Piłkarskie Bałkany

W Patronite od 14.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1948

Liczba Patronów: 1918

Zostań Patronem
2 patronów
35 miesięcznie
465 łącznie
Jesteśmy grupą pasjonatów bałkańskiego futbolu, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na promowanie i popularyzację piłki nożnej z tego rejonu Europy. Informacje, relacje, komentarze, ciekawostki.

O Autorze

Bałkany to kolorowy, radosny i czasami jeszcze dziki region Europy czym zachwycił i zachwyca nas w dalszym ciągu,  a jeśli dołożymy do tego tego naszą pasję do piłki nożnej uzyskamy coś więcej! 

Każdy z nas jest z innej części Polski, jednak znamy realia życia na Bałkanach (byliśmy na różnych wymianach studenckich) czy też w miarę często robimy kilkudniowe i nie tylko  wypady w różne regiony półwyspu Bałkańskiego. Planujemy w najbliższej przyszłości organizować dla Was też takie wycieczki na najciekawsze mecze oraz chcielibyśmy pokazać Wam najpiękniejsze i najciekawsze miasta takie jak Sarajevo, Belgrad, Ateny czy Bukareszt. 

Dzięki coraz liczniejszej grupie zawodników grających w naszej Ekstraklasie oraz m.in. wicemistrzostwu świata zdobytemu przez Chorwację czy też coraz popularniejszym spotkaniom derbowych np. w Belgradzie, Sofii czy Salonikach, a my naszymi działaniami staramy się przekuć tę chwilową modę w stały trend. 
Obecnie prowadzimy fanpage na Facebooku, Twitterze , Instagramie oraz posiadamy konta na platformach YouTube oraz soundclound, za pośrednictwem których chcemy rozwijać naszą działalność na innych płaszczyznach (podcasty, wywiady, relacje). 

Dzięki naszej pracy jesteśmy obecnie najdynamiczniej rozwijającym się portalem skupiającym pasjonatów i fanów piłki na Bałkanach. 

Planów na przyszłość jest cała masa! Historii, które chcielibyśmy opowiedzieć nie sposób zliczyć. Przecież na Bałkanach tyle się działo. Pojedynki derbowe, najlepsi piłkarze i dużo ciekawostek kulturowych. Chcemy tworzyć portal nie tylko skupiający się na piłce nożnej, ale chcielibyśmy przybliżyć Wam kulturę, kuchnie i tradycje (w kilku z naszych podcastów mogliście usłyszeć o tym).


Bardzo nam zależy, by wywiady z piłkarzami, którzy grają w naszej Ekstraklasie stały się jednym z głównych elementów naszej działalności. Oczywiście nie zapominamy o polskich piłkarzach grających na południu. 

Chcemy być tam gdzie są najważniejsze mecze! Pokazać całą atmosferę panującą wokół, bo przecież nigdzie indziej nikt tam żywiołowo nie reaguje. 

Przybliżymy Wam ten piłkarski Bałkański Kocioł! ;) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika