1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

1/2 cala

Dziękujemy, że współtworzysz razem z nami Stowarzyszenie OSFIS!


Wpłacając tę okrągłą kwotę, stajesz się Patronem Stowarzyszenia. Możesz cieszyć się przywilejem pierwszeństwa w otrzymywaniu newslettera z informacjami o ekskluzywnych bonusach, zaproszeniem do udziału w ciekawych wydarzeniach branżowych i najnowszymi wiadomościami. W pierwszej kolejności otrzymasz również zaproszenie do wzięcia udziału w programie testowania produktów. Występując w roli eksperta, będziesz mógł poznać nowe produkty, świeżo wprowadzone na rynek bądź wypróbować te już istniejące. Twoja opinia stanie się dla producenta wartościową pomocą. Otrzymasz od nas także elektroniczny certyfikat Patrona OSFIS.
Dla tych, którzy z pasją wykonują zawód instalatora, powstanie sklep. Na dobry początek dorzucamy dla Patronów 10 % rabatu. A w sklepie znajdziesz branżowe gadżety, dzięki którym możesz poczuć się jeszcze bardziej częścią #OSFISteam!


avatar

Nowy użytkownik

Stowarzyszenie OSFIS

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.