Kasia Klimczewska

W Patronite od 15.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2252

Liczba Patronów: 2229

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
64 miesięcznie
2 640 łącznie
Wprowadzam Cię w świat błogiego relaksu.
Prowadzę Jogę Nidrę, praktykę jogicznego snu, która głęboko regeneruje, pozwala poznać siebie i manifestować cuda.

Joga Nidra to moja medycyna, niezmiennie uwielbiam ją prowadzić, nagrywać i dzielić się tym cudem.
Zapraszam Cię na YouTube, korzystaj!

O Autorze

Czołem!

Mam na imię Kasia, od 5 lat prowadzę jogę nidrę - praktykę, która może zmienić życie (tak docelowo ufam, że uda nam się zmienić nią świat ;)).

Joga nidra to "sen bez śnienia", stan w którym dzieje się magia! Regeneruje się Twoje ciało, umysł i działa potęga podświadomości - jesteś jak pod spełniającym życzenia drzewem, to tu manifestujesz, tkasz i tworzysz wszystko czego pragniesz!

Prowadzę regularne zajęcia jogi nidry online i Tworzę nagrania, które dostępne są na YouTube - zapraszam, korzystaj!

Posłuchaj nagrania, które zapewni Ci wspaniały, odżywczy sen


Moje nagrania są wsparciem dla coraz większej społeczności i nie będę ustawać w dzieleniu się uzdrowieniem, jakie niesie praktyka jogi nidry.
Planuję udostępnić wkrótce nagrania na Spotify, tak by można ich było słuchać szerzej i bez reklam (ah ten YouTube... ;)).


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika Gawlik
Monika Gawlik
Próg: 9 zł
Agata Nycz
Agata Nycz
Próg: 38 zł
Aleksandra Kubicka
Aleksandra Kubicka
Próg: 17 zł