi nidry i medytacji, które zasilam wdzięcznością i intencjami. Przed każdym nagraniem to Ty i Twoja pomyślność będą w moich myślach i Sercu.
27 zł miesięcznie
Wybierz 27 zł
270 dostępnych miejsc
Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.
Kolejna liczba, która przynosi mi radość z samego patrzenia na nią! 27 to numer mojego mieszkania i moja liczba zanim zsumuje ją do 9. No jest w tym coś z magii, co!?
To co dajesz zawsze do Ciebie wraca! Wspierając mnie tą magiczną kwotą otrzymujesz moją wdzięczność i intencję pomyślności, którymi zasilam każde nagranie jogi nidry i medytacji oraz, UWAGA UWAGA - zbijam z Tobą co miesiąc piątkę w social mediach - dziękując Ci osobiście na Instagramie i w poście na Facebook (tylko nie zapomnij podać chociaż imienia ;)).
38 zł miesięcznie
Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.
38 jest po prostu pięknie krągłe i zapraszające, taka obietnica czegoś dobrego, nie sądzisz? No ja bardzo lubię te liczbę więc i Ciebie, wspierającą/ego mnie tą kwotą lubię z miejsca!

To co dajesz zawsze do Ciebie wraca! Wspierając mnie tą magiczną kwotą otrzymujesz moją wdzięczność i intencję pomyślności, którymi zasilam każde nagranie jogi nidry i medytacji oraz, UWAGA UWAGA - zbijam z Tobą co miesiąc piątkę w social mediach - dziękując Ci osobiście na Instagramie i w poście na Facebook (tylko nie zapomnij podać chociaż imienia ;)). Zapraszam Cię też do grupy Joga Nidra na FB, gdzie wszelkie nagrania i wydarzenia, które wokół jogi nidry organizuję pojawiają się jako pierwsze.
69 zł miesięcznie
Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.
69 to liczba pełna emocji. Cyfry, które uzupełniają się jak yin i yang, tworzą na dzień dobry przepływ energii i mocy.

To co dajesz zawsze do Ciebie wraca! Wspierając mnie tą magiczną kwotą otrzymujesz moją wdzięczność i intencję pomyślności, którymi zasilam każde nagranie jogi nidry i medytacji oraz, UWAGA UWAGA - zbijam z Tobą co miesiąc piątkę w social mediach - dziękując Ci osobiście na Instagramie i w poście na Facebook (tylko nie zapomnij podać chociaż imienia ;)). Zapraszam Cię też do grupy Joga Nidra na FB, gdzie wszelkie nagrania i wydarzenia, które wokół jogi nidry organizuję pojawiają się jako pierwsze. LAST BUT NOT LEAST - co miesiąc zapraszam Cię na sesję jogi nidry online lub udostępniam Ci jej nagranie.
99 zł miesięcznie
Dziękuje, że mi ufasz i wspierasz to, co robię.
99 to po prostu 99, nic dodać, nic ująć, dla mnie - ideał :)

To co dajesz zawsze do Ciebie wraca! Wspierając mnie tą magiczną kwotą otrzymujesz moją wdzięczność i intencję pomyślności, którymi zasilam każde nagranie jogi nidry i medytacji oraz, UWAGA UWAGA - zbijam z Tobą co miesiąc piątkę w social mediach - dziękując Ci osobiście na Instagramie i w poście na Facebook (tylko nie zapomnij podać chociaż imienia ;)). Zapraszam Cię też do grupy Joga Nidra na FB, gdzie wszelkie nagrania i wydarzenia, które wokół jogi nidry organizuję pojawiają się jako pierwsze. LAST BUT NOT LEAST - co miesiąc zapraszam Cię na 2 sesję jogi nidry online lub udostępniam Ci ich nagrania.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kasia Klimczewska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wprowadzam Cię w świat błogiego relaksu.
Prowadzę Jogę Nidrę, praktykę jogicznego snu, która głęboko regeneruje, pozwala poznać siebie i manifestować cuda.

Joga Nidra to moja medycyna, niezmiennie uwielbiam ją prowadzić, nagrywać i dzielić się tym cudem.
Zapraszam Cię na YouTube, korzystaj!

Czołem!

Mam na imię Kasia, od 5 lat prowadzę jogę nidrę - praktykę, która może zmienić życie (tak docelowo ufam, że uda nam się zmienić nią świat ;)).

Joga nidra to "sen bez śnienia", stan w którym dzieje się magia! Regeneruje się Twoje ciało, umysł i działa potęga podświadomości - jesteś jak pod spełniającym życzenia drzewem, to tu manifestujesz, tkasz i tworzysz wszystko czego pragniesz!

Prowadzę regularne zajęcia jogi nidry online i Tworzę nagrania, które dostępne są na YouTube - zapraszam, korzystaj!

Posłuchaj nagrania, które zapewni Ci wspaniały, odżywczy sen


Moje nagrania są wsparciem dla coraz większej społeczności i nie będę ustawać w dzieleniu się uzdrowieniem, jakie niesie praktyka jogi nidry.
Planuję udostępnić wkrótce nagrania na Spotify, tak by można ich było słuchać szerzej i bez reklam (ah ten YouTube... ;)).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kasia Klimczewska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Monika Gawlik
Monika Gawlik
9 zł
Aleksandra Kubicka
Aleksandra Kubicka
17 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.