Strefa Patrona:

3

patronów

115 zł

miesięcznie

905 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
305
miesięczne wsparcie
448
liczba patronów

  Peryferiafutbolu.pl - to projekt, który w jak najlepszy sposób informuje Was o wszystkim co związane z piłką nożną w Wielkopolsce. Relacje meczowe, podsumowanie kolejki, wywiady, przedstawienia drużyn, fotorelacje, itp. Istniejemy już od trzech lat, ale z każdym miesiącem nasze ambicje są coraz większe!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
57 %
100%
osiągnięto 57%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 85 zł
Premia dla dwóch osób
Chcąc aby nasz serwis był jeszcze lepszy i informował jeszcze lepiej i więcej, po prostu muszę znaleźć fundusze choćby minimalne w miesiącu, które dadzą tym osobom większą motywację do pomocy w rozwijaniu strony!
0%
23 %
100%
osiągnięto 23%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 385 zł
Sprzęt fotograficzny z internetem
Jedną z ważniejszych rzeczy w naszej pracy jest sprzęt. Posiadamy obecnie dobrą kamerę marki Sony i aparat fotograficzny, ale żeby robić wszystko jeszcze sprawniej i lepiej musimy zainwestować w sprzęt fotograficzny z łącznością WIFI lub z możliwością połączenia sie ze smartfonem/tabletem. Taki sprzęt dobrej marki to koszt ok. 1500 zł. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak taki sprzęt ułatwiłby nam życie i był mocnym krokiem do przodu w rozwoju strony!!

O Autorze

Projekt pod nazwą Peryferia Futbolu swoje zalążki ma w roku 2013. Kibicem stadionowym byłem od dawna, ale to wtedy zaczęła mnie interesować idea Groundhoppingu, czyli po naszemu "skaknia po boiskach" :)

 

Wtedy też zacząłem dostrzegać, że w Wielkopolsce istnieje życie piłkarskie poza Lechem Poznań. Zaangażowałem w to swojego wieloletniego przyjaciela i tak zaczęliśmy jeździć na spotkania po Wielkopolsce, pisząc z nich później relacje na bloga. Założyłem profile w mediach społecznościowych, i blog zaczynał nabierać coraz wiekszego rozgłosu. Na początku roku 2016 zainwestowałem dość sporo pieniędzy w nową stronę, gdyż poprzednia nie wyrabiała  ilości materiałów.

 

Obecnie mogę chyba śmiało stwierdzić, że w regionie Wielkopolskim nie ma lepszej strony, która zajmuje się wszystkim co związane z lokalną piłką nożną. To właśnie na http://peryferiafutbolu.pl/ możecie znaleźć:

- relacje z meczów wzbogacone o materiały foto i video,

- cotygodniowe podsumowanie wydarzeń,

- wywiady z trenerami, zawodnikami czy działaczami klubów,

- przedstawienia zespołów,

- newsy,

- publicystykę.

Może zabrzmi to górnolotnie, ale odkryliśmy, że to właśnie tu, na peryferiach wielkiego futbolu jest cała esencja piłki nożnej. Nie na wielkich stadionach, które stają się pomału miejscami jak w kinie czy teatrze, a w niższych ligach, kiedy po boisku biegają zawodnicy silnie związani z danym miasteczkiem, wsią czy gminą, a na trybunach są ich najbliższi, znajomi czy lokalni pasjonaci piłki nożnej, którzy spotykają się co 2-3 tygodnie na takim meczu!

 

Przy okazji przy każdej relacji z nowego miejsca, prezentujemy krótki opis miejscowści w jakiej się znaleźliśmy - trochę historii, ciekawostek, najciekawsze miejsca, i krótki zarys historyczny klubu gospodarzy.

 

O naszej stronie kilka razy było głośno, a najgłośniej we wrześniu roku 2016, gdy udało nam się nagrać materiał na meczu Olimpia Poznań - Jadwiżański KS Poznań, który zakończył się wynikiem 30-0!

To wtedy nasze materiały śmigały w każdej możliwej telewizji, nawet ogólnopolskiej, a ja sam miałem nawet swój epizod w Dzień Dobry TVN http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/wygrali-30-0,211300.html. Były też wywiady dla mniejszych portali w interencie, oraz do papierowego wydania Gazety Wyborczej. 

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,20259513,fani-peryferii-futbolu-wybieraja-las-zamiast-euro-2016-i-meblorza.html

http://sektorkiboli.pl/peryferia-futbolu-wielkopolska-groundhopping/

http://kibicpoznanski.pl/dyscypliny/pilka-nozna/2141-groundhopper.html

 

Nasz fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/peryferiafutbolu/  jest obserwowany przez ponad 7000 osób,  a stronę miesięcznie odwiedza ok. 30 000 osób. Są to liczby naprawdę porządne i których nigdy w życiu się nie spodziewałem

 

Obecnie dochodzimy jednak jak to się mówi do tzw. ściany. Oznacza to, że bez nakładów finansowych za wiele więcej nie zrobimy. Potrzebujemy jeszcze lepszy sprzęt, potrzebujemy zatrudnić jeszcze kilku pasjonatów, którzy pomogą nam rozwinąć tą stroną jeszcze bardziej, a i pomysłów mamy całą masę, lecz przy łączeniu normalnej pracy zawodowej którą musimy wykonywać brak nam czasu i możliwości żeby je wdrożyć w życie. 

 

I właśnie tutaj liczymy na pomoc Was, czyli ludzi, którzy stwierdzą, że ten projekt ma sens i warto temu pomóc!

 

Pozdrawiam,

Łukasz Duszczak - Twórca Projektu

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dzięki za wsparcie!

Ta mała z pozoru kwota i nieodczuwalna na przestrzeni miesiąca praktycznie dla każdego, dla nas oznacza więcej niż myślicie. Każda najmniejsza kwota daje nam dodatkowa motywację do działania!!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Wielkie dzięki Patronie!!

10 zł to już jest całkiem niezła kwota, dzieki której mogę zacząć spełniać pomysły jakie mam na rozwój strony!

Co możemy ci zaoferować w zamian? Serdeczne podziękowania na naszym Facebooku, a do tego dostaniesz od nas smyczkę "Peryferia Futbolu"
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 5
To jest kwota, którą ogromnie szanujemy!

Jeśli już stwierdziłeś, że przekażesz nam taką kwotę na działanie, to chcemy się jakoś odwdzięczyć. Jak? Przede wszystkim zapraszamy do czynnego udziału w naszym życiu. Damy ci dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku i chętnie wysłuchamy co masz do powiedzenia. Do tego możesz nam dwa razy w rundzie wskazać miejsce, w którym mamy się znaleźć i odwiedzić z aparatem i kamerą!

Jeśli chciałbyś coś zareklamować czy wstawić na naszą stronę jakiś banner z odnośnikiem to w tym wypadku nie ma żadnego problemu.

O tym, że ci na naszych kanałach podziękujemy i dostaniesz smyczkę, a nawet parę to już chyba nie musimy pisać bo to chyba jasne!
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Sponsor konkursu!

Od września 2017r. co tydzień na naszym kanale Facebookowym wybieramy bramkę tygodnia. Ten cykl jest stały, a dalszym ciągiem będzie bramka miesiąca, bramka rundy itd. Przekazując nam taką kwotę zostajesz tytularnym sponsorem tego konkursu. Mianowicie konkurs od tego momentu nazywać sie będzie "TwojaNazwa Bramka Tygodnia" Zapewni to Tobie ciągłą promocję.

Jesli do tego potrzebujesz umieścić banner na naszej witrynie to służymy miejscem!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni