Avatar użytkownika

Stowarzyszenie OSFIS

8
patronów
450 
miesięcznie
25 381 
łącznie
8
patronów
450 zł 25 381 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
1/2 cala

Dziękujemy, że współtworzysz razem z nami Stowarzyszenie OSFIS!


Wpłacając tę okrągłą kwotę, stajesz się Patronem Stowarzyszenia. Możesz cieszyć się przywilejem pierwszeństwa w otrzymywaniu newslettera z informacjami o ekskluzywnych bonusach, zaproszeniem do udziału w ciekawych wydarzeniach branżowych i najnowszymi wiadomościami.
Otrzymasz od nas także elektroniczny certyfikat Patrona OSFIS.
Dla tych, którzy z pasją wykonują zawód instalatora, powstanie sklep. Na dobry początek dorzucamy dla Patronów 10 % rabatu. A w sklepie znajdziesz branżowe gadżety, dzięki którym możesz poczuć się jeszcze bardziej częścią #OSFISteam!
20 zł miesięcznie
3/4 cala

Dziękujemy za dołożenie kolejnej cegiełki do rozwoju naszych projektów!

W zamian za Twoje wsparcie otrzymujesz dostęp do zamkniętych szkoleń organizowanych dla członków OSFIS. A raz do roku z przyjemnością wcielimy się w rolę św. Mikołaja, by podarować Tobie świąteczną paczkę.

Dodatkowo otrzymujesz profity z niższego progu.
25 zł miesięcznie
1 cal

Bardzo dziękujemy Ci za wsparcie!

Za wsparcie OSFIS na tym poziomie otrzymujesz uczących się u Ciebie zawodu koszulki promujące zawód instalatora jako zawód możliwości.
A kiedy będziesz popijać ulubioną kawę z otrzymanego od nas limitowanego kubka, możesz wykorzystać także przysługujący Ci rabat na 20 % w naszym sklepie.

Pamiętaj, że przysługują Tobie wszystkie benefity z niższych pakietów.
32 zł miesięcznie
1 1/4 cala

Doceniamy Twoje wsparcie!

Jeśli decydujesz się wspierać OSFIS w tej kwocie, my chcemy w zamian za to odwdzięczyć się również wsparciem.
Zaprosimy Cię do udziału w Master Mind Mocna Firma. Będą to grupy po 4 osoby, które regularnie będą spotykać się i pracować nad swoimi celami. Znasz to powiedzenie, że „Wybitne mózgi muszą się masować?” Podczas mastermind będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą, udzielić rad innym, ale także otrzymać informację zwrotną od pozostałych na temat swoich działań lub wątpliwości.


Ponadto przysługują Tobie wszystkie benefity z niższych progów.
40 zł miesięcznie
11/2 cala

Realnie wspierasz rozwój Stowarzyszenia!

Za takie wsparcie otrzymasz doroczny drukowany imienny certyfikat PATRON OSFIS, który zawiśnie obok pozostałych trofeów na ścianie Twojego biura.
W dobrych cenach, bo z 25-procentowym rabatem zrobisz zakupy w naszym sklepie.


Dodatkowo otrzymujesz profity z niższych progów
50 zł miesięcznie
2 cale

To wsparcie oznacza zaufanie, które uskrzydla!


Chcemy Ci za to podziękować, przygotowując artykuł promujący Twoją firmę. Za regularne wspieranie OSFIS przez 12 miesięcy, raz do roku wyślemy Ci pakiet przydatnych w pracy instalatora druków samokopiujących (protokół próby szczelności instalacji, protokół okresowej kontroli instalacji, notatka).

Przysługują Tobie wszystkie benefity z niższych pakietów.
100 zł miesięcznie
4 cale

Limitowana wersja progu!

To już porządne wsparcie, za które należą się porządne podziękowania! Dlatego nakręcimy z Tobą wywiad, w którym porozmawiamy o Twojej firmie, pomysłach na rozwój i przyszłości w branży. Na naszej stronie internetowej opublikujemy logo Twojej firmy w galerii Patronów. Zaprosimy Cię do Rady Patronów, która będzie mogła zadecydować, na co przeznaczymy uzbierane w tym progu pieniądze. A w sklepie zrobisz zakupy z 30-procentowym rabatem.

Uwaga! Nagrody trafią do 10 osób, które przez 12 miesięcy będą wspierać OSFIS tą kwotą.

Ponadto przysługują Tobie wszystkie benefity z niższych progów. Zobacz, ile dobrego zgromadziłeś! 😊

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie OSFIS w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie OSFIS zrzesza grupę kreatywnych przedsiębiorców branży instalacyjnej biorących sprawy w swoje ręce. Jesteśmy grupą zawodowców, która chce kreować branżę, w której pracuje i widzi przyszłość.

Jeśli jeszcze nas nie znasz, to musisz wiedzieć, że ...

Od wielu lat na krajowym rynku branży instalacyjnej brakowało organizacji, która skupiałaby i reprezentowała interesy firm instalacyjnych. Właściciele przedsiębiorstw jako liczna grupa zawodowa nie posiadali własnej struktury i żadnego systemowego wsparcia.

Chęć działania połączona z aktywnością kilkunastu firm założycielskich była iskrą do założenia stowarzyszenia. W listopadzie 2017 roku oficjalnie sformalizowaliśmy działalność.

I my dołączyliśmy do grona Autorów w Patronite. Jest to dla nas o tyle ważne, że pozwala na wspieranie OSFIS nie tylko przez członków wspierających (producentów) – teraz każdy instalator – członek #OSFISteam może wspierać nasze działania, wybierając odpowiedni próg wsparcia.

Dzięki regularnemu wsparciu pochodzącemu od członków #OSFISteam możemy sprawić, by Stowarzyszenie stało się wspólnym dziełem, a zebrane pieniądze mogły być przeznaczone na projekty i inicjatywy wspierające naszych członków.

Skąd wiemy, że to ma sens?

We 2021 roku zdecydowaliśmy się zlikwidować obowiązkowe składki członkowskie, jednak znaczna część kolegów nadal wspierała finansowo Stowarzyszenie, wpłacając dobrowolne składki. Rozumieli oni bowiem fakt, że zgromadzone w ten sposób środki pozwalają na sfinansowanie szeregu dóbr, z których mogą korzystać. Gdyby chcieli sfinansować je samodzielnie, koszty ich realizacji znacznie by wzrosły. Wpłacanie niewielkich kwot, które mnożą się przez liczbę osób jest najbardziej opłacalną i korzystną drogą do zyskania nowych możliwości dla firm instalacyjnych. 

To proste! To, co wpłacasz, wraca do ciebie w postaci konkretnych benefitów!  

FIRMY INSTALACYJNE.

Bądź w centrum tego, co robimy.

Jako Stowarzyszenie reprezentujemy interesy firm wykonawczych. Nasz główny cel to poprawa warunków funkcjonowania przedsiębiorstw na rynku polskim poprzez:

  1. rozwój działalności w oparciu o wzajemna współpracę
  2. partnerstwo z producentami
  3. edukację o naszym zawodzie
  4. promocję naszego zawodu

Efekty naszych działań już są widoczne. Inicjujemy wydarzenia i akcje, w których udział bierze środowisko producentów, zasiadamy do wspólnego stołu rozmów, by przedstawić nasze postulaty i oczekiwania. Nasz głos staje się coraz bardziej słyszalny a korzyści wymierne!

POZNAJ NASZE PROJEKTY.

INSTALATORSI. Władcy żywiołów

Realizujemy ogólnopolski projekt edukacyjny #zawódMożliwości. To wspólna inicjatywa branży instalacyjnej na rzecz promocji zawodów branży instalacyjnej jako ciekawej i atrakcyjnej ścieżki kariery oraz podniesienia jakości edukacji. Razem z szerokim gronem specjalistów i ekspertów branży aktywnie dzielimy się wiedzą, wspieramy i ułatwiamy zawodowy start młodym instalatorom. Nasza inicjatywa została doceniona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, które objęło projekt honorowym patronatem. 

Letnia Rywalizacja Hydraulików.

Letnia Rywalizacja Hydraulików to branżowa impreza o charakterze sportowym, w której udział biorą osoby związane z branżą instalacyjno - serwisową. Każdego roku startujemy wraz z początkiem wakacji, a w blokach startowych stają biegacze, rowerzyści i miłośnicy wędrówek. Zwieńczeniem imprezy jest uroczyste wręczenie medali połączone z integracją braci instalatorskiej zorganizowane w malowniczych okolicznościach przyrody.

Plebiscyt

Polecane Przez Polskich Instalatorów.

W 2019 roku zainicjowaliśmy plebiscyt, którego celem było docenienie przez polskich instalatorów firm i marek wnoszących znaczący wkład w rozwój branży, a przy tym wspierających i szanujących pracę instalatorów. W takiej formule plebiscyt sprzyja promocji, prezentacji i upowszechnianiu działań prowadzących do osiągnięcia sukcesu na rynku instalacyjnym. Przeprowadzona za pomocą plebiscytu promocja wybitnych producentów zwiększa nie tylko ich rozpoznawalność, ale tworzy także atmosferę sprzyjającą budowaniu relacji między instalatorami a producentami. Zdobycie tytułu "Polecane Przez Polskich Instalatorów" to wyraz uznania oraz potwierdzenia wysokiej pozycji rynkowej firmy. Znak plebiscytu na produkcie i rekomendacja fachowców to silny argument za wyborem konkretnej marki. 

 

PRODUCENCI I INSTYTUCJE

Zostań partnerem instalatora.

Nasze rozwiązania i projekty chętnie realizujemy wspólnie z Partnerami. Różnorodność naszych inicjatyw otwiera nas na różne środowiska i organizacje. Dzięki współpracy i łączeniu kompetencji możemy już dziś wprowadzić branżę w kolejny etap, w którym trwałą wartością jest jej rozwój oraz rozwój nas wszystkich. Partnerstwo z OSFIS zapewnia czynny udział w kształtowaniu i moderowaniu projektów, a także wspiera budowanie relacji tak kluczowych dla biznesowego sukcesu. 

 

NAGRODY.

Stowarzyszenie OSFIS otrzymało nagrodę LIDER INSTALACJI 2020 przyznawaną przez redakcję "Rynku Instalacyjnego" i Grupy Medium. Zostaliśmy wyróżnieni „ za działania na rzecz kształcenia zawodowego instalatorów oraz promocję zawodu w ramach akcji Hydraulik.ZawódMożliwości”. Statuetkę wręczono we wrześniu 2021 podczas V Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji zorganizowanej na terenie MTP Poznań. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie OSFIS już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Artur Paliwoda
Artur Paliwoda
100 zł
Jarosław Bogacz
Jarosław Bogacz
100 zł
Leszek Michalewicz
Leszek Michalewicz
25 zł
Paweł Kaczmarek
Paweł Kaczmarek
50 zł
Piotr Felux
Piotr Felux
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.