Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Pies z Kotem w Zwoleniu

10
patronów
345 
miesięcznie
3 525 
łącznie
10
patronów
345 zł 3 525 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dobra Duszyczka😇

Myślisz, że to niewiele? Wręcz przeciwnie! Twoje symboliczne 5 zł to jedna puszka pysznej karmy dla bezdomnego kota lub psa. Zwierzaki na pewno będą Ci wdzięczne za napełnienie ich głodnych brzuszków.

Cieszymy się, że jesteś z Nami!❤

Naszym Patronom - niezależnie od progu w ramach podziękowania oferujemy opowieści z życia stowarzyszenia wzięte ( w zależności od natężenia działań 2-4 w miesiącu ).
10 zł miesięcznie
Patron😎

Każda cegiełka jest dla Nas bardzo ważna, Twoje 10zł miesięcznie może pokryć koszty odrobaczenia jednego psa lub kota.

Naszym Patronom - niezależnie od progu w ramach podziękowania oferujemy opowieści z życia stowarzyszenia wzięte ( w zależności od natężenia działań 2-4 w miesiącu )
20 zł miesięcznie
Super Patron🤩

Twoje 20 zł to dla Nas naprawdę duże wsparcie. Dziękujemy, że jesteś z Nami i pomagasz Nam ratować skrzywdzone Zwierzęta.

W ramach podziękowania wyślemy Ci odznakę Super Patrona.
30 zł miesięcznie
Wspaniały darczyńca😃

Dzięki Twojemu wsparciu nie będziemy musiały martwić się o podstawowe rzeczy dla Naszych podopiecznych takich jak karma czy żwirek. Dziękujemy, że pomożesz Nam zakupić rzeczy pierwszej potrzeby, które jak wiadomo kończą się w błyskawicznym tempie.

W ramach podziękowania otrzymasz od Nas odznakę Wspaniałego Darczyńcy.
50 zł miesięcznie
Przyjaciel Zwierząt🥰

Dziękujemy! Właśnie zapewniłeś bezdomnemu kotu szczepienie przeciwko chorobom wirusowym lub kropelkę na pasożyty zewnętrzne i wewnętrzne. Pamiętaj, że profilaktyka jest podstawą i chroni Zwierzęta przed wieloma niebezpiecznymi chorobami. Cieszymy się, że dzięki Tobie jeden bezdomniak zostanie uchroniony od chorób wirusowych lub robaków i pcheł.

W ramach podziękowania raz w miesiącu wyślemy Ci zdjęcia Naszych podopiecznych wraz ze specjalnym podziękowaniem.
100 zł miesięcznie
Bohater ❣

Dwie takie cegiełki to kastracja dla jednej ,,wolno żyjącej'' kotki. Oznacza to, że bezdomna dzika kotka już nigdy więcej nie urodzi niechcianych kociąt dla których jedyną perspektywą byłaby zimna ulica. Uwierz, że uchronisz ją również od ropomacicza i ogromnego cierpienia. Dziękujemy, że jesteś wrażliwy na cierpienie Braci Mniejszych!

W ramach podziękowania chętnie wspomnimy o Tobie (oczywiście jeśli wyrazisz chęć i zgodę) w Naszych social mediach.
500 zł miesięcznie
Super bohater💖

DZIĘKUJEMY! Właśnie przygotowałeś do adopcji jednego bezdomnego kota.
Taka kwota pozwala na opłacenie jednego pakietu weterynaryjnego - czyli kastracji, odrobaczenia, czipowania, badań oraz szczepienia.
To szansa dla jednego życia, przerwanie błędnego koła rozmnażania i bezdomności „wolno żyjących” kotów, których na ulicach pełno.

Stałeś się Super Bohaterem Naszego Stowarzyszenia i chętnie porozmawiamy z Tobą na żywo lub online. Zapewne masz wiele pytań jak ,,od kuchni'' wygląda praca w Stowarzyszeniu. Z przyjemnością Ci o tym opowiemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Pies z Kotem w Zwoleniu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Z miłości do Zwierząt w kwietniu 2022 roku założyłyśmy pierwsze w okolicy Stowarzyszenie pomagające Zwierzętom. Każdego dnia mierzymy się z okrucieństwem wobec tych istot. Przeprowadzamy interwencje i odbieramy krzywdzone Zwierzęta, leczymy, kastrujemy i szukamy domów dla bezdomnych kotów.

Zwierzętom pomagamy już kilka lat, jednak by robić to na większą skalę postanowiłyśmy założyć w naszym rodzinnym mieście w województwie Mazowieckim Stowarzyszenie Pies z Kotem. Z racji, że jesteśmy pierwszą organizacją działającą na rzecz Zwierząt na naszym terenie pracy jest naprawdę wiele. Przed nami naprawianie wieloletnich zaniedbań. Nasze działania to czysty wolontariat, któremu poświęcamy cały swój wolny czas i serce. Tu nie ma wolnego weekendu czy określonych ram czasowych.

Każdego dnia mierzymy się z ludzkim okrucieństwem wobec Zwierząt. Interweniujemy w przypadku niewłaściwych warunków bytowych Zwierząt, odbieramy te nad którymi dochodzi do znęcania się i walczymy o ich prawa w sądzie. Współpracujemy ze schroniskami i pomagamy w odłowieniu bezdomnych psów.

Interweniujemy także w sprawach Zwierząt gospodarskich. Latem odebrałyśmy kozę z odgryzioną przez psy nogą, której właściciel przez 2 tygodnie nie udzielił pomocy oraz zamknięte na kilka dni bez wody i jedzenia ptactwo.


Pod naszą opiekę trafiają również koty, najczęściej chore, które nie radzą sobie na wolności. Wymagają one często wielotygodniowego leczenia. Przyjmujemy też koty powypadkowe, które zazwyczaj nie mogą liczyć na pomoc systemową i skazane są na powolne umieranie bez pomocy weterynaryjnej.

Robimy wszystko by koty po skończonym leczeniu czy kastracji nie wracały na ulicę. Szukamy im bezpiecznych niewychodzących domów. Odległość nie ma dla nas znaczenia. Nasze adopciaki mieszkają m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach a nawet za granicą.

Działanie bez własnego ośrodka nie jest łatwe. By koty nie wracały na ulicę opłacamy im pobyt w lecznicy lub umieszczamy w naszych prywatnych domach. Odebrane psy trafiają do zaprzyjaznionych schronisk, naszego awaryjnego domu tymczasowego lub szukamy dla nich miejsca w innych organizacjach często znajdujących się kilkaset km od nas.

 

Naszym głównym celem są kastrację. Tylko tak możemy zapobiec rozmnażaniu się Zwierząt. Na kastrację odławiamy bezdomne koty z lokalnych siedlisk. Te dorosłe, zdziczałe wracają w miejsce bytowania, ale już nigdy więcej nie rodzą niechcianych kociąt. Udało nam się wykastrować co najmniej 70 kotów i kocic.


Toczymy walki z lokalnymi samorządami, wywierając presję związaną z realizacją ich własnych obowiązków dotyczących Zwierząt m.in. opiniujemy programy, zaskarżamy decyzje.

Działamy tylko i wyłącznie wsparciu darczyńców. Nie otrzymujemy pomocy rządowej czy gminnej. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczane są na Zwierzęta.

Razem możemy uratować jeszcze setki krzywdzonych Zwierząt. Pamiętaj, że każda nawet najmniejsza wpłata to dla nas ogromne wsparcie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Pies z Kotem w Zwoleniu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartosz Białkiewicz
Bartosz Białkiewicz
10 zł
Marek Putz
Marek Putz
30 zł
Aleksandra Wierzbicka
Aleksandra Wierzbicka
50 zł
Patrycja Oziębło
Patrycja Oziębło
20 zł
Ola Rusin
Ola Rusin
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.