Paweł Młotkowski

W Patronite od 05.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
340 łącznie
Cześć. Jestem Paweł. Zajmuję się realizacją różnego rodzaju projektów, od przygotowania graficznego (grafika, rysunek, projekty) poprzez realizację druku oraz ewentualnego montażu / wykończenia całości pracy.

O Autorze

Hej. Mam na imię Paweł i jestem kreatywnym i swobodnie myślącym entuzjastą z Warszawy. Łączę swoje najlepsze umiejętności i pomysły, aby zaprezentować projekty naprawdę warte Twojej uwagi. Wychodzę z założenia, że zasługujesz na najlepsze możliwe rozwiązanie i zamierzam zrobić wszystko co w mojej mocy, aby to osiągnąć.

Realizuję różne standardowe oraz wymyślne i zwariowane projekty od prostych projektów wizytówek, ulotek czy plakatów poprzez zaawansowany druk, oklejanie budynków, hulajnóg, samochodów, rowerów, telefonów i wszystkiego co da się okleić :).

Montuję również wydruki wielkoformatowe, płyty pvc, dibond oraz pleksi, wyklejam witryny, ściany wydrukowanymi fototapetami lub naklejkami wycinanymi z folii i wiele innych.

Serdecznie zapraszam do współpracy.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Sabina  Jakubowska
Sabina Jakubowska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł