Avatar użytkownika

Paweł Młotkowski

0
patronów
0 
miesięcznie
340 
łącznie
0
patronów
0 zł 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Wielkie dzięki, że pomagasz mi w mojej pracy :) Od teraz jesteś moim Patronem.
10 zł miesięcznie
⺌∅‿∅⺌

WOW, dziękuję Ci za wsparcie.
Twoja pomoc zostanie doceniona wpisem do księgi Patronów mojej stronie.
30 zł miesięcznie
✌(◕‿-)✌

EXTRA STRZAŁ, jestem ogromnie wdzięczny za wsparcie.
Twoja pomoc zostanie doceniona wpisem do księgi Patronów na naszej stronie, dostaniesz wirtualny dyplom z podziękowaniami.

60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
50 dostępnych miejsc
٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

WIWATUJĘ z wdzięczności za wsparcie :).
Twoja pomoc zostanie doceniona jak wyżej. Otrzymasz losową naklejkę niespodziankę wyciętą z folii w kolorze szarym, białym lub czarnym do przyklejenia na różne powierzchnie. Dostaniesz ją do paczkomatu :).
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
30 dostępnych miejsc
(⌐■_■)-

TO NIESAMOWITE! Ogromne dzięki za wsparcie.
Twoja pomoc zostanie doceniona jak wyżej. Dostaniesz dodatkowo dowolne przesłane przez siebie zdjęcie na płycie pcv w rozmiarze 20 x 30cm. Przesyłam paczkomatem.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
15 dostępnych miejsc
─=≡Σ((( つ◕ل͜◕)つ

"IT'S ABSOLUTE PANDEMONIUM!" jak to było powiedziane w jednym filmie :). Przeogromnie dziękuję.
Twoja pomoc zostanie doceniona jak wyżej, dostaniesz TSHIRT z losową grafiką. Do paczkomatu :).
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
✌⊂(✰‿✰)つ✌

TERMOMETR OSIĄGNĄŁ MAKSYMALNĄ TEMPERATURĘ z wdzięczności. Twoja pomoc zostanie doceniona jak wyżej. Zostaniesz wspomniany w moich materiałach wideo jako Patron. Dostaniesz gadżet niespodziankę. Do paczkomatu :).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Paweł Młotkowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Jestem Paweł. Zajmuję się realizacją różnego rodzaju projektów, od przygotowania graficznego (grafika, rysunek, projekty) poprzez realizację druku oraz ewentualnego montażu / wykończenia całości pracy.

Hej. Mam na imię Paweł i jestem kreatywnym i swobodnie myślącym entuzjastą z Warszawy. Łączę swoje najlepsze umiejętności i pomysły, aby zaprezentować projekty naprawdę warte Twojej uwagi. Wychodzę z założenia, że zasługujesz na najlepsze możliwe rozwiązanie i zamierzam zrobić wszystko co w mojej mocy, aby to osiągnąć.

Realizuję różne standardowe oraz wymyślne i zwariowane projekty od prostych projektów wizytówek, ulotek czy plakatów poprzez zaawansowany druk, oklejanie budynków, hulajnóg, samochodów, rowerów, telefonów i wszystkiego co da się okleić :).

Montuję również wydruki wielkoformatowe, płyty pvc, dibond oraz pleksi, wyklejam witryny, ściany wydrukowanymi fototapetami lub naklejkami wycinanymi z folii i wiele innych.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Cele Autora

Utrzymanie lokalu
  • 4 200 zł miesięcznie
  • 4 200 zł brakuje
0%
PEŁNY KOLOR to moje miejsce pracy. Tworzę tutaj najróżniejsze projekty - standardowe grafiki na ulotki, plakaty, wizytówki oraz różne dziwne rzeczy wymyślone przez Was. Oklejam hulajnogi elektryczne, karabiny ASG, kaski, telefony, rowery i różne inne rzeczy jeśli tylko istnieje taka możliwość :). Niestety lokal kosztuje a przez obecną sytuację jest ciężko. Twoje wsparcie pomoże mi utrzymać się w tym miejscu.
Rozwój
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
W zasadzie nie ma limitu kwoty którą chciałbym uzbierać na rozwój działań. Nowe maszyny, sprzęt, ludzie. Fajnie było by robić nowe niesamowite rzeczy, stworzyć zespół ludzi z którymi można było by realizować projekty. Twoje wsparcie może w tym pomóc.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Paweł Młotkowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Sabina  Jakubowska
Sabina Jakubowska
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.