Paweł Piekarski

W Patronite od 07.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Mam na imię Paweł i lubię pisać piosenki.

O Autorze

Jestem wokalistą, gitarzystą i przede wszystkim autorem piosenek.
To właśnie komponowanie, tworzenie i pisanie tekstów jest tym, co od zawsze najbardziej mnie fascynowało i inspirowało. 

avatar1


W zeszłym roku nagrałem i wyprodukowałem swoją debiutancką EP z autorską muzyką, którą możecie usłyszeć w serwisach streamingowych oraz na YouTube. 

Posłuchaj proszę jednego z singli. Mam nadzieję, że spodoba Ci się i zostaniesz ze mną na dłużej:


Ostatnimi czasy zajmowałem się między innymi współpracą ze Studiem Accantus oraz występami u boku Ralpha Kaminskiego na trasie "Młodość".

 


Moim marzeniem jest nagranie i wydanie pełnowartościowego, długogrającego albumu i realizacją tego planu chciałbym zająć się w najbliższej przyszłości.

Będę ogromnie wdzięczny jeśli zdecydujesz się mnie wesprzeć i zostać moim Patronem.
Dzięki!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika