Avatar użytkownika

Peter Bielack

28
patronów
28
patronów

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Dziękuję Ci, że zostałeś moim Patronem! W ramach tego otrzymasz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie będziemy mogli wspólnie rozmawiać o sesjach, oraz zrobimy dedykowany Wam live po każdym Flashtime.
55 zł miesięcznie
Naprawdę jesteś moim Patronem! Zapraszam Cię na tajną grupę na FB, będziemy tam dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Dostaniesz dodatkowe materiały w postaci plików RAW, *.tiff czy *.psd i 15% rabatu na moje warsztaty.
95 zł miesięcznie
Dziękuję, że wspierasz moją działalność! Jesteś dla mnie wyjątkowym Patronem, dlatego dostaniesz ode mnie wyjątkowe treści, pliki RAW, *.tiff czy *.psd, będziesz miał wpływ na tematy moich Flashtime i 20% rabatu na moje warsztaty.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Peter Bielack w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fotograf portrecista, bloger, edukator, multientuzjasta.

Cele Autora

Lepsze wpisy na blogu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 475 zł brakuje
52%
Blog, na którym opisuję swoje sesje, zawsze był dla mnie ważny. Wiem, że dzisiaj kultura czytania powoli odchodzi do lamusa, każdy woli oglądać filmy. Moim zdaniem jednak, odpowiednio przygotowany tekst, który można skanować wzrokiem, porównywać bezpośrednio schematy oświetleniowe z gotową fotografią, czy we własnym tempie studiować "przed / po" - ma większą wartość edukacyjną.
Wasze wsparcie pozwoli mi starannie przygotować obszerny wpis na blogu po każdym Flashtime; przygotowania, sesja, backstage, setupy oświetleniowe, diagramy z harmonią koloru, retusz - wszytko to, co sprawia, że moje zdjęcia wyglądają tak, jak wyglądają. (No, prócz tej odrobiny, którą opowiem tylko na grupie dla patronów ;) )
Filmy na Youtube
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 475 zł brakuje
26%
W tej chwili blog jest dla mnie najważniejszy, ale dlaczego by nie zilustrować każdego wpisu filmem na Youtube?
Mam już pewną wprawę, z filmu na film jest coraz lepiej, ale cały czas potykam się o pewne braki, czy to sprzętowe czy nagminny brak czasu - bo swój zapał i energię muszę wydać w innym miejscu. Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł poświęć na przygotowanie materiałów jeszcze więcej czasu, a formę i zakres filmu będziemy wspólnie omawiać na grupie dla Patronów.
Dwa Flashtime w miesiącu
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 475 zł brakuje
13%
Flashtime to w zasadzie klasyczna, pełnowymiarowa sesja fotograficzna, tylko że "bardziej"; bardziej muszę się przyłożyć, pomysł na sesję musi być lepszy, często muszę przećwiczyć pewne rzeczy wcześniej tak, by na live wyglądało to naturalnie.
Bardzo lubię wyzwania i chętnie się ich podejmuję, ale formuła Flashtime wymaga dodatkowych nakładów w postaci sprzętu, miejsca i ludzi do pracy. Taka kwota wsparcia pozwoli mi zająć się organizacją dwóch sesji miesięcznie, strumieniowanych na żywo, z możliwością odpowiadania na Wasze komentarze, pokazywania szczegółów sesji z paru kamer oraz zdjęć z monitora zaraz po ich zrobieniu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Peter Bielack już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jarosław Kojder FotoPatrzenie
Jarosław Kojder FotoPatrzenie
15 zł
Marek Czwartyński
Marek Czwartyński
15 zł
Piotr Dutko
Piotr Dutko
15 zł
Bartosz Maciejewski Fotografia
Bartosz Maciejewski Fotografia
15 zł
Marlena Kan
Marlena Kan
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.