Avatar użytkownika

Kasia - PINK MINK Studio

2
patronów
10 
miesięcznie
4 500 
łącznie
2
patronów
10 zł 4 500 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Otrzymujesz tytuł "Wspierającej Norki" PINK MINK Studio. Dzięki Tobie mogę dalej działać!
Każda "Wspierająca Norka" otrzymuje list z podziękowaniem ode mnie i pierwszeństwo we wszystkim (w stosunku do osób nie będącymi Norkami).
10 zł miesięcznie
Otrzymujesz tytuł "Zielonej Wspierającej Norki" PINK MINK Studio. Dzięki Tobie mogę dalej działać!
Każda "Zielona Wspierająca Norka" otrzymuje list z podziękowaniem ode mnie, pierwszeństwo we wszystkim (w stosunku do osób nie będącymi Norkami),
5% zniżki na moje usługi "face to face" i online.
Dostaniesz także ode mnie specjalne treści - niespodzianki.
20 zł miesięcznie
Otrzymujesz tytuł "Miedzianej Wspierającej Norki" PINK MINK Studio. Dzięki Tobie mogę dalej działać!
Każda "Miedziana Wspierająca Norka" otrzymuje list z podziękowaniem ode mnie, pierwszeństwo we wszystkim (w stosunku do osób nie będącymi Norkami), 10% zniżki na moje usługi "face to face" i online.
Dostaniesz także ode mnie specjalne treści - niespodzianki.
50 zł miesięcznie
Otrzymujesz tytuł "Kwarcowej Wspierającej Norki" PINK MINK Studio. Dzięki Tobie mogę dalej działać!
Każda "Kwarcowa Wspierająca Norka" otrzymuje list z podziękowaniem ode mnie, pierwszeństwo we wszystkim (w stosunku do osób nie będącymi Norkami), 15% zniżki na moje usługi "face to face" i online.
Dostaniesz także ode mnie specjalne treści - niespodzianki oraz raz w miesiącu bezpłatną konsultację online.
100 zł miesięcznie
Otrzymujesz tytuł "Ametystowej Wspierającej Norki" PINK MINK Studio. Dzięki Tobie mogę dalej działać i się rozwijać!
Każda "Ametystowa Wspierająca Norka" otrzymuje list z podziękowaniem ode mnie, pierwszeństwo we wszystkim (w stosunku do osób nie będącymi Norkami i pozostałych Norek za wyjątkiem Rubinowo Różowych Norek), 15% zniżki na moje usługi "face to face" i online.
Dostaniesz także ode mnie specjalne treści - niespodzianki oraz raz w tygodniu bezpłatną konsultację online, a także możliwośc spotkania ze mną, odwiedzin w mojej Pracowni. "Ametystowa Wspierająca Norka" może także skorzystać odwiedzając ze mną wybrane przez siebie (z oferty miejsc, które odwiedzam) targi, imprezę branżową, a nawet sesję zdjęciową.
Raz na pół roku "Ametystowa Wspierająca Norka" otrzyma specjalny BONUS!
500 zł miesięcznie
Otrzymujesz tytuł i specjalną odznakę "Rubinowo Różowej Wspierającej Norki" PINK MINK Studio. Dzięki Tobie mogę dalej działać i się rozwijać!
Każda "Rubinowo Różowa Wspierająca Norka" otrzymuje list z podziękowaniem ode mnie, absolutne pierwszeństwo we wszystkim (w stosunku do osób nie będącymi Norkami i wszystkich innych Norek), 15% zniżki na moje usługi "face to face" i online.
Dostaniesz także ode mnie specjalne treści - niespodzianki oraz raz w tygodniu bezpłatną konsultację online, a także możliwość spotkania ze mną, odwiedzin w mojej Pracowni i otrzymania kosmetyku niespodzianki dopasowanego do typu skóry i urody Norki.
Ta najpiękniesza i najmądrzejsza z Norek może kontaktować się ze mną bez limitu i zadawać mi pytania!
Raz w miesiącu specjalna "Rubinowo Różowa Norka" może przyjść do mnie na makijaż lub podarować komuś bon na makijaż, a raz na pół roku makijaż można wymienić na konsultację / lekcję makijażu w Pracowni lub bon na konsultację / lekcję.
"Rubinowo Różowa Wspierająca Norka" może także skorzystać odwiedzając ze mną wybrane przez siebie targi, imprezy branżowe, a nawet sesje zdjęciowe.
Raz na pół roku "Rubinowo Różowa Wspierająca Norka" otrzyma specjalny BONUS!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kasia - PINK MINK Studio w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od wielu lat zajmuję się tematyką etycznych marek kosmetycznych i kosmetykami wegańskimi. Moją główną działalnością jest edukacja, od lata 2019 prowadzę ją w sposób sformalizowany jako prezeska Stowarzyszenia Kosmetyki bez Okrucieństwa. Grupę o tej samej nazwie prowadzę od 5 lat.

Od 6 lat działam jako PINK MINK Studio, jestem pasjonatką zdrowego trybu życia i ekologii, od ponad 25 lat wegetarianką, a od wielu weganką. Jestem absolwentką Architektury Wnętrz i kursów charakteryzacji w London Institute oraz Varsavianistyki na UW, a także, a raczej przede wszystkim, mamą prawie 9-letniego Tymona. Stworzyłam już kilkadziesiąt edytoriali makijażowych i okładek, przeprowadziłam wiele wywiadów z ciekawymi i inspirującymi osobami, moje prace i artykuły publikowane były w wielu magazynach i na okładkach m.in.: Hypoalergiczni, Law & Business Quality, Miasto Kobiet, Magazyn VEGE, Slowly Veggie, wypowiadałam się w kwestiach kosmetyków, testów na zwierzętach i ekologii m.in. w „Wysokich Obcasach”, „Urodzie Życia”, „Women’s Health” oraz wielu uznanych publikacjach internetowych jak WP Finanse, Ofeminin oraz wielokrotnie jako gość programów telewizyjnych. W 2019 roku powstało Stowarzyszenie „Kosmetyki Bez Okrucieństwa”, którego jestem prezeską. Swoją wiedzą i pasją dzielę się w grupie wsparcia o tej samej nazwie i na kanale YouTube: "PINK MINK Studio".

 

Najnowszy film na moim kanale - opowiadam o aktualnej sytuacji małych, etycznych firm.

Cele Autora

Przetrwanie Zarazy
  • 5 000 zł
  • 500 zł brakuje
90%
Sytuacja jest trudna - nie mam możliwości na "normalną" pracę przy zleceniach, sesjach i z klientkami indywidualnymi.
Pomózcie mi przetrwać ten najtrudniejszy okres w moim życiu.
Z góry Wam dziękuję!
Dysk zewnętrzny & Oświetlenie
  • 3 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Zatrzymałam się i nie jestem w stanie tworzyć treści wyskiej jakości - komputer zapełniony, światło nie jest wystarczające do potrzeb / wymagań i jakością nie dorównuje jakości aparatu i obiektywów z którymi mogę kręcić super filmy i robić świetne zdjęcia!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kasia - PINK MINK Studio już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Monika Szewczyk
Monika Szewczyk
5 zł
Jagoda Wójcik
Jagoda Wójcik
5 zł
Anonimowy patron
10 zł
Małgorzata Szlendak
Małgorzata Szlendak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.