Avatar użytkownika

Petit_Imp

0
patronów
0 
miesięcznie
1 749 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 749 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Tymbarka jestem Ci winna :D jaki smak lubisz?
7 zł miesięcznie
Dwa Tymbarki dla Ciebie i może też dla Ciebie :P Podzielisz się z kimś? Jeszcze otrzymasz ode mnie fotkę drogą pocztową.
21 zł miesięcznie
Jedno z Twoich sociali będzie widniało u mnie na streamie i będę zachęcać aby Ciebie odwiedził! 4 TYMBARKI TEŻ DORZUCE i fotkę!!
50 zł miesięcznie
Mały mistery box specjalnie dla Ciebie! Napisz do mnie w wiadomości co Cię interesuje (6-8rzeczy) oraz dostęp do nieopublikowanych materiałów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
Ooooo Panieee... daj mnie adres leci do Ciebie paczka z Tymbarkiem, kubkiem i słodkościami a jak nie słodkości to daj znać co innego ;)
200 zł miesięcznie
Co chcesz w nagrodę? Kubek? może koszulka?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Petit_Imp w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mam na imię Dominika, a w intrenecie znajdziecie mnie pod nazwami: Petit_imp, Petitek, Peti etc.
Jestem cosplayerką operatorów z gry Tom Clancy's Rainbow Six Siege, interesuje się militariami, uczęszczam na rozgrywki airsoftowe. Po więcej zapraszam do wizytówki!

Dzień dobry wieczór!
Pewnie przybyłaś/eś tu z Instagrama czy tiktoka. Jeśli nie to opowiem troszkę o sobie :)

Mam na imię Dominika, a w internecie znajdziecie mnie pod nazwami: Petit_imp, Petitek, Peti etc.
W prywatnym życiu jestem kadetem organizacji proobronnej, uczę się w technikum na profilu informatycznym, jestem zakręconą oraz pozytywną osobą, szybko nawiązuję kontakty :)
Jestem cosplayerką operatorów z gry Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Cosplay doprowadził mnie do poznania wspaniałych osób i cudownych wspomnień, do których będę wracać. Miałam przyjemność być na Polish Masters League. W lutym 2021 dołączyłam do Siege Champions Program. Dziękuję po raz kolejny!! Możecie mnie złapać na różnych eventach takich jak - PGA, WCC, Pyrkon. Jeśli gdzieś w Warszawie mnie zobaczycie, a były już takie osoby :), zbijcie pjone i chodźcie na Tymbarka! 

Poza cosplayem interesuje się też militariami w tym uczestniczę w rozgrywkach ASG i paintballowych. Swoją przygodę rozpoczęłam w wieku 14 lat.  Co to jest? Nagrałam filmiki o tym na tiktoku i znajdziecie je pod tymi linkami: część pierwsza, część druga. Gdzie chodzę na strzelanki? Obecnie - Mokry Ług Rembertów, Fort Szczęśliwice i Pol Hotel/Silt Paintball i asg. 

Prowadzę też kanał na Twitchu. Jasne można ze mną zagrać :) A w co? Apex, R6, Among Us, bf, gta, valorant (ale jeszcze się uczę ;p), minecraft (mam w planach założyć server dla was), star stable online, lol (ale tylko TFT xd). Jestem otwarta na wasze propozycje!

W jakim celu założyłam Patronite? Chcę się dalej rozwijać dla was i z wami. Będą konkursy i rozdania. Niektórzy też pytali czy mam jakiś sklep z koszulkami czy innymi gadżetami. Na te chwile nie posiadam ale jest w planach i mam już kilka projektów :) 

Tak jak mówiłam już wyżej jestem otwarta na wasze propozycje i z chęcią ich wysłucham i niektóre będziemy analizować razem :) Dziękuje, że jesteś.

Zostawiam kilka zdjęć:

16-17.11.2019r

 

8-9.06.2019rPierwsza strzelanka

 

Cele Autora

Dla was
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Na paczki konkursowe oraz rozdania, projekty grafik na koszulki, kubki inne gadżety i inne!!
YouTube/Twitch
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Na rozwijanie kanału.
Na kulki
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Na kulki, szpej, a nawet kolejne repliki :p
Cosplay
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Na kolejne, bądź poprawki cosplay'i.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Petit_Imp już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Alexander  Pfister
Alexander Pfister
100 zł
Taktyczna Alpaka
Taktyczna Alpaka
7 zł
Maciek Kania
Maciek Kania
50 zł
Big Al
Big Al
200 zł
Bartłomiej Całek
Bartłomiej Całek
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.