1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Każda, nawet ta najmniejsza kwota pomaga mi tworzyć wpisy, które udostępniam czytelnikom za pośrednictwem moich mediów. Próg ten ustanawiam głównie z myślą o osobach, które chcę wesprzeć bieżącą działalność bloga i fan page'a. Przygotowanie wpisów na cały tydzień wymusza konieczność poświęcenia jednego dnia tylko na ten cel. W trudnym zawodzie pisarza jest to bardzo odczuwalna strata. Wierzę, że drobne datki suma sumarum pozwolą nam wspólnie cieszyć się nawet pięcioma wpisami na dobrze już znanym poziomie w tygodniu. Moim pierwszym podziękowaniem za Twoją pomoc będą więc materiały udostępniane na stronach. Cykliczne wspieranie mnie kwotą 10 zł miesięcznie może przełożyć się także na uzyskanie upominków dostępnych dla wyższych progów. Śledź komunikaty Comando Supremo pod każdym wpisem!

30 zł miesięcznie

Pierwszy z progów, który dedykuję osobom pragnącym realnie wesprzeć powstawanie kolejnych publikacji naukowych. 30 złotych to suma, za którą można kupić solidne włoskojęzyczne pismo historyczne z nawet kilkoma bardzo cennymi artykułami dotyczącymi moich badań. Z pismami historycznymi made in Italy mam bardzo dobre doświadczenia. Są one doskonałym punktem wyjścia dla artykułów powstających na potrzeby rodzimych magazynów. Są także bardzo bogatym źródłem ciekawostek potrzebnych do powstawania treści dedykowanych czytelnikom moich stron. Osoby wydatnie przyczyniające się do powstawania moich publikacji mają oczywiście większe możliwości sugerowania mi kolejnych tematów, gdyż to Wy w pierwszej kolejności jesteście ich odbiorcami. O moich kolejnych celach publicystycznych będziemy otwarcie dyskutować na Wojnie Mussoliniego, więc spraw, by Twój głos znaczył więcej. Cykliczne wspierając mnie kwotą 30 zł miesięcznie masz wszelkie szanse na uzyskania upominków dostępnych dla wyższych progów. Śledź komunikaty Comado Supremo pod każdym wpisem!

50 zł miesięcznie

Jest to próg, który w zdecydowany sposób przyczynia się do powstawania kolejnych publikacji książkowych. Za przekazane mi 50 zł jestem w stanie zakupić wartościową książkę dostępną na włoskim rynku lub zakupić dwa zdjęcia archiwalne potrzebne mi do zilustrowania moich publikacji (rodzime wydawnictwa nie pokrywają takich kosztów). Tak duże wsparcie jest dla mnie jasnym sygnałem, że jesteś osobą, która rozumie moje potrzeby i chce przyczynić się do pomyślnego zakończenia moich projektów. Celem darowizn zbieranych za pośrednictwem portalu Patronite w pierwszej kolejności ma być pomoc w tworzeniu publikacji. W zamian przeznaczę dla Was pewną ilość egzemplarzy pracy, która będzie naszym wspólnym sukcesem! Ponadto chciałbym zamówić pewną ilość pamiątek (długopisów, kubków, koszulek) związanych z każdym z tematów, o których będą traktować mojej książki. Cyklicznie wspierając mnie kwotą 50 zł miesięcznie masz ogromne szanse otrzymać ode mnie egzemplarz autorski książki lub upominek związany z jej powstaniem. Śledź komunikaty Comando Supremo pod każdym wpisem!

100 zł miesięcznie

Jest to najwyższy z progów. 100 złotych jest sumą, którą mogę spożytkować na zakup najdroższych książek dostępnych na rynku włoskim (wydań albumowych) oraz białych kruków, które mają gigantyczną wartość merytoryczną, ale są rzadko spotykane na rynku wtórnym i kosztują krocie. Jest to także suma, za którą można zakupić publikacje z epoki, droższe ze względu na rok wydania, ale mające dla mnie podwójną wartość. Jaką? Często są bogato ilustrowane, a przez rok wydania zdjęcia znajdujące się wewnątrz nie są już objęte prawami autorskimi. Jednym słowem kupując taką publikację za kilkaset złotych jestem w stanie oszczędzić nawet kilka tysięcy potrzebnych na zakup zdjęć archiwalnych. Cyklicznie wspierając mnie kwotą 100 złotych miesięcznie w pierwszej kolejności masz szansę otrzymać ode mnie egzemplarz autorski książki, do której powstania przyczyniłeś się w fundamentalny sposób, oraz otrzymać upominki dodatkowe dedykowane powstaniu każdego z projektów - pamiątkowych długopisów, kubków i koszulek. Zdobądź komplet i zostań osobą, z którą w pierwszej kolejności będę konsultował powstanie kolejnych prac! Jeśli tylko pozwoli na to polska rzeczywistość prawna, to nagród dla Patronów na pewno nie poskąpię i będę zaszczycony mogąc przekazać je w Wasze ręce. Śledź komunikaty Comando Supremo pod każdym wpisem na Wojnie Mussoliniego!

avatar

Nowy użytkownik

Wojna Mussoliniego

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.