1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

25 zł to już spory wydatek, analogiczny do wyjścia do kina, albo opłaty za subskrypcję kanału VOD.

Jeśli zdecydujesz się mnie wesprzeć tą comiesięczną kwotą, będę bardzo zobowiązany. Co więcej, zapiszę Cię na listę cotygodniowego SpoilerMaster Newsletter, w którym zbieram linki do najciekawszych materiałów ze stron filmowych, których każdego tygodnia przeglądam ogromnie dużo.

W każdym odcinku newslettera podaję też dokładną listę lektur uzupełniających, sugerowanych do odcinka podcastu mającego premierę w dany piątek -- a także podaję pełną filmografię tytułów, jakie wspominam w odcinku, tak by ułatwić Wam dalsze poszukiwania filmowe na własną rękę.

Oczywiście, w tym progu otrzymujesz także zaproszenie do zamkniętej facebookowej grupy dla Patronów, w której omawiam swoje plany na kolejne odcinki z wyprzedzeniem.

avatar

Nowy użytkownik

SpoilerMaster

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.