Avatar użytkownika

Piłkarskie Bałkany

0
patronów
0 
miesięcznie
910 
łącznie
0
patronów
0 zł 910 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie! Kwota może mała, a dla nas wiele znaczy! Jesteś bohaterem naszego portalu!!!
Otrzymasz tytuł naszego Patrona na naszej stronie. Podane z imienia i nazwiska, pseudonimu, nazwy z TT. Dogadamy się!
10 zł miesięcznie
10 zł to już jedno piwko na mieście, z którego rezygnujesz i chcesz je nam przekazać. Wielkie dzięki! Teraz śmiało możesz dołączyć do zamkniętej grupy fanów bałkańskiego futbolu! Dzielić się spostrzeżeniami, komentować, poznać nasze plany na wyjazdy ;)
Oczywiście wspomnimy o Twoim wsparciu, tak jak przy pierwszym progu.
25 zł miesięcznie
Dla osób zamawiających koszulkę
3 miesięczny patronat - koszulka bez personalizacji
4 miesięczny patronat - koszulka z personalizacją
50 zł miesięcznie
No to jest niesamowite! Jeśli zdecydowałeś się wesprzeć nas taką kwotą to zasługujesz na coś wyjątkowego! Rzuć temat, a napiszemy o tym artykuł, nagramy podcast lub film na kanale. Dajemy też Ci pierwszeństwo na wyjazdy z nami!
Jeszcze raz dziękujemy! Hvala!Ευχαριστώ! Mersi! Faleminderit!благодаря!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piłkarskie Bałkany w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą pasjonatów bałkańskiego futbolu, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na promowanie i popularyzację piłki nożnej z tego rejonu Europy.
Informacje, relacje, komentarze, ciekawostki.

Bałkany to kolorowy, radosny i czasami jeszcze dziki region Europy czym zachwycił i zachwyca nas w dalszym ciągu,  a jeśli dołożymy do tego tego naszą pasję do piłki nożnej uzyskamy coś więcej! 

Każdy z nas jest z innej części Polski, jednak znamy realia życia na Bałkanach (byliśmy na różnych wymianach studenckich) czy też w miarę często robimy kilkudniowe i nie tylko  wypady w różne regiony półwyspu Bałkańskiego. Planujemy w najbliższej przyszłości organizować dla Was też takie wycieczki na najciekawsze mecze oraz chcielibyśmy pokazać Wam najpiękniejsze i najciekawsze miasta takie jak Sarajevo, Belgrad, Ateny czy Bukareszt. 

Dzięki coraz liczniejszej grupie zawodników grających w naszej Ekstraklasie oraz m.in. wicemistrzostwu świata zdobytemu przez Chorwację czy też coraz popularniejszym spotkaniom derbowych np. w Belgradzie, Sofii czy Salonikach, a my naszymi działaniami staramy się przekuć tę chwilową modę w stały trend. 
Obecnie prowadzimy fanpage na Facebooku, Twitterze , Instagramie oraz posiadamy konta na platformach YouTube oraz soundclound, za pośrednictwem których chcemy rozwijać naszą działalność na innych płaszczyznach (podcasty, wywiady, relacje). 

Dzięki naszej pracy jesteśmy obecnie najdynamiczniej rozwijającym się portalem skupiającym pasjonatów i fanów piłki na Bałkanach. 

Planów na przyszłość jest cała masa! Historii, które chcielibyśmy opowiedzieć nie sposób zliczyć. Przecież na Bałkanach tyle się działo. Pojedynki derbowe, najlepsi piłkarze i dużo ciekawostek kulturowych. Chcemy tworzyć portal nie tylko skupiający się na piłce nożnej, ale chcielibyśmy przybliżyć Wam kulturę, kuchnie i tradycje (w kilku z naszych podcastów mogliście usłyszeć o tym).


Bardzo nam zależy, by wywiady z piłkarzami, którzy grają w naszej Ekstraklasie stały się jednym z głównych elementów naszej działalności. Oczywiście nie zapominamy o polskich piłkarzach grających na południu. 

Chcemy być tam gdzie są najważniejsze mecze! Pokazać całą atmosferę panującą wokół, bo przecież nigdzie indziej nikt tam żywiołowo nie reaguje. 

Przybliżymy Wam ten piłkarski Bałkański Kocioł! ;) 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Piłkarskie Bałkany w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Opłaty
  • 150 zł miesięcznie
  • 150 zł brakuje
0%
Chcąc mieć stronę internetową oraz opłacone serwery musimy też wydać trochę pieniędzy, ale bardzo liczymy, że wspólnie uda nam się osiągnąć ten cel
Mikrofony
  • 600 zł miesięcznie
  • 600 zł brakuje
0%
Podcasty oraz kanał na YouTube mają stanowić podstawę naszego projektu. Chcielibyśmy tworzyć w jak najlepszych warunkach, jak najczęściej. Pomóżcie nam osiągnąć ten cel
Koszulki Jugo
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Repliki koszulki Jugosławii
Aparat
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Bez dobrego sprzętu nie będzie dobrych zdjęć ani reportaży, na których nam zależy. Wywiady z ciekawymi osobami ze świata bałkańskiej piłki nożnej, ciekawostki podróżnicze, kulinarne oraz ukazanie Bałkanów w ciekawy sposób to jest nasz cel!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piłkarskie Bałkany już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mateusz Pajor
Mateusz Pajor
25 zł
kubao81
kubao81
50 zł
Damian Bafeltowski
Damian Bafeltowski
25 zł
Kacper Żbikowski
Kacper Żbikowski
10 zł
Marek Jacek
Marek Jacek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.