perfumowo by Adam Engler

W Patronite od 02.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3171

Liczba Patronów: 3326

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
305 łącznie
Hejo, Mam na imię Adam i gadam sobie na jutubie (i tiktoku trochę też) o mojej największej pasji – perfumach. To tak w dużym skrócie. Więcej o mnie możecie przeczytać poniżej ↓↓↓.

O Autorze

Dzień dobry,

Nazywam się Adam i gadam o perfumach na jutubie i tiktoku (co już pewnie przeczytaliście wyżej). 

Perfumami interesuję się od 2015 roku, gdy to dostałem pod choinkę klasyczne Obsession od Calvina Kleina. Ach, cóż to za pachnidło... Ale o tych perfumach powiedziałem już co nieco na moim kanale, więc może nie będę się tu rozpisywał. O czym ja to...

Do rzeczy – zawsze mówiono mi, że ładnie się wypowiadam, miło się mnie słucha, mam spoko głos, bla bla bla... Pomysł na założenie kanału na YouTube narodził się jakoś przypadkiem, nawet dokładnie nie pamiętam jak... chyba jakiś znajomy mi to zasugerował. Problem był jeden, całkiem spory – z natury jestem raczej nieśmiały i sam pomysł gadania do kamery a potem puszczenia tego w świat brzmiał dla mnie jak coś totalnie niewykonalnego. Prób było kilka – nagrywałem, coś mi się nie podobało, usuwałem materiał i tak w kółko. Trwało to chyba z rok, poważnie XD. Ostatecznie stwierdziłem, że co ma być to będzie, walić to, wrzucam i zobaczymy jak się przyjmie. I co? I jakoś się przyjęło. Ba! Niesamowicie mi się to spodobało, a ilość osób jakie chcą słuchać mojego gadania jest dla mnie nadal bardzo zaskakująca... i bardzo motywująca :).

A skąd pomysł na Patronite? Cóż, perfumy to nie tania rzecz, a pracuję w zawodzie, o którym pewna bliska mi osoba powiedziała: "Szlachetny zawód, ale rodziny to ty za to nie wykarmisz!". No nie wykarmię. No i próbek do recenzji zbyt wielu też nie kupię XD. A nie ukrywam, że chciałbym poznawać jak najwięcej nowych perfum oraz przy okazji zapewniać widzom rozrywkę oraz wartościowe informacje.

Poniżej możecie zobaczyć kilka ostatnich (według stanu na dzień 01.02.2022) filmów na moim kanale:

Pozdrawiam cieplutko

A.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Rogólski
Mateusz Rogólski
Próg: 10 zł
Franek Sinczak
Franek Sinczak
Próg: 5 zł
Grucha LC
Grucha LC
Próg: 10 zł
Piotr Piekarek
Piotr Piekarek
Próg: 50 zł
Barbara Ziemann
Barbara Ziemann
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł