Avatar użytkownika

Julia Bardini-Cimoch

3
patronów
135 
miesięcznie
3 767 
łącznie
3
patronów
135 zł 3 767 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
PINGWIN MAŁY

Dziękuję za Twoje wsparcie!

Dzięki niemu mogę kupić sobie kawusię albo energetyczka i dalej pracować nad nowymi treściami na kanały!

Za wsparcie otrzymasz dostęp do kanału dla patronów na Discordzie ze specjalną kolorową rangą!

Zdrówka!
23 zł miesięcznie
PINGWIN PRZYLĄDKOWY

Bardzo doceniam że chcesz mnie wspierać! Do napoju mogę dokupić burgera i przebijać się przez kolejne artykuły by dostarczy ci wiedzę zgodną z najnowszymi standardami. Dziękuję!

W zamian otrzymujesz:
▪ Zaproszenie do grupy na Discordzie
▪ Unikalny, cyfrowy i imienny certyfikat o byciu moją osobą wspierającą. Możesz go wydrukować, powiesić na ścianie albo przypiąć do lodówki <3
▪ Umieszczę twoję imię lub pseudonim w napisach końcowych materiałów na YT
▪ Dostęp przedpremierowy do filmów na YT
36 zł miesięcznie
PINGWIN ZŁOTOCZUBY

Ojej, dziękuję! Mogę opłacić dostęp do stron i magazynów z których czerpię informację albo przedłużyć subskrypcje programów do obróbki materiałów. Jesteś super!

W zamian otrzymujesz:
▪ Dostęp do zawartości z poprzednich progów!
▪ Możliwość głosowania na co miesięczny temat webinaru który potem pojawi się w moim sklepie
▪ Patronowa zniżka w sklepie na mojej stronie!
74 zł miesięcznie
PINGWIN ADELI

Ej, nie przesadzasz? Bardzo ci dziękuję! Najedzona, z kawką w ręku i rozpisanym planem działam dalej. I zapraszam cię, wspaniała osobo, na moje webinary!

W zamian otrzymujesz:
▪ Dostęp do zawartości z poprzednich progów!
▪ Udział w comiesięcznym webinarium na temat wybrany przez patronów, w tym też ciebie! Podczas webinaru możesz śmiało zadawać pytania i drążyć a ja postaram się rozwiać twoje wątpliwości.

Zdrówka!
112 zł miesięcznie
PINGWIN KRÓLEWSKI

Jesteś nieocenionym wsparciem mojej działalności. Bardzo dziękuję! Dzięki Tobie mam więcej czasu i możliwości by tworzyć wartościowe materiały.

W zamian otrzymujesz:
▪ Dostęp do zawartości z poprzednich progów!
▪ Darmowe ebooki dotyczące różnych aspektów życia z psem - pod kątem fizjoterapii, suplementacji, profilaktyki i innych dziedzin
437 zł miesięcznie
PINGWIN CESARSKI

Wow. Za tak dużą pomoc chcę odwdzięczyć się biorąc pod swoje pingwinkowe skrzydła twojego psa. Jak to działa?

Po wykupieniu tego progu możesz konsultować ze mną wszystkie kwestie budzące twoje obawy co do chodu i sprawności twojego pupila. Dzwonisz - rozmawiamy, przesyłasz mi zdjęcia albo nagrania z tego, co się teraz dzieje, a ja szukam najlepszego rozwiązania.

Możesz w ten sposób konsultować jedno zwierzę przez cały czas wspierania na tym progu.

Oczywiście masz też dostęp do zawartości z poprzednich progów!

Zdrówka!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Julia Bardini-Cimoch w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witaj! W Internecie jestem znana jako Pingwinek Rehabilitacji, jestem z wykształcenia zoofizjotrerapeutą psów i od dwóch lat staram się edukować ludzi z zakresu sprawności, zdrowia i żywienia ich pupili.

Swoją przygodę z psią sprawnością rozpoczęłam jeszcze na studiach, gdzie koordynowałam akcję charytatywną #ZnówNaNogach, w ramach, której tworzyłam wózki inwalidzkie dla psów. Wtedy wiedziałam, ze moja kariera zawodowa skieruje się w stronę weterynarii i niedługo potem - wybrałam zoofizjoterapię. 

W 2021 roku założyłam kanał edukacyjny na platformie TikTok i postanowiłam dzielić się swoją wiedzą, żeby uświadamiać ludzi w takich tematach jak kynopsychologia, sprawność fizyczna psów, czy ich żywienie. 

Moje materiały są kierowane nie tylko do właścicieli psów, ale do każdego kogo temat tych zwierząt fascynuje równie mocno jak mnie. Na kanale często pojawiają się dokładne oceny chodu zwierząt, wyjaśnienia różnych ciekawiących was zagadnień i nierzadko skróty na temat odkryć naukowych dotyczących psów.

Chcę dalej szerzyć wiedzę i pomagać moim obserwującym rozwijać się i zaspokajać ich głód wiedzy. Jestem zdecydowana do rozpoczęcia nagrywania dłuższych i bardziej dokładnych materiałów, które myślę znalazłyby swoje miejsce na YouTube, dodatkowo chciałabym na nowo wrócić do regularnego prowadzenia podcastu Psie Gatki, w którym opowiadam o mojej pracy w branży weterynaryjnej. 

Chcę również zacząć prowadzić szkolenia bardziej ukierunkowanych zarówno do właścicieli psów domowych jak i sportowych. O sprawności psów jest zdecydowanie za mało w mediach społecznościowych i mam zamiar to zmienić, ale by móc tego dokonać potrzebuję wsparcia na zakup sprzętu, poczuciu stabilności i celu, co pozwoli mi wystartować z wszystkimi moimi projektami pełną parą!

Aktualnie pracuję nad:

♡ Filmem o związku maści psa z predyspozycjami do różnych chorób
♡ Recenzjami książek popularnonaukowych o psach
♡ Comiesięcznymi webinarami na wybrany przez patronów temat
♡ E-bookiem o suplementacji psów

Cele Autora

Dłuższe filmy popularnonaukowe
  • 5 000 zł
  • 1 233 zł brakuje
75%
Witajcie, od jakiegoś czasu po głowie porusza mi się temat rozpoczęcia nagrywania dłuższych i bardziej wyczerpujących materiałów. Pomysłów mam sporo, a wy wyraziliście nimi zainteresowanie, dlatego postanowiłam, że chciałabym rozszerzyć swoje treści na platformę YouTube, gdzie będę mogła nagrywać dłuższe treści znacznie lepszej jakości audiowizualnej jak i merytorycznej (dzięki znacznie dłuższemu czasu odcinka jaki umożliwia ta platforma). Żeby móc to zrobić - potrzebuję nowego sprzętu, który będzie mógł sprostać tym wymaganiom, w tym lepszy aparat, mikrofon i program do montowania materiałów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Julia Bardini-Cimoch już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maruda
Maruda
23 zł
Gabi Mar
Gabi Mar
437 zł
Karolina Mroczyk
Karolina Mroczyk
36 zł
Karolina Mroczyk
Karolina Mroczyk
23 zł
Milena Traczyńska
Milena Traczyńska
23 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.