Dom Pełni Życia Gliwice

W Patronite od 24.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 273

Liczba Patronów: 533

Zostań Patronem
Kup na prezent
34 patronów
2 135 miesięcznie
40 424 łącznie
Pełni Życia to wspólnota młodych chcąca budować Dom dla młodych w Kościele! By każdy człowiek odkrył miłość Boga! By spotkał w Kościele miejsce dla siebie! Zbudujmy razem Dom dla młodych w centrum Gliwic! Miejsce dla młodych, gdzie po zajęciach będzie mógł przyjść każdy szukający Pełni Życia!

O Autorze

Pełni Życia to wspólnota młodych, którzy przez swoje zaangażowanie w wiarę chcą zmieniać świat wokół nas!

Jak zmieniamy młodych zobacz w filmiku podsumowującym Festiwal Życia, wydarzenie które współorganiujemy https://www.youtube.com/watch?v=I6egLHVA7yY

Nasze marzenie to Dom dla młodych w Gliwicach! Zbudujmy go razem!

Chcemy stworzyć miejsce otwarte dla młodych, w centrum życia Gliwic, gdzie każdy po zajęciach będzie mógł przyjść, napić się najlepszej jakości kawy, odpocząć. Wieczorami chcemy spotkać się na ewangelizacji i pełnych pasji zajęciach.

Marzenie, które przybliży młodych do Boga!

Jeśli Dom dla młodych w Gliwicach to także Twoje marzenie, zostań naszym patronem. Dom dla młodych całkowicie przekracza nasze możliwości finansowe. Wierzymy głęboko, że w roku świętego Józefa, Bóg zaprosi serca ludzi wielkich marzeń do budowy miejsca, które pomoże wychować w wierze nowe pokolenia młodych Diecezji Gliwickiej!

Cel domu: Tworzyć Dom dla Młodych w Kościele, Miejsce głębokiego spotkania, ewangelizacji

Do 18.00 będzie działo jakie miejsce spotkania, otwarta dla wszystkich klubo-kawiarnia

18.00-22.00 miejsce ewangelizacji i spotkań w każdy dzień innej grupy docelowej:

Licealistów, studentów, wolontariuszy Pełnych Życia, narzeczonych, młodych małżonków, dorosłych i kto tylko będzie chciał współtworzyć to miejsce!

Miejsce otwarte na organizacje: Speeddatingu, Kursu Alpha, Seminarium Odnowy Życia, Kursu Tańca, twoich urodziny i wszystkiego co będzie służyć tworzeniu Kościoła jako domu otwartego na młodych.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafał Pasek
Rafał Pasek
Próg: 30 zł
Sebastian Sala
Sebastian Sala
Próg: 500 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anna Tokarczyk
Anna Tokarczyk
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Kacper
Kacper
Próg: 7 zł