Piłkarzyki

W Patronite od 03.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 851

liczba Patronów: 619

11 patronów
150 zł miesięcznie
2 780 zł łącznie

Kręcimy bez przeszkód!

2 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

1 850 zł

brakuje

Zanim założyliśmy kanał, praktycznie codziennie rozmawialiśmy o piłce nożnej. Od roku możemy to robić nie tylko między sobą, ale także z Waszym udziałem, co bez wątpienia jest jedną z najciekawszych rzeczy dla każdego fana futbolu! Publikacje każdego dnia niosą niestety za sobą także spore koszty, między innymi utrzymanie studia, dostęp do internetu czy stałe ulepszanie sprzętu.

Chcemy dalej codziennie rozmawiać o pilce nożnej, więc za każde wsparcie naszego kanału jesteśmy ogromnie wdzięczni! Z naszej strony zawsze możesz liczyć na zaangażowanie oraz ciągłe polepszanie jakości!

Czas na podbój świata!

4 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

3 850 zł

brakuje

Wow! Cieszymy się, że nasze materiały Wam się podobają i nie możemy się doczekać, by razem z Wami podbijać świat piłki! Chcielibyśmy raz w miesiącu wybrać się na mecz, nagrać vlog z wyprawy i przybliżyć Wam specyfikę miejsca, które przyjdzie nam odwiedzić.

Kierunków do zwiedzenia piłkarskiego świata jest wiele, od klasycznych wypraw do największych lig świata, przez turnieje międzynarodowe, a na wyjątkowych, egzotycznych ligach kończąc. Ile taka wyprawa kosztuje? Jak zdobyć bilety? A może znajdziemy wyjątkowe miejsce do zobaczenia podczas tej wyprawy? Nie wiemy co nas czeka, ale wiemy, że chcemy dla Was to wszystko nagrać!

To jak, dokąd lecimy?