FIT & Eat Paulina Jedlińska

W Patronite od 20.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2466

Liczba Patronów: 2541

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
1 236 łącznie
Poznawanie moich treści grozi zmniejszeniem tolerancji na głupotę i zwiększeniem motywacji do dbania o zdrowie! Skąd się wzięłam? Z pasji. Bo właśnie pasja rodzi profesjonalizm. Walczę z nieświadomością. Wiedza oparta wyłącznie na faktach naukowych i doświadczeniu. #ewolucjaNIErewolucja

O Autorze

Cześć!

Jestem tu nowa. Od tygodnia świat się dla mnie zatrzymał...

Z dnia na dzień wirus odebrał mi możliwość wykonywania mojej ukochanej pracy. Do tej pory świetnie spełniałam się w roli trenera i instruktora zajęć grupowych, wypełniając po brzegi sale fitness, a kontakt z ludźmi jest dla mnie niezmiernie ważny...

Działam także w mediach społecznościowych, by skutecznie tępić nieświadomość i łatwowierność, którą niestety nadal obserwuję u wielu osób. Moje treści oparte są wyłącznie na rzetelnych badaniach naukowych oraz doświadczeniu.

Skąd się wzięłam? Z pasji.
Bo właśnie pasja rodzi profesjonalizm.

Codziennie udowadniam, że inwestycja w zdrowie, w aktywność fizyczną, to najlepsza inwestycja zarówno dla Ciebie jak i Twoich bliskich.

Facebook:

https://www.facebook.com/paulafitandeat

Instagram:

https://www.instagram.com/paulafitandeat

Dzięki Tobie będę mogła kontynuować moją misję pod hasłem #ewolucjaNIErewolucja niezależnie od sytuacji, w której się znalazłam.

Nie znoszę załamywania rąk w takich momentach. Zawsze w chwilach beznadziei mobilizuję się jeszcze bardziej. Stąd także pomysł na treningi on-line, bo wystarczy chcieć.

Dlatego właśnie jestem też tutaj.

Jeśli uznasz, że moje treści są warte Twojej uwagi, będę niezmiernie szczęśliwa.

Na koniec pragnę Cię jedynie ostrzec, że:

Poznawanie moich treści grozi zmniejszeniem tolerancji na głupotę i zwiększeniem motywacji do dbania o zdrowie! Wchodzisz na własną odpowiedzialność, potem Twoje życie już nie będzie takie samo... ;)

Tutaj nieco więcej o mnie ;) :

https://www.facebook.com/paulafitandeat/photos/a.107864947476414/116102526652656

Dziękuję za każde wsparcie <3

Paula


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Rafał Biernat
Rafał Biernat
Próg: 10 zł