Avatar użytkownika

Pax Dei Superfan

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dycha bez zobowiązań.
Dziękuję za Twoje wsparcie i pomoc w opłaceniu hostingu i domeny paxdei.pl. Dzięki Tobie łatwiej mi będzie utrzymać serwis wolnym od reklam i obcych wpływów. Dziękuję także za pokazanie mi, że to co robię ma sens i nie robię tego tylko dla siebie. Są bowiem osoby takie jak Ty, dla których moja praca ma znaczenie i chcą wspomóc mnie w realizacji tego projektu.
20 zł miesięcznie
20 zł to już naprawdę coś. Serdecznie dziękuję.
W ramach podziękowań otrzymasz ode mnie specjalną rolę "Patron" na discordzie. Pozwoli Ci ona na bezpośredni kontakt ze mną, administratorami i pozostałymi Patronami. Umieszczę także Twoje imię na liście patronów na stronie paxdei.pl, by podzielić się z całym światem informacją o Twoim wparciu w rozwój mojego projektu.
50 zł miesięcznie
50 zł? WOW! Jestem Ci bardzo wdzięczny za pomoc i wsparcie.

W ramach podziękowań poza benefitami z poprzedniego progu dodatkowo podziękuję Ci poprzez przyznanie Ci aliasu pocztowego w domenie paxdei.pl o wybranej przez Ciebie nazwie*.

* zgodnej z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa
100 zł miesięcznie
Brak mi słów by podziękować Ci za Twoje wsparcie.
Poza wyrazami wdzięczności opisanymi w poprzednich progach stworzę na moim serwerze discord specjalnie dla Ciebie osobną kategorię, a w niej trzy kanały o wybranych przez Ciebie nazwach*, na które będziesz mógł zaprosić wybrane przez Ciebie osoby.

* zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Chylę czoło przed Twoją szczodrością i wsparciem realizacji mojego marzenia.
Aby wyrazić swoją wdzięczność, dodatkowo w domenie paxdei.pl założę subdomenę o wybranej przez Ciebie nazwie* do publikowania Twoich własnych treści związanych z MMORPG Pax Dei.

* zgodnej z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pax Dei Superfan w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Swoją przygodę z grami MMO rozpocząłem w 1999 roku pierwszą prawdziwą grą MMORPG Ultimą Online. Około roku 2005 zacząłem szukać zmiany. Grałem w Anarchy Online, Lineage II i inne. W 2008 rozpocząłem przygodę z EVE Online w którą intensywnie grałem do roku 2020. Obecnie czekam na start Pax Dei.

Gry MMORPG są istotną częścią mojego życia od prawie 25 lat. Dzięki nim nawiązałem wiele ciekawych znajomości. Pomogły mi one także przetrwać wiele ciężkich chwil w życiu. Podczas tych wszystkich lat obserwowałem jak rozwija się i zmienia ta branża. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez MMORPG.

Na początku marca 2023 usłyszałem o powstającej grze Pax Dei. Oglądając pierwszy, oficjalny trailer Pax Dei zakochałem się w tej pozycji i zacząłem poszukiwać informacji z nią związanych. Każda kolejna informacja jaką znajdowałem tylko wzmagała mój entuzjam do tej pozycji, którą oceniam jako połączenie dwóch najważniejszych dla mnie gier MMORPG, czyli Ultimy Online i EVE Online.

Brak informacji o Pax Dei w Polskim Internecie spowodował, że postanowiłem zacząć samodzielnie je gromadzić. Później pomyślałem jednak, że nie tylko ja mogę mieć ten problem. Wykupiłem więc hosting i domenę paxdei.pl, za pomocą których chcę przybliżyć tą pozycję jak największej liczbie osób oszczędzając im czas, który sam musiałem stracić na poszukiwania informacji o Pax Dei. Kolejnym etapem było założenie przeze mnie z okazji startu publicznej alfy serwera discord dla osób zainteresowanych Pax Dei.

Chciałbym dalej rozwijając stronę www oraz serwer discord i w ten sposób brać czynny udział w tworzeniu miejsca dla wszystkich Polskich Paxian. Miejsca, które każdy chętnie odwiedzi by zapoznać się z wydarzeniami ze świata Pax Dei, znaleźć wiedzę przydatną do życia w świecie Pax Dei, lub po prostu porozmawiać z innymi osobami interesującymi się światem Pax Dei. 

Plany na przyszłość

W pierwszej kolejności chciałbym rozszerzyć hosting o nielimitowany, miesięczny transfer oraz certyfikat SSL, abym nie musiał ręcznie go dodawać co 2-3 miesiące.

W dalszej kolejności chciałbym:

 • zapewnić środki na coroczne przedłużenie domeny i hostingu
 • rozszerzyć serwer discord
 •  przejść kursy z zarządzania CMSem na którym oparta jest moja strona
 • wymienić komputer na nowy, spełniający wymagania Pax Dei
 • po premierze gry wykupić stały abonament na grę
 • opanować angielski w stopniu komunikatywnym
 • utrzymać stronę w pierwszej piątce wyników w Google dla hasła Pax Dei
 • stworzyć interaktywną mapę Pax Dei

Marzy mi się też, by w przyszłości, jeżeli los pozwoli, móc zrezygnować z pracy zawodowej i zająć się pełnoetatowym rozwijaniem tego projektu.

Dlaczego Patronite?

Parafrazując Napoleona, do realizacji założonych celów potrzeba trzech rzeczy. Pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Mam więc do wyboru dzielenie swojego czasu na zarabianie kasy potrzebnej na prowadzenie strony i jej tworzenie, poszukanie sponsorów i reklamodawców, którzy zapewnią finansowanie projektu lub porzucenie go. Mogę także dzięki serwisowi Patronite zwrócić się o pomoc do osób, które podzielają moje zainteresowania grami MMORPG, ze szczególnym uwzględnieniem Pax Dei. 

Dlatego też zwracam się do Ciebie z prośbą o wsparcie na rozwój mojego projektu, za które z góry chciałbym serdecznie podziękować.

Cele Autora

Hosting z domeną
 • 30 zł miesięcznie
 • 30 zł brakuje
0%
30 zł miesięcznie przez rok, to kwota pozwalająca na opłacenie domeny paxdei.pl, oraz hostingu dla niej. Kwota ta pozwoli utrzymać stronę paxdei.pl miejscem wolnym od reklam i myśleć o dalszym rozwoju projektu.
Rozszerzony hosting
 • 60 zł miesięcznie
 • 60 zł brakuje
0%
Roczne wsparcie na tym poziomie pozwoli nie tylko na przedłużenie domeny, ale także na rozszerzenie hostingu o nielimitowany, miesięczny transfer i certyfikat SSL. Dodatkowo powiększy dostępną przestrzeń dyskową, dzięki której na stronie będzie można umieścić dodatkowe galerie.
Ulepszenie discorda paxdei.pl
 • 110 zł miesięcznie
 • 110 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego poziomu pozwoli wyjść poza troskę o dalsze istnienie strony i zając się rozwijaniem serwera discord dla Polskiej społeczności Pax Dei. Dzięki tej kwocie wsparcia możliwe będzie wykupienie planu Nitro zapewniającego 2 wzmocnienia serwera i osiągnięcie poziomu pierwszego. Pozwoli to na streamowanie wideo w rozdzielczości HD, ustawienia tła w zaproszeniu na serwer oraz dodatkowe korzyści uatrakcyjniające korzystanie z naszego serwera.
Angielski z CMSem
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 1 000 zł brakuje
0%
Dostarczanie interesującego contentu w atrakcyjnej formie poza domeną i hostingiem wymaga wiedzy. Dzięki podniesieniu znajomości języka angielskiego do poziomu komunikatywnego łatwiej mi będzie pozyskiwać informacje o grze, a w przyszłości, wraz ze wzrostem popularności strony nawiązać bezpośrednie relacje z ekipą Pax Dei.
Wykupienie i przejście zaawansowanych kursów z obsługi CMSa na którym stoi strona pozwoli wykorzystać więcej jego możliwości, dzięki czemu publikowane treści będę mogły być prezentowane w atrakcyjniejszej formie.
Pax Dei ponad wszystko
 • 8 000 zł miesięcznie
 • 8 000 zł brakuje
0%
Rozwijanie projektu paxdei.pl wymaga czasu. Obecnie tracę 40-50h tygodniowo na pracę z której chętnie bym zrezygnował na rzecz Pax Dei. Dzięki temu wsparciu będę w stanie ten czas przeznaczyć na pracę dla Polskiej społeczności Pax Dei.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pax Dei Superfan już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.