FIT & Eat Paulina Jedlińska

W Patronite od 20.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1934

liczba Patronów: 1899

1 patron
10 miesięcznie
1 156 łącznie
Poznawanie moich treści grozi zmniejszeniem tolerancji na głupotę i zwiększeniem motywacji do dbania o zdrowie! Skąd się wzięłam? Z pasji. Bo właśnie pasja rodzi profesjonalizm. Walczę z nieświadomością. Wiedza oparta wyłącznie na faktach naukowych i doświadczeniu. #ewolucjaNIErewolucja

O Autorze

Cześć!

Jestem tu nowa. Od tygodnia świat się dla mnie zatrzymał...

Z dnia na dzień wirus odebrał mi możliwość wykonywania mojej ukochanej pracy. Do tej pory świetnie spełniałam się w roli trenera i instruktora zajęć grupowych, wypełniając po brzegi sale fitness, a kontakt z ludźmi jest dla mnie niezmiernie ważny...

Działam także w mediach społecznościowych, by skutecznie tępić nieświadomość i łatwowierność, którą niestety nadal obserwuję u wielu osób. Moje treści oparte są wyłącznie na rzetelnych badaniach naukowych oraz doświadczeniu.

Skąd się wzięłam? Z pasji.
Bo właśnie pasja rodzi profesjonalizm.

Codziennie udowadniam, że inwestycja w zdrowie, w aktywność fizyczną, to najlepsza inwestycja zarówno dla Ciebie jak i Twoich bliskich.

Facebook:

https://www.facebook.com/paulafitandeat

Instagram:

https://www.instagram.com/paulafitandeat

Dzięki Tobie będę mogła kontynuować moją misję pod hasłem #ewolucjaNIErewolucja niezależnie od sytuacji, w której się znalazłam.

Nie znoszę załamywania rąk w takich momentach. Zawsze w chwilach beznadziei mobilizuję się jeszcze bardziej. Stąd także pomysł na treningi on-line, bo wystarczy chcieć.

Dlatego właśnie jestem też tutaj.

Jeśli uznasz, że moje treści są warte Twojej uwagi, będę niezmiernie szczęśliwa.

Na koniec pragnę Cię jedynie ostrzec, że:

Poznawanie moich treści grozi zmniejszeniem tolerancji na głupotę i zwiększeniem motywacji do dbania o zdrowie! Wchodzisz na własną odpowiedzialność, potem Twoje życie już nie będzie takie samo... ;)

Tutaj nieco więcej o mnie ;) :

https://www.facebook.com/paulafitandeat/photos/a.107864947476414/116102526652656

Dziękuję za każde wsparcie <3

Paula

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni