Piotr Sękowski

W Patronite od 05.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 230

Liczba Patronów: 912

Zostań Patronem
Kup na prezent
17 patronów
2 630 miesięcznie
Orientalista, arabista, teolog, dogmatyk, massignonolog, religiolog, ikonograf-mozaikarz, dydaktyk.

O Autorze

Jestem naukowcem, teologiem, dogmatykiem, arabistą, islamologiem, massignonologiem, ikonografem-mozaikarzem, dydaktykiem.

Przede wszystkim jestem księdzem, który naucza, zarówno w klasycznej formie (z ambony, w szkole i na uczelni), jak i przez twórczość naukową oraz mozaikarską.

Jestem studentem Papieskiego Instytutu Studiów Arabistycznych i Islamistycznych w Rzymie (https://www.pisai.it/).

Moje nagrania znajdują się do odsłuchania m.in. na Youtube (https://www.youtube.com/channel/UCkxSKXCLxpW2uoJlxKRDT0A), natomiast książki są do kupienia na Allegro (https://allegro.pl/).

Ważnym projektem, związanym z nauczaniem, są Definicje Katechetyczne, które tworzę z moim Bratem - ks. profesorem Dariuszem Klejnowskim-Różyckim i zespołem twórców (https://patronite.pl/definicjekatechetyczne/).

Kolejną przestrzenią działalności jest Sodalicja modlitewna Badaliya, skupiająca osoby zainteresowane dialogiem chrześcijańsko-muzułmańskim (https://patronite.pl/badaliya).

Innym istotnym projektem jest Instytut Badań nad Teologią i Duchowością Dalekiego Wschodu. Zainteresowanych zapraszam do uczestnictwa (https://shenxue.org/).


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Stanisław Zioła
Stanisław Zioła
Próg: 500 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Dariusz Klejnowski-Różycki
Dariusz Klejnowski-Różycki
Próg: 500 zł
Adrian Karczewicz
Adrian Karczewicz
Próg: 100 zł
Sebastian Szajda
Sebastian Szajda
Próg: 50 zł