Avatar użytkownika

Patyczaki z painta

9
patronów
101 
miesięcznie
1 378 
łącznie
9
patronów
101 zł 1 378 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo za dołożenie tej cegiełki do rozwoju mojej twórczości! Doceniam twoje wsparcie!
7 zł miesięcznie
7 zł to już prawie jak kebab :0
Ja mam ten niecały metaforyczny kebab, a ty dostajesz dostęp do facebookowej grupki dla patronów, w której regularnie będę zamieszczać przedpremierowo komiksy i różne ekskluzywne treści. Chyba uczciwy deal?
15 zł miesięcznie
Ten próg nie daje nic nowego, tzn. mi daje kolejne kilka monet, ale mam na myśli, że z nagród masz dostęp do grupki, a dla kolejnych przejdź próg dalej
45 zł miesięcznie
Wybierz 45 zł
2 dostępne miejsca
To dla mnie już dwa duże kebaby i kola!
A dla ciebie nie tylko dostęp do wspomnianej grupki, ale też ilustracja mojego autorstwa na zlecenie! Oczywiście mogę odmówić narysowania niektórych rzeczy, ale poza tym jestem dość plastyczny!
75 zł miesięcznie
Wybierz 75 zł
3 dostępne miejsca
Jeju, takiej kwoty nie potrafię nawet przeliczyć na kebaby. Za to wiem, co ty dostaniesz - dostęp do grupki i specjalną ilustrację lub krótki komiks, z podobną adnotacją, co w progu wyżej. Co ty na to?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Patyczaki z painta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Krótkie komiksy o patyczakach. Czasem śmieszne.

Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie mnie znasz, ale powinność nakazuje mi napisać coś o sobie - nawet jeżeli będzie to niewiele.

Jestem Bartek, a moją największą pasją jest tworzenie, choć głównie brzydkich obrazków do internetu. Czasem podobno wyjdzie mi coś zabawnego i wtedy jestem z tego dumny, przykłady macie w obrazkach powyżej i poniżej. To głównie na takich internetowych komiksikach jak przedstawione, których powstało już kilkaset, opiera się moja twórczość, lecz ostatnio postanowiłem zająć się także rozwojem kanału na YouTubie i papierowymi publikacjami. I wierzę, że twoje wsparcie może mi w tym wszystkim pomóc!

Z góry dziękuję za każdą wpłatę, postaram się jej nie zmarnować i sprawić, byś jej nie żałował!

 

 

Cele Autora

Mam gdzie mieszkać
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 899 zł brakuje
10%
No nie powiem, kartony bywają dość wygodne, a mosty ładne, ale nie widzę się w nich jako rezydent. Przyznam, że taki dodatek by mi pomógł z połączeniu studiów dziennych z tworzeniem większych projektów kreatywnych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Patyczaki z painta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Gabryelczyk
Piotr Gabryelczyk
7 zł
Kag Nis
Kag Nis
7 zł
Mariusz Trączyk
Mariusz Trączyk
7 zł
Anonimowy patron
7 zł
Stanley
Stanley
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.