Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

1550 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Właściciel kanału na YouTube patryk2703 Naturalny kulturysta. Trener personalny i dietetyk.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Wiecej czasu dla YouTube
Ta kwota pozwoli mi na zyskanie czasu (którego mam bardzo mało) w celu tworzenia większej ilości materiałów dla widzów YouTube.
Będę mógł zrezygnować z paru treningów personalnych i wygospodarować czas na nagrywanie większej liczby materiałów dla moich widzów.

O Autorze

Cześć!

 

Nazywam się Patryk Barański, znany na YouTube jako patryk2703.

 

Założyłem swój kanał w jednym głównym celu: WALKA Z KŁAMSTWEM W KULTURYSTYCE. Co definiuje jako kłamstwo w kulturystyce? Ćwiczenie z pomocą środków dopingujacych a mianowanie siebie na naturalnego kulturyste. Uznaje to za bardzo perfidne kłamstwo w celu własnych korzyści. Od początku mojego kanału przyświeca mi jeden cel. Nie jest to walka z dopingiem w kulturystyce ale jest to obnażanie kłamstw pseudo naturalnych kulturystów.

 

 

Jeżeli chodzi o Polski YouTube to jestem jedynym YouTuberem który ma odwagę walczyć z kłamstwem w kulturystyce w taki bezpośredni sposób. Zawsze staram się być szczery z moimi widzami.Bardzo często też odpowiadam na ich prośbę ujawnienia wskazanego przez nich naturalnego oszusta. Walczę też o zdrowie młodych adeptów kulturystyki przestrzegając ich jakie skutki uboczne niosą za sobą środki dopingujace. Bardzo często mówię: NIE WARTO BRAC STERYDOW!

 

 

Skutecznie też walczę z oszustwami w przypadku suplementów, sarmow, prohormonów. Dowodem są moje ostatnie materiały gdzie zgłaszam do GIS niebezpieczne dla zdrowia SARMY.

 

 

Pozdrawiam i Buuum Przypinka. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook