Avatar użytkownika

Adam Engler

3
patronów
45 
miesięcznie
735 
łącznie
3
patronów
45 zł 735 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wkład w rozwój kanału! 5zł powinno wystarczyć na kupno mainstreamowej próbki do recenzji :).

Co ty, drogi patronie, będziesz z tego miał? Podziękuję ci ogromnie w jednym z moich filmów i wypiję jakieś piwko za twoje zdrowie :).
10 zł miesięcznie
Bardzo, bardzo dziękuję za wkład w rozwój kanału! 10zł powinno wystarczyć na kupno niszowej próbki do recenzji :).

Co ty, drogi patronie, będziesz z tego miał? Podziękuję ci ogromnie w jednym z moich filmów i wypiję jakieś piwko za twoje zdrowie :). Poza tym (raz na rok) będziesz miał możliwość zasugerowania mi nagrania recenzji dowolnych perfum, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zdobyć próbkę i zrecenzować wybrane przez ciebie pachnidło.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
9 dostępnych miejsc
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za wkład w rozwój kanału! 25zł powinno wystarczyć na kupno 2-3 próbek do recenzji :).

Co ty, drogi patronie, będziesz z tego miał? Podziękuję ci ogromnie w jednym z moich filmów i wypiję jakieś piwko za twoje zdrowie :). Poza tym (raz na pół roku) będziesz miał możliwość zasugerowania mi nagrania recenzji dowolnych perfum, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zdobyć próbkę i zrecenzować wybrane przez ciebie pachnidło.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za wkład w rozwój kanału! 50zł wystarczy mi na naprawdę sporo fajnych perfum do testów :).

Co ty, drogi patronie, będziesz z tego miał? Podziękuję ci ogromnie w jednym z moich filmów i wypiję jakieś piwko za twoje zdrowie :). Poza tym (raz na pół roku) będziesz miał możliwość zasugerowania mi nagrania recenzji dowolnych perfum, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zdobyć próbkę i zrecenzować wybrane przez ciebie pachnidło.

Dodatkowo (raz na rok) nagram film na dowolny, wybrany przez ciebie perfumowy temat (jakieś top 10 albo coś co tylko sobie wymarzysz).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Adam Engler w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hejo,

Mam na imię Adam i gadam sobie na jutubie (i tiktoku trochę też) o mojej największej pasji – perfumach. To tak w dużym skrócie. Więcej o mnie możecie przeczytać poniżej ↓↓↓.

Dzień dobry,

Nazywam się Adam i gadam o perfumach na jutubie i tiktoku (co już pewnie przeczytaliście wyżej). 

Perfumami interesuję się od 2015 roku, gdy to dostałem pod choinkę klasyczne Obsession od Calvina Kleina. Ach, cóż to za pachnidło... Ale o tych perfumach powiedziałem już co nieco na moim kanale, więc może nie będę się tu rozpisywał. O czym ja to...

Do rzeczy – zawsze mówiono mi, że ładnie się wypowiadam, miło się mnie słucha, mam spoko głos, bla bla bla... Pomysł na założenie kanału na YouTube narodził się jakoś przypadkiem, nawet dokładnie nie pamiętam jak... chyba jakiś znajomy mi to zasugerował. Problem był jeden, całkiem spory – z natury jestem raczej nieśmiały i sam pomysł gadania do kamery a potem puszczenia tego w świat brzmiał dla mnie jak coś totalnie niewykonalnego. Prób było kilka – nagrywałem, coś mi się nie podobało, usuwałem materiał i tak w kółko. Trwało to chyba z rok, poważnie XD. Ostatecznie stwierdziłem, że co ma być to będzie, walić to, wrzucam i zobaczymy jak się przyjmie. I co? I jakoś się przyjęło. Ba! Niesamowicie mi się to spodobało, a ilość osób jakie chcą słuchać mojego gadania jest dla mnie nadal bardzo zaskakująca... i bardzo motywująca :).

A skąd pomysł na Patronite? Cóż, perfumy to nie tania rzecz, a pracuję w zawodzie, o którym pewna bliska mi osoba powiedziała: "Szlachetny zawód, ale rodziny to ty za to nie wykarmisz!". No nie wykarmię. No i próbek do recenzji zbyt wielu też nie kupię XD. A nie ukrywam, że chciałbym poznawać jak najwięcej nowych perfum oraz przy okazji zapewniać widzom rozrywkę oraz wartościowe informacje.

Poniżej możecie zobaczyć kilka ostatnich (według stanu na dzień 01.02.2022) filmów na moim kanale:

Pozdrawiam cieplutko

A.

Cele Autora

wow
  • 50 zł miesięcznie
  • 5 zł brakuje
90%
Jest to kwota, która umożliwi mi kupno kilku próbek do recenzji, yay!
duże wow
  • 100 zł miesięcznie
  • 55 zł brakuje
45%
Stówka miesięcznie? Nieźle! Oznacza to jeszcze więcej perfum do recenzowania. I jakiś konkurs od czasu do czasu :).
wielkie wow
  • 200 zł miesięcznie
  • 155 zł brakuje
22%
Mam w planach szukanie tanich (i raczej nieznanych) perfumowych perełek w miejscach typu drogerie albo markety, a następnie wąchanie ich w ciemno na filmach. Kwota ta pozwoliłaby mi na całkiem fajne zakupy, a kupione flakony z przyjemnością rozdałbym widzom :).

Mój drugi pomysł na serię to testowanie oraz opisywanie poszczególnych składników perfum – olejków, absolutów, molekuł i innych takich tam. Niestety w Polsce jest o rzadsze i ciekawsze składniki ciężko, a one same oraz wysyłka z zagranicy to naprawdę spory koszt.
ogromne wow
  • 500 zł miesięcznie
  • 455 zł brakuje
9%
Ok, przyznam, że nie liczę na takie wsparcie, aaaale... kto wie. Na pewno wymyślę coś fajnego!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Adam Engler już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Arkadiusz Mastalski
Arkadiusz Mastalski
25 zł
Adam Żyłka
Adam Żyłka
10 zł
Michał Kozłowski
Michał Kozłowski
10 zł
Arkadiusz Mastalski
Arkadiusz Mastalski
10 zł
Mateusz Rogólski
Mateusz Rogólski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.