Irena Melcer

W Patronite od 13.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1220

Liczba Patronów: 2367

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
260 miesięcznie
14 870 łącznie
Prowadzę zajęcia pilates on-line, uczę jak poczuć się wygodniej we własnym ciele. Zapraszam Cię do wspólnego pilatesowania! Znajdziesz mnie na: YouTube Pilates z Ireną oraz na IG (irenamelcer) gdzie prowadzę pilatesowe live-y #morninglates . Wskakuj ze mną na matę i oddychaj głęboko!

O Autorze

Cześć! Nazywam się Irena Melcer. Z zawodu jestem aktorką, a z zamiłowania dyplomowaną instruktorką metody Pilates. Prowadzę zajęcia głównie na macie. Z radością dzielę się z innymi swoją wiedzą na temat pracy z ciałem, a przede wszystkim ćwiczę z Wami na moim kanale :https://www.youtube.com/c/pilateszIreną oraz na moim IG https://www.instagram.com/irenamelcer/?hl=pl (irenamelcer).

Ponieważ moja pasja stała się też moją pracą, chciałabym zaprosić Was do śledzenia moich kolejnych nagrań i pilatesowania ze mną. Będzie mi bardzo miło jeśli wesprzesz finansowo rozwój moich pilatesowych działań. Masz pełny dostęp do nagrywanych przeze mnie treningów PILATES zarówno na moim YouTube jak i na IG gdzie również prowadzę sesję pilates live.

Bardzo zależy mi na samorozwoju, ale też na tym żebyśmy się wzajemnie mobilizowali i wzięli odpowiedzialność za nasze zdrowie, ciało, wolną głowę i głęboki oddech. Marzy mi się nagrywać dla Was treningi Pilates w lepszej jakości, dzielić się swoimi odkryciami dotyczącymi Naszego dobrostanu. Chcę was zarazić potrzebą bycia dobrymi dla samych siebie. W planach mam nagrania treningów wzmacniających oraz takich, które odprężą ciało i pomogą zrzucić niepotrzebne napięcia. Będziemy uczyć się jak przenosić wypracowane na treningu techniki do życia codziennego i jak być odrobinę bardziej tu i teraz.

 Wsparcie na Patronite pomoże rozwijać moje pomysły i przenieść je z głowy do życia codziennego!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ela Petruk
Ela Petruk
Próg: 130 zł
Karolina Górecka
Karolina Górecka
Próg: 130 zł
Aleksandra Schedler
Aleksandra Schedler
Próg: 130 zł
marianna pichola
marianna pichola
Próg: 130 zł
Dominika Gromadzka
Dominika Gromadzka
Próg: 130 zł
Sandra Drzymalska
Sandra Drzymalska
Próg: 130 zł