Peter Bielack

W Patronite od 19.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 996

Liczba Patronów: 819

Zostań Patronem
13 patronów
235 miesięcznie
695 łącznie

Lepsze wpisy na blogu

1 000 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

765 zł

brakuje

Blog, na którym opisuję swoje sesje, zawsze był dla mnie ważny. Wiem, że dzisiaj kultura czytania powoli odchodzi do lamusa, każdy woli oglądać filmy. Moim zdaniem jednak, odpowiednio przygotowany tekst, który można skanować wzrokiem, porównywać bezpośrednio schematy oświetleniowe z gotową fotografią, czy we własnym tempie studiować "przed / po" - ma większą wartość edukacyjną.
Wasze wsparcie pozwoli mi starannie przygotować obszerny wpis na blogu po każdym Flashtime; przygotowania, sesja, backstage, setupy oświetleniowe, diagramy z harmonią koloru, retusz - wszytko to, co sprawia, że moje zdjęcia wyglądają tak, jak wyglądają. (No, prócz tej odrobiny, którą opowiem tylko na grupie dla patronów ;) )

Filmy na Youtube

2 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

1 765 zł

brakuje

W tej chwili blog jest dla mnie najważniejszy, ale dlaczego by nie zilustrować każdego wpisu filmem na Youtube?
Mam już pewną wprawę, z filmu na film jest coraz lepiej, ale cały czas potykam się o pewne braki, czy to sprzętowe czy nagminny brak czasu - bo swój zapał i energię muszę wydać w innym miejscu. Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł poświęć na przygotowanie materiałów jeszcze więcej czasu, a formę i zakres filmu będziemy wspólnie omawiać na grupie dla Patronów.

Dwa Flashtime w miesiącu

4 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

3 765 zł

brakuje

Flashtime to w zasadzie klasyczna, pełnowymiarowa sesja fotograficzna, tylko że "bardziej"; bardziej muszę się przyłożyć, pomysł na sesję musi być lepszy, często muszę przećwiczyć pewne rzeczy wcześniej tak, by na live wyglądało to naturalnie.
Bardzo lubię wyzwania i chętnie się ich podejmuję, ale formuła Flashtime wymaga dodatkowych nakładów w postaci sprzętu, miejsca i ludzi do pracy. Taka kwota wsparcia pozwoli mi zająć się organizacją dwóch sesji miesięcznie, strumieniowanych na żywo, z możliwością odpowiadania na Wasze komentarze, pokazywania szczegółów sesji z paru kamer oraz zdjęć z monitora zaraz po ich zrobieniu.